kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2007 o 07:47, marian538 napisał:

Wnioskuję,że piszecie o nowym - majowym CDA, dlaczego ja dziś dostałem paczkę z CDA ?? :(
to niesprawiadliwe..., no ale jeszcze ok 5 min dzieli mnie od otwarcia....


Ponieważ jak zwykle nasza "kochana" Poczta Polska leci w... kazdy dobrze wie w co, a najgorsze jest to ze do tej pory nie wiem w ktorym momencie następuje zwolneinie tematu a bardzo mnie to denerwuje i zarazem intyrguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 07:47, marian538 napisał:

Wnioskuję,że piszecie o nowym - majowym CDA, dlaczego ja dziś dostałem paczkę z CDA ?? :(
to niesprawiadliwe..., no ale jeszcze ok 5 min dzieli mnie od otwarcia....

Zamiast narzekać, to się ciesz, bo niektórzy (np. ja) dostaną CDA dziś po południu, a w najgorszym wypadku jutro. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 10:54, marcincinek15 napisał:

A ja zapomniałem o CD-ACTION i zaraz idę do sklepu sobie kupić.. Ciekawe co nowego ;)


Niestety nic ciekawego (moim zdaniem) nie ma , za wyjątkiem artykułu o SC Conviction :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 11:26, CockS napisał:

Niestety nic ciekawego (moim zdaniem) nie ma , za wyjątkiem artykułu o SC Conviction :)

Aha... a jakie są pełne wersje gier ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 11:31, marcincinek15 napisał:

> Niestety nic ciekawego (moim zdaniem) nie ma , za wyjątkiem artykułu o SC Conviction :)

Aha... a jakie są pełne wersje gier ??


Dla mnie nic ciekawego i nie ma sensu bym się rozpisywał wszystko jest na www.cdaction.com.pl
Ogólnie numer mnie nie urzeka i tyle, tak jak juz powiedziałem tylko art o SC mi sie podoba no i jak zwykle NL i AR to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 09:34, Bumber napisał:

> to niesprawiadliwe..., no ale jeszcze ok 5 min dzieli mnie od otwarcia....
Zamiast narzekać, to się ciesz, bo niektórzy (np. ja) dostaną CDA dziś po południu, a w najgorszym
wypadku jutro. :/

Trochę zażartowałem, chodziło mi bardziej o paczkę z prasą, do Saloniku prasowego przychodzi, bo tam pracuję :) Jestem za stary :P już,żeby cierpieć z tak błachego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie coś wygrałem ...
Dziś rano zadzwoniła do mnie miła pani i poinformowała, że wygrałem gre :) w urodzinowym konkursie CD-A !
Niewiem jaką bo byłem zbyt zajęty podawaniem adresu, żeby się zapytać jaką XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 12:01, marian538 napisał:

Trochę zażartowałem, chodziło mi bardziej o paczkę z prasą, do Saloniku prasowego przychodzi,
bo tam pracuję :) Jestem za stary :P już,żeby cierpieć z tak błachego powodu :)

Heh, nie wiedziałem, że masz salonik, więc odebrałem Twoją wypowiedź jako lament prenumeratora. ;P

A ja właśnie wyjąłem ze skrzynki czarną folijkę z przyciężkawą zawartością. Zaraz wezmę się za lekturę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No. Nareszcie mam świeżutkie CDA. Najbardziej warte uwagi są zapowiedzi i tematy numeru. Recenzowane gry też stoją bardziej ''na poziomie'' niż miesiąc temu. Jest kilka 8 (+/-). Niestety DVD9 wciąż trochę słabe. Ale numer ogólnie wart uwagi. Ale z tym specjalnym w ''sezonie ogórkowym'' to nie był najlepszy pomysł :(. Jednak numer 13 był bardziej ''specjalny'' ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 16:00, hehe napisał:

Czy Another World które jest w CDA to to samo co sprzedawana wersja Another World PL - 15th
Anniversary Edition ??

Tak ale to było w poprzednim CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że w poprzednim :) Zastanawiałem się tylko czy wersja pudełkowa za 30 zł to to samo co w CDA. Jeżeli to to samo to po co przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 16:11, hehe napisał:

Wiem że w poprzednim :) Zastanawiałem się tylko czy wersja pudełkowa za 30 zł to to samo co
w CDA. Jeżeli to to samo to po co przepłacać

:)
też specjalnie dla niej kupiłem tamto CDA - szybko spadła na cover ta reedycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh udało mi się dzisiaj kupić nowe cdaction:P ...a nie było to łatwe. Lał deszcz, gigantyczna kałuża przed kioskiem, prawie wypadło mi pięć dych z kieszeni, a na dodatek zaciął mi się suwak w plecaku:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 16:16, Evil Khan napisał:

:)
też specjalnie dla niej kupiłem tamto CDA - szybko spadła na cover ta reedycja.

Może zainteresowanie było małe i stąd prawa do tej gry nie kosztowały ich dużo. Swoją drogą to dzisiaj trzeba się najpierw poważnie zastanowić nad kupowaniem tanich gier, skoro tak wiele z nich ląduje dość szybko na coverze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 16:16, Word up napisał:

Heh udało mi się dzisiaj kupić nowe cdaction:P ...a nie było to łatwe. Lał deszcz, gigantyczna
kałuża przed kioskiem, prawie wypadło mi pięć dych z kieszeni, a na dodatek zaciął mi się suwak
w plecaku:P.

uuu no to gratuluje ze sie udalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie czy to prawda, że CDA dało kiedyś TOTAL OVERDOSE w pełnej wersji ???
Bo jakoś nie chce mi się w to wierzyc a PRINCE JANEK upiera się, że było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się