kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ja dzisiaj kupiłem nowy bo wczoraj nie przywieżli jestem kimś kto ma pełn numerów więc kupuje zawsze. Gier fajnych już dawno nie dawali , ale naprzykład zapowiedź GTA IV na ,którego czekam jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 20:16, kolektor napisał:

Wczoraj obleciałem wszystkie kioski i salony Kolportera i nigdzie nie było. Dopiero dziś rano
kupiłem ;)


Widocznie Kolporter w calej Polsce nie dostal wczoraj nowego numeru CD Action. Mieszkam w duzym miescie - w Szczecinie. I w salonach Kolporteru CDA nie bylo. Na szczescie w mojej okolicy jest duzo kioskow. Po przeciwnej stronie ulicy jest kiosk Ruchu - i tam nowy numer dostalem bez problemu. Co do samego nowego numeru CDA - mnie akurat nowa czcionka sie podoba, bo jakos wygodniej sie czyta zawartosc magazynu. Z gier dolaczonych na cover DVD polecam UFO, bo to calkiem niezla gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez musiałem przejść się do kiosku :-) A co do czcionki to mi też się podoba , jest czytelna a to najważniejsze. Zawartość też spoko hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 17:12, cichy10 napisał:

Może po prostu im się nie chciało, albo nikt redaktorów o tym nie poinformował, co wydaje się
raczej dziwne. Najlepiej to zapytać się ich samych.


A moze warto czytac newsy na gram.pl? Kilka dni temu byl news informujacy o tym, ze w reklamach prasowych pojawily sie 3 gry z serii XKN, ktore z przyczyn niezaleznych od CDP zostana wydane pozniej. A CDPI jakby nie patrzec jest reklama prasowa firmy CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 22:15, Arkads napisał:

Skusić się może skuszę, ale to wyłącznie dla Na luzie i AR ;).

ja dla na luzie i ar wogole czytam cda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 22:31, Altair05 napisał:

> Skusić się może skuszę, ale to wyłącznie dla Na luzie i AR ;).
ja dla na luzie i ar wogole czytam cda.



Heh, ja czytam całe CDA, od deski do deski, a w gry nie gram, chyba że naprawdę jakieś dobre. Zamiast takich gier wolę sobie zagrać jakąś mapkę w HoMM V :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 22:18, Wojman napisał:

A moze warto czytac newsy na gram.pl? Kilka dni temu byl news informujacy o tym, ze w reklamach
prasowych pojawily sie 3 gry z serii XKN, ktore z przyczyn niezaleznych od CDP zostana wydane
pozniej. A CDPI jakby nie patrzec jest reklama prasowa firmy CDP.

Wiem, wiem, czytałem. Te dwie propozycje były raczej żartem. W swoim następnym poście (o tychże reklamach) podałem chyba najsensowniejszą propozycję, dlaczego jest taki błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2007 o 22:39, Arkads napisał:


Heh, ja czytam całe CDA, od deski do deski, a w gry nie gram, chyba że naprawdę jakieś dobre.
Zamiast takich gier wolę sobie zagrać jakąś mapkę w HoMM V :)

CDa i tak ma najlepsze gry jak porónywać je do gier np. z clicka.Czasem jest tytuł warty uwagi ale częściej są jakieś średniaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 20:50, Moras1990 napisał:

Ach i jeszcze jedno - wasze żarty nie śmieszą. W tym i podpisy przy scrennach.

To było podłe :P. Mnie tam większość ich żartów śmieszy :]


No cóż, wygląda więc na to, że jestem pozbawiony poczucia humoru. Na pocieszenie dodam, że czasem rozśmieszają mnie listy od fanów i ich przeciwieństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer nabyty w ekspresowym tempie po tym jak CDProjekt podgrzewa premierę World in Confilct. Gra zapowiada się ekstremalnie interesująco i te wymagania sprzętowe... Ach teraz tylko wyczekac do 27. Po za WiC mamy również 3 bardzo interesujące zapowiedzi, a do Nie Tylko Gramy również zostały załączone ciekawe artykuły. Numer lepszy pod każdym względem od poprzednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 09:09, Altair05 napisał:


>
> Heh, ja czytam całe CDA, od deski do deski, a w gry nie gram, chyba że naprawdę jakieś
dobre.
> Zamiast takich gier wolę sobie zagrać jakąś mapkę w HoMM V :)
CDa i tak ma najlepsze gry jak porónywać je do gier np. z clicka.Czasem jest tytuł warty uwagi
ale częściej są jakieś średniaki .



Hm, w tym roku, prócz Another Worlda nie zagrałem w nic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 10:20, Arkads napisał:

Hm, w tym roku, prócz Another Worlda nie zagrałem w nic. :)


Zatem polecam Ballance, długo nie dawałem się przekonać do tej gry, jednak jak w końcu zainstalowałem to oderwać mnie było trudno od monitora. Polecam bardzo gorąco tą pozycję, niby nic takiego bo latasz sobie kulką, aczkolwiek potrafi wciągnąć. Another World i Ballance to jedyne gry jakie uruchomiłem z CDA od czasów DeusEx''a i WarCrafta 2 (czyli setnego numeru). :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 10:57, s2nto napisał:

> Hm, w tym roku, prócz Another Worlda nie zagrałem w nic. :)

Zatem polecam Ballance, długo nie dawałem się przekonać do tej gry, jednak jak w końcu zainstalowałem
to oderwać mnie było trudno od monitora. Polecam bardzo gorąco tą pozycję, niby nic takiego
bo latasz sobie kulką, aczkolwiek potrafi wciągnąć. Another World i Ballance to jedyne gry
jakie uruchomiłem z CDA od czasów DeusEx''a i WarCrafta 2 (czyli setnego numeru). :-)



No, i jeszcze Enclave. A tak to sobie wolę włączyć Morka lub Obliviona xP. Ale czytać lubię. Najbardziej NL. No i artykuły sprzętowe, a tak ogólnie to wszystko ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 11:00, Arkads napisał:

No, i jeszcze Enclave.


Blee, nie Enclave :P Głupia siekanka a do tego gadanie, że elementy RPG, których nie zauważyłem ^^ Z nowego numeru zastanawiam się nad Day Watch, w końcu na podstawie Łukianienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2007 o 11:10, tykus napisał:


Blee, nie Enclave :P Głupia siekanka a do tego gadanie, że elementy RPG, których nie zauważyłem
^^ Z nowego numeru zastanawiam się nad Day Watch, w końcu na podstawie Łukianienki :)

Wcale nie.W Enclave całkiem przyjemnie się grało ale faktycznie bardziej jest to hack''n slash a nie rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze od poprzedniego numeru w CDA jest mniej tekstu - to chyba przez te wieksza czcionke. Szkoda, bo kupuje to pismo glownie po to, by je czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 11:10, tykus napisał:

> No, i jeszcze Enclave.

Blee, nie Enclave :P Głupia siekanka a do tego gadanie, że elementy RPG, których nie zauważyłem
^^ Z nowego numeru zastanawiam się nad Day Watch, w końcu na podstawie Łukianienki :)



A mi się Enclave spodobał ;D. Też się nad tym zastanawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni czekam na cd-key''a do EVE online. :( I jeszcze go nie dostałem, e-mail dobrze wpisałem, bo sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-A w ogóle ostatnio obniża loty więc mnie to nie dziwi. Od czasu jak zeszli z ceną to już jest tylko jazda w dół i to po równi pochyłej. Weźmy np. jakość papieru wiem ze pisali ze ten sie nic nie zmienił ale prawda jest zupełnie inna . Pierwszy numer po zmianie ceny jeszcze było wszystko ok ale dalej już nie. Wystarczy porównać trzymając jednoczenie w rękach jakiś starszy numer i np ten najnowszy. Każdy kto będzie chciał zauważy WYRAźNą róznice. Efekt tego jest taki że pismo po kilkukrotnym przekartkowaniu wygląda jak wyciągnięte psu z gardła zwłaszcza ze okładka tez jest cieńsza niż była . Podejrzewam ze przyczyną takiego stanu rzeczy jest brak konkurencji bowiem "Click" toż to praktycznie CD-A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się