kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Większość z forumowiczów, którzy wcześniej się o tym wypowiadali też tak sądzi. Może ktoś z pracowników CDA to przeczyta i przekaże swoim przełożonym, że takie rozwiązanie nie za bardzo się podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe CD-Action leży już u mnie na biurku od jednego dnia. :-) Jak na razie jeszcze nie zabrałem się za czytanie, ale w wolnym czasie na pewno po nie sięgnę. :-)
Zaciekawiła mnie megazapowiedź GTA IV.
A CDPI już przeczytałem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 17:10, awesome napisał:

To teraz wytłumacz mi czemu to samo piszą w CDP Insider. Przecież mieli tyle czasu żeby to
poprawić i niepotrzebne skreślic.

Może dlatego, że sam CDPI jest przygotowany od wiele wcześniej, niż czas w jakim zostanie wydany? Przecież muszą wszystko odpowiednio przygotować i załatwić to żeby ich dodatek był zamieszczony w CDA tak, więc wątpię żeby w okresie dwa tygodnie przed wydaniem było można cokolwiek zmieniać. Zwłaszcza, że już te egzemplarze są wydrukowane i wydrukowanie tego jeszcze raz to naprawdę ogromne koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 17:04, legenda27 napisał:

Smuggler ( i wszyscy inni których to dotyczy)---> Czemu wczoraj w mojej miejscowości
Żary ok. 40 km na południe od Zielonej Góry i ok. 2 godz jazdy od Wrocławia nie doszło CD-Action?
Obszedłem każdy kiosk, każdy market a CDA nigdzie nie było......... :-((((

Do mojej mieścinki (zwanej Jędrzejowem w woj. Świętokrzyskim) CDA doszło dopiero dzisiaj rano. Wczoraj obleciałem wszystkie kioski i salony Kolportera i nigdzie nie było. Dopiero dziś rano kupiłem ;)
A o co chodzi z tym linkiem z tyłu opakowania na płyty ? Gdzie trzeba wpisać ten kod ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja, korzystając z okazji bycia na forum pragnę pogratulować Tobie druknięcia w SwS ;)) O ile tamten HumanGhost to TEN HumanGhost:) Kurna chata, masz szczęście - najpierw pierwszy WT a teraz wydruk. Brawo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Splinter Cell ConVition będzie taki jak opisują go w zapowiedzi to mogę powiedzieć tylko "Hoaahh". Szkoda tylko, ze mi nie odpali, ale do tego czasu może uda mi sie zrobić upgradea :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda CDA ma największy nakład, najwięcej stron, najlepsze pełne wersje (co nie znaczy jednak, że zawsze jest na poziomie, choć to oczywiście kwestia gustu) i największa opłacalność w stosunku do wydanych na nią monet. Co nie zmienia jednak faktu, iż jeśli chodzi o przyjemność z czytania, to jednak Play jest znaaacznie lepszy. Mógłbym jeszcze wymienić kilka argumentów : Smuggler, ile można ? , ostatnie słowo w AR należy do ciebie i dlatego wygrywasz (brak szans do kontrargumentacji), manipulowanie treścią (ot, choćby wywiad udzielony dla onet.pl, kto oczywiście zakończył ?), wspominanie o swoim jestestwie (jesteśmy najwięksi, najlepsi itp.), wspominaliście, że nie zależy wam na pokazywaniu twarzy (to było chyba w którymś AR - ty się tego trzymasz Smugi, ale co z resztą ? Wiem jak już wygląda np. Cormac czy Hut) ... Kupuje to czasopismo jedynie dla pełnych wersji, albo wtedy kiedy mi się bardzo nudzi i pragnę czegoś poczytać. Ach i jeszcze jedno - wasze żarty nie śmieszą. W tym i podpisy przy scrennach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 20:39, Moras1990 napisał:

Jeżeli Splinter Cell ConVition będzie taki jak opisują go w zapowiedzi to mogę powiedzieć tylko
"Hoaahh". Szkoda tylko, ze mi nie odpali, ale do tego czasu może uda mi sie zrobić upgradea

Double Abent też miał być "Hoaahh", a jak wyszło, mam nadzieję, że jego autorzy wyciągnęli odpowiednie wnioski:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach i jeszcze jedno - wasze żarty nie śmieszą. W tym i podpisy przy scrennach.

To było podłe :P. Mnie tam większość ich żartów śmieszy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dość dokładnym przejrzeniu zawartości najnowszego CDA, muszę stwierdzić, że ten numer jest... średni. Choć poprzedni był moim zdaniem jeszcze gorszy. Co najlepsze, nie jest to z winy redakcji CDA. Zaczyna się sezon ogórkowy, na rynku posucha i niewiele głośnych tytułów... W numerze majowym jest recenzja raptem jeden gry, którą jestem zainteresowany, a mianowicie najnowszy dodatek do Obliviona. Poza tym nic więcej, ale to przecież kwestia gustu. Za to widać, że redakcja bardzo się stara i próbuje zapełnić czasopismo czym tylko się da, z dość dobrym skutkiem, trzeba przyznać. Lektura tekstów "okołogrowych" sprawiła mi całkiem sporą przyjemność, a przecież nie doczytałem wszystkich. :) O pełnych wersjach nie wspominam, gdyż te od dawna już mnie nie interesują. Nadmienię tylko, że Cover DVD jest trochę ubogi...
Podsumowując, numer średni, acz nie najgorszy. Lektura mile zajmuje czas i poprawia humor. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, stronka podana na tylnej okładce Cover DVD już działa. Jest to strona z nowymi grami XKN do zamówienia w pre-orderze. Zastanawiam się tylko, gdzie trzeba wpisać ten kod promocyjny... Może w koszyku na dole, gdzie pisze "Mam kod promocyjny", obok ilości wPLN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo ja uważam, lecz dla mnie numer jest o wiele lepszy od ostaniego, który był zupełnie nie udany. Napewno wielkim plusem w tym miesiącu są zapowiedzi. Praktycznie wszystkie mnie interesują. Jednak uważam, że recenzje tym razem są słabym punktem czasopisma... Interesuje mnie tylko jedna i tak jak u Ciebie jest to dodatek do Obliviona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer może być, nic szczególnego, ale mogło być gorzej (vide poprzedni numer). Najciekawsze imo są zapowiedzi o MoH:A, GTA4, SC:C, recka LoTRO i EVE (tej drugiej jeszcze nie czytałem, ale zapowiada się b.dobrze) oraz tekst o SL. Fajny jest też kącik o reedycjach i to, że powróciły opisy książek i komiksów (krótkie wprawdzie, ale treściwe). Na coverze poza bonusami nic interesującego nie znalazłem, zainstalowałem nawet Adrenalinę, poza nawet dobrym soundtrackiem ta gra nie ma żadnych zalet, przynajmniej ja ich nie znalazłem. Co do promocji z DVD boxa to uważam, iż strona ruszy 24 maja, czyli wtedy, kiedy do sprzedaży wejdą nowe tytuły z XKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mam nowiutkie CDA :)

Jak na razie przejrzałem numer dość szybko.

Z pełnych wersji jak na razie wrażenia takie sobie :/

Instaluje tego ruskiego NFS, włączam grę... Pikseloza na maxa, gdy wybrałem już bohaterkę i doszedłem do menu wyboru wozu dostałem odruchu wymiotnego. Zaraz po tym gra wyleciała z dysku.

Naprawdę nie radzę istalować tego kloca, szczególnie po doświadczeniach z NFS Carbon czy TDU, żołądek naprawdę może tego nie znieść :/

Day Watch też słabiutki :/ Spodziewałem się czegoś żywszego z ciekawszę walką... Wyszło tak sobie, z turówek jednak wolę Silent Storm.

Jutro pewnie wypróbuję UFO, przypuszczam, że to będzie kawał dobrej gry. No cóż, pożyjemy, zobaczymy.

Pozdrawiam,

DeuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...jutro kupuję nowy CD-A i chyba...ostatni. Po prostu CD-A stacza się na psy :/. Nie mam zamiaru kupować czasopisma, które daje gry sprzed lat i z ocenami 5+ (patrz: Psychotoxic czy jakoś tak). Przerzucę się na KŚGry albo PlaY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2007 o 21:35, boxx napisał:

Przerzucę się na KŚGry albo PlaY...

Które są uważane za najgorsze w branży, szczególnie KŚGry. To już lepszy będzie Click!
No i nie wiem czy w nich gry są lepsze, nie pamiętam kiedy była naprawdę niezła. Play jeszcze się tam stara,ale KŚGry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 21:35, boxx napisał:

Hmm...jutro kupuję nowy CD-A i chyba...ostatni. Po prostu CD-A stacza się na psy :/. Nie mam
zamiaru kupować czasopisma, które daje gry sprzed lat i z ocenami 5+ (patrz: Psychotoxic czy
jakoś tak). Przerzucę się na KŚGry albo PlaY...

Sądząc z Twojej wypowiedzi jesteś kolejnym, który kupuje CDA tylko dla gier na Coverze. Zresztą Psychotoxic było 6 numerów temu, więc mówmy raczej o teraźniejszości. Ja na przykład od kilku numerów nie instaluję żadnych gier z CDA (ostatnią było Ballance), tylko delektuję się treścią pisma, a jeżeli biorę coś z płyty, to są to bonusy i trailery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się