kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Może i jest to tylko dodatek ale dość długi dodatek (który zresztą został wysoko oceniony) do świetnej gry (w końcu podstawka zasłużenie dostała 10/10) i myślę że te dwie strony spokojnie można było mu poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 20:07, Wieśniakoo napisał:

A co tam opisali o wersji polskiej STALKER-a? Wytykali błędy i błędziki?

Za dużo ich tam nie znaleźli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 20:14, Bumber napisał:

> Przedziurawiona na wylot? No to się postarali...
Też się zdziwiłem. Pani z wydawnictwa także. :P

> Nie będę już robić afery, i tak mi się niedługo prenumerata kończy (na szczęście!), ale
dzięki
> za radę :)
Nie zamierzasz przedłużyć? Ja mimo tych wad nadal będę prenumerował. W końcu zaoszczędzi się
te kilka złociszy...

@Skrytobójca
> Ja wybieram z kiosku, tylko raz mi się trafił wadliwy egzemplarz( pokruszony dvd box,
ale to malusio )
Jakby kupował w kiosku, to bez problemów. A jak się wyjmuje ze skrzynki, to duże wpływu na
jakość przesyłki nie ma...

Dlatego kupuję w kiosku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 21:05, KrisK91 napisał:

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaką ocenę w CDA dostało LOTRO?

8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiem dlaczego każdy w recenzjach LOTR zachwyca isę tak grafiką. Z tego co widze na screenach i w filmikach to jest lekko przeciętna, żeby nie powiedzieć mizerna. :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 21:38, HumanGhost napisał:

Nierozumiem dlaczego każdy w recenzjach LOTR zachwyca isę tak grafiką. Z tego co widze na screenach
i w filmikach to jest lekko przeciętna, żeby nie powiedzieć mizerna. :-?

Wiesz... Może po prost mu się podobała. W koońcu (Qu`nik?) recenzja to jego (redaktora) zdanie o grze prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HeHe ja kilka "smaczków" w tym nowym CDA znalazłem:
- Wypowiedzi z Naszego Kochanego Forum w AR (między innymi HumanGhost''a czy Minimyszy)
- 32 błędy (ort, językowe, fleksyjne... czyli wszystkie razem)
- recka Gierki dla Piotrka K. bo o Owieczkach :)
A i jeszcze jedno
Dlaczego ta strona której adres jest podany po drógiej stronie opakówki płytki nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 21:42, ProHacker napisał:

Wiesz... Może po prost mu się podobała. W koońcu (Qu`nik?) recenzja to jego (redaktora) zdanie o grze prawda?


Tylko ,że ja mówię o recenzjach, nie tylko tej w CDA. To wygląda tak jakby ktoś napisał wczesniej jedną recenzję wychwalając grafikę a reszta poszła jak owce za przewodnikiem. Niby co jest takiego łądnego w tej grafice, nawet porównując do WoW''a? To juz Lineage II czy GW ma o niebo lepsza oprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Gdy ustawisz na maksie grafe w Lotro jest ona naprawdę świetna, a i na średnich woda wygląda cudownie. Co do GW w LOTRO uwazam iz grafa jest lepsza(lecz ja nie przepadam za mangą, a tam lekkie taki zapedy są) w LII nie było mi dane zagrać. I jeszcze jedno statyczne obrazy nie pokazują wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 21:52, HumanGhost napisał:

Tylko ,że ja mówię o recenzjach, nie tylko tej w CDA. To wygląda tak jakby ktoś napisał wczesniej
jedną recenzję wychwalając grafikę a reszta poszła jak owce za przewodnikiem. Niby co jest
takiego łądnego w tej grafice, nawet porównując do WoW''a? To juz Lineage II czy GW ma o niebo
lepsza oprawę.

Może i masz rację. Ale komuś grafa może się podobać a komuś nie. To już jest strefa gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 21:57, stanlee napisał:

I jeszcze jedno statyczne obrazy nie pokazują wszystkiego


Film z gry w wyższej rozdzielczości to nie jest statyczny obraz. Ale o gustach sie nei dyskutuje. Zbaczamy z tematu wątku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2007 o 21:59, HumanGhost napisał:

Film z gry w wyższej rozdzielczości to nie jest statyczny obraz. Ale o gustach sie nei dyskutuje.
Zbaczamy z tematu wątku. :-)


A to zwracam honor, ale i tak pozostaje przy moim zdaniu;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko. Z tyłu covera najnowszego CDA, CDP podaje strone do bonusu dla czytelników CDA wchodzę na stronę i co widzę nia ma takiej strony. Pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję,że piszecie o nowym - majowym CDA, dlaczego ja dziś dostałem paczkę z CDA ?? :( to niesprawiadliwe..., no ale jeszcze ok 5 min dzieli mnie od otwarcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 07:38, Belmundo napisał:

Hej mam pytanko. Z tyłu covera najnowszego CDA, CDP podaje strone do bonusu dla czytelników
CDA wchodzę na stronę i co widzę nia ma takiej strony. Pomóżcie!!

na razie nic na ten temat nie wiadomo nic, trzeba czekać, dlatego ja na razie zrezygnowałem ze złożenia zamówienia, no i teraz się zastanawiam czy zamawiać jednak bo widzę, że ukazała się książka "Catch a fire - biografia Boba Marleya" :) więc jeżeli nie będzie w niedługim czasie info, to trudno, gry chyba poczekają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się