kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2007 o 20:03, Igor FCBayern napisał:

> Mam nadzieję, że nie przesadzą z tą ceną i dadzą fajne pełniaki.
Ja bym się tą podniesioną ceną nie przejmował :) Ta podwyżka wyniesie zapewne (jak zawsze)
ok 1 PLN. Ale skoro cena będzie podniesiona to będzie jakiś dobry gadzet. Obstawiam jakąś książeczkę
typu TIPSOMANIAK. Ale nie ukrywam, że kolejna książeczka z kodami do gier byłaby strzałem w
dziesiątkę... Chciałbym raczej poświęconą redakcji "od kuchni".


tipsy by się może przydały ale ja wolałbym jakby dali więciej stron AR''a i NA LUZIE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 20:03, wadik12 napisał:

> Mam nadzieję, że nie przesadzą z tą ceną i dadzą fajne pełniaki.

jeżeli przesadzą z ceną to nikt numeru nie kupi a pełniaki daje kuzynowi bo nie instaluje się
gier z gazet:P


taak... Bo od pełniaków z "gazet" to możesz jeszcze złapać wirusa :D (vide jeden numer z 2004 rozmowa 2 piratów w kaszanka zone).Ja tam podwyżka się nie martwię oby tylko dali coś fajnego np. podkładka pod mysz logiem Cda (dodatkowe efekty do gry "śmierdzi" :D), ale tak na serio wolałbym coś bardziej oryginalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 20:07, wadik12 napisał:

tipsy by się może przydały ale ja wolałbym jakby dali więciej stron AR''a i NA LUZIE:P


zgadzam się, ale jeśli chodzi o Na Luzie, to mogliby zrobić tak jak kiedyś, tzn. książeczka 100 stron tipsów, 100 stron NL, a dodatkowo książeczka z redakcją od kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 20:09, Hacket napisał:

> > Mam nadzieję, że nie przesadzą z tą ceną i dadzą fajne pełniaki.
>
> jeżeli przesadzą z ceną to nikt numeru nie kupi a pełniaki daje kuzynowi bo nie instaluje
się
> gier z gazet:P
>

taak... Bo od pełniaków z "gazet" to możesz jeszcze złapać wirusa :D (vide jeden numer z 2004
rozmowa 2 piratów w kaszanka zone).Ja tam podwyżka się nie martwię oby tylko dali coś fajnego
np. podkładka pod mysz logiem Cda (dodatkowe efekty do gry "śmierdzi" :D), ale tak na serio
wolałbym coś bardziej oryginalnego.


Jakiś odjechany pomysł by się przydał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 20:11, cichy10 napisał:

> tipsy by się może przydały ale ja wolałbym jakby dali więciej stron AR''a i NA LUZIE:P


zgadzam się, ale jeśli chodzi o Na Luzie, to mogliby zrobić tak jak kiedyś, tzn. książeczka
100 stron tipsów, 100 stron NL, a dodatkowo książeczka z redakcją od kuchni :)


albo dowcipy o blondynkach i jasiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 20:11, wadik12 napisał:

Jakiś odjechany pomysł by się przydał:P

Bez kiepskich pełnych wersji...czyli wychodzi na to, że w nowym cd-action nie będzie pełnych wersji:p Mogli by dodać "kilka kartek" więcej o sprzęcie.
Tnij posty:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 20:12, wadik12 napisał:

> > tipsy by się może przydały ale ja wolałbym jakby dali więciej stron AR''a i NA LUZIE:P

>
>
> zgadzam się, ale jeśli chodzi o Na Luzie, to mogliby zrobić tak jak kiedyś, tzn. książeczka

> 100 stron tipsów, 100 stron NL, a dodatkowo książeczka z redakcją od kuchni :)

albo dowcipy o blondynkach i jasiu:P

lepiej żeby były jakieś fajne pełniaki, ale 100 stron Na Luzie może być :) I recenzje jakieś ciekawe, bo aktualny numer ma 3 bardzo ciekawe recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie w marcu czeka nas uczta - kolejne urodziny CDAction''a. Tamten rok był bogaty jeśli chodzi o pełniaki w CDA - Splinter Cell to gra przełom i pasowała jak ulał do rocznicowego wydania tej gazety. Teraz nawet boje się myśleć co dadzą. Jednak mam nadzieję, że będzie to porządny tytuł, osiągający pułap ocen 90% w necie. ;) Ajjj teraz tylko doczekać do pierwszych przecieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 21:53, s2nto napisał:

No panowie w marcu czeka nas uczta - kolejne urodziny CDAction''a. Tamten rok był bogaty jeśli
chodzi o pełniaki w CDA - Splinter Cell to gra przełom i pasowała jak ulał do rocznicowego
wydania tej gazety. Teraz nawet boje się myśleć co dadzą. Jednak mam nadzieję, że będzie to
porządny tytuł, osiągający pułap ocen 90% w necie. ;) Ajjj teraz tylko doczekać do pierwszych
przecieków.

I nie zapominaj o świetnym TipsoManiaku, ja liczę głównie na niego, ciekawe co tym razem wymyślą, bo TipsoManiak (prawie) na pewno będzie w CDA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, rok temu na 10 urodziny dali Splinter Cella. Płytka od razu wylądowała w napędzie:) Na 11 urodziny mogliby dać Pandore. Co do TipsoManiaka, to podobały mi się edycje z Na Luzie, czy o redakcji. Kody dla mnie są zbędne, co nie znaczy, że nie może ich tam być, na pewno ktoś ich używa. Czekam z niecierpliwością na nowy numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak czasami opłaca się mieć prenumeratę ;) Przynajmniej nie trzeba będzie dopłacać za urodzinowy numer. Oby tylko były jakieś fajnie gadżety, o grach nie wspominam bo... bo nie ;P W końcu CDA się kupuje dla textów, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale fajnie by było jakby dodali do tego numeru jakąś grę na poziomie a nie wiecznie jakies gry drugiej kategorii. Cos extra plus moze jakis inny gadżet aniżeli gry. Może jakaś smycz firmowa CDA czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 18:38, awesome napisał:

Niby tak ale fajnie by było jakby dodali do tego numeru jakąś grę na poziomie a nie wiecznie
jakies gry drugiej kategorii. Cos extra plus moze jakis inny gadżet aniżeli gry. Może jakaś
smycz firmowa CDA czy coś takiego.


Mogliby do CDA dołączyć Far Cry. Gra kosztuje 3-4 dychy a często przecież daja gry które kosztują nawet 80 złoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 18:38, awesome napisał:

Niby tak ale fajnie by było jakby dodali do tego numeru jakąś grę na poziomie a nie wiecznie
jakies gry drugiej kategorii. Cos extra plus moze jakis inny gadżet aniżeli gry. Może jakaś
smycz firmowa CDA czy coś takiego.


Nie aż tak dawno temu dali podkładkę pod mysz, więc to też był cyha jakiś gadźet, nie? A w numerze urodzinowym dadza tipsomaniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 18:38, awesome napisał:

Niby tak ale fajnie by było jakby dodali do tego numeru jakąś grę na poziomie a nie wiecznie
jakies gry drugiej kategorii. Cos extra plus moze jakis inny gadżet aniżeli gry. Może jakaś
smycz firmowa CDA czy coś takiego.



smycz by siadła i jeszcze jakas ksiazeczka fajna i kilka dodatkowych stron AR''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 18:40, Ronx napisał:

> Niby tak ale fajnie by było jakby dodali do tego numeru jakąś grę na poziomie a nie wiecznie

> jakies gry drugiej kategorii. Cos extra plus moze jakis inny gadżet aniżeli gry. Może
jakaś
> smycz firmowa CDA czy coś takiego.

Mogliby do CDA dołączyć Far Cry. Gra kosztuje 3-4 dychy a często przecież daja gry które kosztują
nawet 80 złoty!


FC kosztuje dokładnie 24.90 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się