kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

A ja wlasnie siedze na praktykach:D
Jak wroce do domu musze wyprobowac Eve Online, slszalem ze giera cudo, grafika, i wogole caly swiat gry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 13:17, NuGGet napisał:

Jak wroce do domu musze wyprobowac Eve Online, slszalem ze giera cudo, grafika, i wogole caly
swiat gry:D

Ja musze se kupic Cd-Action,bo tylko na razie zobaczyłem go w kiosku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 13:11, dave03 napisał:

CD-A w ogóle ostatnio obniża loty więc mnie to nie dziwi.


Wiesz jest to pismo sezonowe , które ma taką zawartość na jaką pozwala rynek. To nie ich wina że gry zazwyczaj ( te najlepsze ) wychodzą przed świętami bo wtedy rynek jest najbardziej chłonny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 13:21, spider88 napisał:

> CD-A w ogóle ostatnio obniża loty więc mnie to nie dziwi.

Wiesz jest to pismo sezonowe , które ma taką zawartość na jaką pozwala rynek. To nie ich wina
że gry zazwyczaj ( te najlepsze ) wychodzą przed świętami bo wtedy rynek jest najbardziej chłonny
.


Ale moze w tym roku wyjdzie w koncu jakas naprawde hitowa gra:) w koncu nam to obiecali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 13:21, spider88 napisał:

> CD-A w ogóle ostatnio obniża loty więc mnie to nie dziwi.

Wiesz jest to pismo sezonowe , które ma taką zawartość na jaką pozwala rynek. To nie ich wina
że gry zazwyczaj ( te najlepsze ) wychodzą przed świętami bo wtedy rynek jest najbardziej chłonny
.

Masz rację.Tylko że ja dostałęm już od brata 5 skarge,że ja niewiadomo po oc kupuje gry jak w Cd-Action niedługo będą(kupiłem Bet On Soldier przed wydaniem kolejnego Cd-Action,a tam w tym Cd-action też Bet On Soldier:DDDD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 13:27, Macio29 napisał:

Masz rację.Tylko że ja dostałęm już od brata 5 skarge,że ja niewiadomo po oc kupuje gry jak
w Cd-Action niedługo będą(kupiłem Bet On Soldier przed wydaniem kolejnego Cd-Action,a tam w
tym Cd-action też Bet On Soldier:DDDD)


Ale czy to jest wada ??
Czy bardziej satysfakcjonowało by Cię jakby dawali jakieś pasjansy lub gry z lat `90??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 21:49, cichy10 napisał:

Sądząc z Twojej wypowiedzi jesteś kolejnym, który kupuje CDA tylko dla gier na Coverze.


Ja też jestem tym kolejnym - czy też zostanę zmieszany z błotem ? Recenzje mnie nie interesują, bo i tak zaopatruje się w starsze gry (tu pozostawiam wam miejsce dla waszych domysłów "dlaczego"), a poza tym ukazują się one znacznie szybciej na zagranicznych portalach w dużej mierze darmowych (oczywiście polskich także). Fajną twórczością wykazał się pan, który napisał zapowiedź EEIII. Resztę mógłbym sobie spokojnie podarować, i nie miałbym wyrzutów sumienia do końca życia/skończył ze sobą. Jak na największy polski magazyn o grach komputerowych recenzje stoją na niskim poziomie. Oczywiście dodatkowe działy są fajne i tym podobne, lecz bądź co bądź samo mięsko zdaje się pachnieć zgnilizną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 21:35, boxx napisał:

Hmm...jutro kupuję nowy CD-A i chyba...ostatni. Po prostu CD-A stacza się na psy :/. Nie mam
zamiaru kupować czasopisma, które daje gry sprzed lat


Pozwolę się wtrącić - oczekujesz, że będą dawali gry z ubiegłego roku ? Poza tym stare gry nie są takie złe, patrz np. Deus Ex (...)

i z ocenami 5+ (patrz: Psychotoxic czy jakoś tak)

No cóż, recenzentowi się nie spodobało ;]

Przerzucę się na KŚGry albo PlaY...

Opcja nr. 2 - CDA powinno się od nich uczyć pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha... czyli twierdzisz, że panowie piszący recenzje w CDA są słabi? Hmmm... wcale się nie dziwię jak w poprzednim poście napisałeś że wogóle nie czytasz recenzji, albo Cię one nie interesują. Trudno uważać nieinteresującą recenzję za dobrą, co nie? Ciekawe ile jest takich osób jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jestescie przy reckach, to kogo Wam sie najlepjej czyta? Bo mi gema:) A najbardziej z calej redakcji nie lubie recek elda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie czytam wszystkie recki i mnie się je dobrze czyta, ale reckę "GEMELDa" - WoW: TBC czytałem na raty, taka tragiczna:/ EGM także piknie pisze, rzecz jasna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam płytę główną mainboard K7S5A nie wiem gdzie w nie podkręcić procesor wszystkie możliwości są na szarym kolorze i nie moge ich wybrać mój procesor to AMD Athlon XP 2000+
POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najlepiej czyta się teksty El Generala Magnifico i Czarnego Iwana (te są momentami mocno schizowe :P).Co do Elda...to faktycznie,jego recki nie są najlepsze,ale poprawił się w pisaniu.Jak do tej pory jego najgorszy tekst to recenzja Premier League Managera z stycznia 99''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Dosyć trudno powiedzieć, ale chyba na pierwszym miejscu będzie :

1. Allor - dostaje bardzo dużo interesujących gier i pisze bez żadnych zarzutów. :)
2. Gem - recenzuje i pisze zapowiedzi dosyć fajnym grą. Jego teksty są ok.
3. QN''IK - nieraz trafi mu się fajna gierka, natomiast jego teksty są bardzo dobre.

Ogólnie wszyscy z redakcji CDA piszą dobrze i żaden mi nie podpadł. No może poza jedną lub dwoma reckami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 14:42, MateoKiszlo napisał:

Pozwolę się wtrącić - oczekujesz, że będą dawali gry z ubiegłego roku ? Poza tym stare gry
nie są takie złe, patrz np. Deus Ex (...)


No to masz u mnie w zęby :P To jedna z najlepszych gier w historii a ty mówisz, że jest TYLKO "nie taka zła"? Jest fenomenalna i jak to jedna z dwóch najlepszych gier, w których połączono FPS i RPG ( druga to S.T.A.L.K.E.R. ).

Dnia 17.05.2007 o 14:42, MateoKiszlo napisał:

i z ocenami 5+ (patrz: Psychotoxic czy jakoś tak)


Psychotoxic to jedna z najżałośniejszych gier w jakie grałem :/

Dnia 17.05.2007 o 14:42, MateoKiszlo napisał:

No cóż, recenzentowi się nie spodobało ;]


Chyba jak każdemu, kto w to grał... Już wolę Duke''a 3D, tam przynajmniej nie było tylu bugów i debilnych rozwiązań.

Dnia 17.05.2007 o 14:42, MateoKiszlo napisał:

Przerzucę się na KŚGry albo PlaY...


Burn the heretic!! Zbieraj badyle na stos Smuggler, bo oto kolejny, który myśli, że wyrwie się spod panowania CDA :P

Dnia 17.05.2007 o 14:42, MateoKiszlo napisał:

Opcja nr. 2 - CDA powinno się od nich uczyć pisania


Dobra, uznam to za kiepski żart.

Co jak co, ale teksty w Click''u i Play''u to dno...
Click był dobry, owszem. Ale gdy w redakcji pojawili się dwaj pajace znani jako Randall i Frogger radykalnie obniżył poziom. Play natomiast to gazetka, która jest jedynie dodatkiem do pełnych wersji. Założę się, że bez tych tłumów dzieci kupujących Play''a dla gier już dawno by padł. Poza tym nie podoba mi się styl tej gazety. Wszędzie wpychają na siłę swój niezbyt wyrafinowany humorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 15:04, kuko7 napisał:

Ogólnie wszyscy z redakcji CDA piszą dobrze i żaden mi nie podpadł. No może poza jedną lub
dwoma reckami...

...Którymi reckami??;) Mnie, jak wyżej powiedziałem, WoW:TBC... I Warhammer: Mark of Chaos:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 15:10, xwx napisał:

W tym nowym Cda coś mi nie pasuje dlaczego firma która produkuje wiatrówki reklamuje się właśnie
w takim piśmie poświęconym grą ?


Dzięki wiatrówce można ustrzelic niezłą okazję:) A poważnie to przecież bez znaczenia, bo na przykład w czasopiśmie o samochodach reklamują jakieś głośniki(sam widziałem) czy inny sprzęt nie związany z tematyką pisma. Najważniejsze, że firma wykłada kasę za umieszczenie reklamy, która idzie na pensje redaktorów, pełniaki i rozwój CD-A:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się