kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2014 o 20:04, Agntx napisał:

Co prawda to prawda, ale akurat aby grze dać maksymalną notę to decyzję jednej osoby
musi poprzeć jeszcze trzech innych redaktorów /.../


Mylisz się. Taka procedura obowiązuje przy przyznawaniu znaczka "CDA poleca". 10/10 może przyznać każdy redaktor od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 20:30, Anjinsan napisał:

Mylisz się. Taka procedura obowiązuje przy przyznawaniu znaczka "CDA poleca". 10/10 może
przyznać każdy redaktor od siebie.


Niestety, ale to Ty się mylisz. Do oceny 10/10 autor recenzji może grę tylko nominować, a żeby gra ją dostała to musi mieć poparcie innych redaktorów. Jeżeli nie będzie miała to dostanie 9+/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 20:41, Wojman napisał:

Niestety, ale to Ty się mylisz. Do oceny 10/10 autor recenzji może grę tylko nominować,
a żeby gra ją dostała to musi mieć poparcie innych redaktorów. Jeżeli nie będzie miała
to dostanie 9+/10.


Aaa, to przepraszam, zwracam honor gramowiczowi Agntx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 14:23, aragorn14 napisał:

Kolejnym pełniakiem jest: Tom Clancy''s H.A.W.X.


Ooo, to całkiem nieźle. Zestawik urodzinowy już chyba warty zakupu, a poza tym ten Offroad Drive czy jakoś tak ładnie wygląda, więc też warto będzie sprawdzić. Może być niezły numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 18:42, Feallan napisał:

Ja to zupełnie nie rozumiem, jak można kupować CDA dla tekstów. Kiedy internet był mniej
popularny, miało to sens, ale teraz?

Ja kupuję głównie dla tekstów, czytanie czegoś dłuższego na komputerze jest dla mnie męczarnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestałem kupować CDA dla tekstów jakoś po numerze z okazji dziesięciolecia istnienia na rynku. Przez jakieś 10 numerów przed nim miałem poczucie, że po przeczytaniu recenzji nie dowiedziałem się o grze niczego ciekawego. Teksty były przesycone popisami erudycji i emocjami autora, a to oznaczało, że dobrze poznałem jego stosunek do gry... o której nie napisał nic konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem co ma wnieść kolejna dyskusja na temat "dlaczego kupujemy CDA". Póki ma takowy powód, to kupuje. Jeśli nie, to nie kupuje. CDA nadal jest na rynku, czyli ludzie pismo to kupują. Czy dla tekstów, czy dla pełniaków - głównie obchodzi to dział marketingowy. Wywróżyć mogę jedno: zabraknie któregoś z tych elementów - sprzedaż spadnie. Dlatego jeśli komuś nie podoba się poziom tekstów lub zawartość płytki, niech zagłosuje portfelem. Jest to najlepsza forma wyrażenia swojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni pełniak to: Assassin’s Creed: Director''s Cut ENG. Wersja bez Steama.

No, sama w sobie gra nienajgorsza. Szkoda tylko, że pierwszego asasyna to ja ładnych parę lat tamu skończyłem... Cóż, zawsze są jeszcze pozostałe pełniaki, a i z tego kodu zniżkowego jak będzie na coś ciekawego nie omieszkam skorzystać. No, to tylko przeciek okładkowy, zapowiedź numeru i we wtorek do kiosku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ENG czyli bez tego dubbingu od Cenegi? Nieźle...ale osobiście liczyłem na coś mocniejszego, skoro to rocznica.

No cóż...mam w co grać, to nie będę psioczył, że się poziom stoczył czy coś :D Po prostu kolejny numer, którego nie kupię (choć ten kod na serwis boxoffstore interesujący).

A AC mam w PL. Ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony. Reszta pełniaków nie zachwyca, a główny nie dość, że ma już 6 lat, to jeszcze jest najsłabszą częścią serii. Druga część AC wyprzedza pierwszą o kilka długości. Mam nadzieję, że przynajmniej będzie coś dobrego do poczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wniosek? Nie warto kupować gier od Ubi, bo prędzej czy później trafią do CDA ;)
Asasyna przeszedłem jakiś czas temu, ale nie mam go w kolekcji, więc jeśli będę chciał do niego kiedykolwiek wrócić, to przynajmniej będzie się czaił na półce. Teraz tylko nie wiem, czy czekać na "dwójkę" w CDA, czy może zakupić na PS3 (tak, jestem bardzo w tyle z tą serią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 16:05, Kirabaxior napisał:

Ech, ludzie, ludziska.
A ja kupię. Bo AC mnie zanudziło kiedyś na śmierć i wymieniłem się bodaj za Burnouta.
Dobry czas na powroty.

Szukanie powodów na siłę nie jest w moim stylu. Bo też mógłbym uargumentować kupno na sto sposobów, tylko nie mam w tym interesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na siłę to jest czepianie się :) Kurde, mam wrażenie, że ludzie za bardzo poczuli się z tymi promocjami na stimie, gdzie grę sprzed pół roku kupują 75% taniej. Sorry, licencje do czasopism tak nie działają. Nikt nie cieszy się, że są dobre gry, tylko ''zawód, bo stara gra ://''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem tego tłumaczenia się z kupowania bądź niekupowania CDA. Od razu stwórzmy nowy wątek, w którym każdy będzie argumentował swój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie "zawód, bo stara gra", tylko "zawód, bo gra wyszła w takim okresie dla branży, gdzie tytuły można dorwać na kilka sposobów, poza tym bardzo szybko są przeceniane, a Assassin''s Creed jest jednym z najgłośniejszych tytułów w ostatnich latach i został ograny przez bardzo wiele osób". Jeżeli CDA daje tytuł AAA, powinno być to coś względnie świeżego lub wręcz przeciwnie, starego i ciężko dostępnego. Gwarantuję Ci, że gdyby do czasopisma dołączone było Diablo, cieszyłbym się jak dziecko, a nie płakał, że gra jest stara(czego zresztą i tak nie robię, źle zinterpretowałeś mojego posta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary problem - dadzą jakąś mniej znaną lub słabszą grę, część jest zawiedziona, że czemu nie umieszczą jakiegoś hitu. Gdy dadzą z kolei jakiś hit, to z kolei mamy narzekania innych, którzy są tym faktem zawiedzeni, bo przecież "prawie każdy już to ma". Wszystkich się nie zadowoli, chociaż zgodzę się z opinią, że jak na urodzinowy numer, to wielkich rewelacji nie ma. Bywało lepiej, jeśli o jakość gier chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się