Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2006 o 11:06, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ > Wiele sklepów sprzedaje po 20PLN.
Jak zobaczę, to kupię. Ale dotąd i w reklamie serii i w sklepach tej ceny nie widziałem. W
Internetowych nawet nie sprawdzałem, bo dojdą koszta wysyłki. A więcej nie dam, grałem w demo
i już tam była zapowiedź tego, co spotkałem w Fable - producent gry wie lepiej niż ja, jak
mam grać. Tylko w Dungeon Siege można jeszcze było obejść jedynie słuszny sposób gry...


Pododzenia. Z tego co wiem wszystkie Satruny i Media Markty taką cenę wystawiły. Gdzie niegdzie inne sklepy też (z wyjątkiem EMPiKu, choć ten przy zakupie pakietu też daje bonus i średnia cena spada poniżej 20)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny z Ciebie człowiek ;)

A ja tam zamówiłem Edycję Kolekconerską i jestem z niej baardzo zadowolony, a ten kufer z drewna będzie mi służył całe życie i będzie przekazywany z pokolenia na pokolenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega jest wrecz zalosna tak mnie wnerwili ze masakra....jak mozna dac strzelanke i to bez pl wersji za 129 zl??!!!....mowa o Prey...chyba ich...#$%^&*...slowa nie warte degrada :) ale strasznie sie wkurzylem -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cały czas się mówi jakie to gry w PL są tańsze niż na zachodzie. Ale ostatnio obserwuję odwrotny trend... Kilka przykładów:

Devil May Cry - Cenega 99.90PLN - UBI Store 19.90USD(czyli nawet licząc po 3.50 wychodzi 70PLN)
Onimusha3 - Cenega 129.90PLN - UBI Store 19.90USD(czyli nawet licząc po 3.50 wychodzi 70PLN)

I nadal myślimy, że mamy takie super niższe ceny niż na zachodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 03:01, Gosu napisał:

Cenega jest wrecz zalosna tak mnie wnerwili ze masakra....jak mozna dac strzelanke i to bez
pl wersji za 129 zl??!!!....mowa o Prey...chyba ich...#$%^&*...slowa nie warte degrada :) ale
strasznie sie wkurzylem -.-


Właśnie dlatego że jest w wersji angielskiej? Taka teoria jest kogoś z forum, że gry po angielsku dystrybutor musi kupować i sprzedawać drożej, by ktoś nie wpadł na pomysł eksportu na zachód.

Ale 129,9 to niecywilizowana cena na strzelawkę i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 03:01, Gosu napisał:

Cenega jest wrecz zalosna tak mnie wnerwili ze masakra....jak mozna dac strzelanke i to bez
pl wersji za 129 zl??!!!....mowa o Prey...chyba ich...#$%^&*...slowa nie warte degrada :) ale
strasznie sie wkurzylem -.-

polska wersja pewnie wyjdzie za jakiś czas. w innej cenie. robili już tak i uważam, że to ma sens. ja wolę wersję angielską, co więcej na czas. nie rozumiem po co się wpieniasz. jak ci zalezy na polskiej wersji to sobie na nią poczekaj - na pewno będzie tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WBijam w pl wersje chodzi o to ze jak na strzelanke 129 zl to przesada ! Jakos np na FEAR tyle nie kosztowal nawet angielska wersja lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 12:22, Gosu napisał:

WBijam w pl wersje chodzi o to ze jak na strzelanke 129 zl to przesada ! Jakos np na FEAR tyle
nie kosztowal nawet angielska wersja lol


Gdzie kupiłes Fear po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 12:33, E-sanity napisał:

> WBijam w pl wersje chodzi o to ze jak na strzelanke 129 zl to przesada ! Jakos np na FEAR
tyle
> nie kosztowal nawet angielska wersja lol

Gdzie kupiłes Fear po angielsku?


Nie kupilem,mam polska ale jakbym sie uparl to pewnie z kad bym angielka wykombinowal wysylkowo...ale nie o to tu chodzi...tak czy inaczej ta cena to rpzesada jak wiekszos ich ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat cena angielskiej wersji PREY to 49.90$, edycja kolekcjonerska to 59.90$, wiec mamy ten tytul taniej... Za to pewnie dlatego taka przebitka na Onimusha i Devil May Cry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 16:34, MandiATO napisał:

Akurat cena angielskiej wersji PREY to 49.90$, edycja kolekcjonerska to 59.90$, wiec mamy ten
tytul taniej... Za to pewnie dlatego taka przebitka na Onimusha i Devil May Cry...


Onimusha faktycznie jest droższa ale nie ma to nic wspólnego z marżą, ale DMC bedzie po 99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 16:43, Marcuz napisał:

Onimusha faktycznie jest droższa ale nie ma to nic wspólnego z marżą, ale DMC bedzie po 99


Wiem po ile beda... Ale na zachodzie one beda po 19.90$ (okolo 64-70 zlotych), co w odniesieniu do ich zarobkow jest niczym, a do naszych te 99 czy 129 to niestety juz wydatek znaczny... Mam tylko nadzieje, ze takie roznice w cenie zostana chociaz zrekompensowane odpowiednim wydaniem tych tytulow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 16:19, Gosu napisał:

> > WBijam w pl wersje chodzi o to ze jak na strzelanke 129 zl to przesada ! Jakos np
na FEAR
> tyle
> > nie kosztowal nawet angielska wersja lol
>
> Gdzie kupiłes Fear po angielsku?

Nie kupilem,mam polska ale jakbym sie uparl to pewnie z kad bym angielka wykombinowal wysylkowo...ale
nie o to tu chodzi...tak czy inaczej ta cena to rpzesada jak wiekszos ich ofert.


Czyli nie znasz ceny angielskiej a o niej piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 16:49, MandiATO napisał:

> Onimusha faktycznie jest droższa ale nie ma to nic wspólnego z marżą, ale DMC bedzie po
99

Wiem po ile beda... Ale na zachodzie one beda po 19.90$ (okolo 64-70 zlotych), co w odniesieniu
do ich zarobkow jest niczym, a do naszych te 99 czy 129 to niestety juz wydatek znaczny...
Mam tylko nadzieje, ze takie roznice w cenie zostana chociaz zrekompensowane odpowiednim wydaniem
tych tytulow.

nie zapominaj o 22% podatku, który u nas obowiązuje. jak go doliczysz, to różnica stopnieje i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz o Vat mowisz to najpierw odejmij 19% wlasnie VAT z zachodniej ceny, wtedy dodawaj te nasze 22%... I roznica wyjdzie znikoma... Za to koszty przesylki do naszego pieknego kraju, plus mozliwosc, ze towar zostanie oclony, to inna bajka... Ale roznica jest taka, ze te gry tam kosztuja 19.90$ z VAT a u nas jakby nie patrzec okolo 30 i 40$, a niby mamy taniej i w ogole. Z tym, ze tam zarabiasz te 20$ w 2 godziny, a u nas rownowartosc 30-40$ w jakim czasie? Po prostu cena nieprzystajaca do rynku (znacznie wyzsza niz na zachodzie). Tym grom w takiej cenie zbyt wielkiej sprzedazy poczatkowej nie wroze... Cena startowa ustawiona na zbyt wysokim pulapie w odniesieniu do cen w krajach cywilizowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2006 o 18:21, E-sanity napisał:

Czyli nie znasz ceny angielskiej a o niej piszesz.


Nie czyli ty nie widzsz sedna sprawy w dupie mam cene angielska,o co ci chodzi !? sek w tym ze PREY jest za drogi na strzelanke koniec tematu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować