Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Przy zapłacie przelewem za przesyłkę płacę 7.90 zł, a więc gry za 60 zł mam z wPLN za niecałe 50. Oczywiście im droższa gra tym taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 16:09, Arclight napisał:

Jakich sponsorów? 0_o
Chyba firm współpracujących, ale to nie są sponsorzy...

Nagrody gwarantowane od Gry-Online? Cieeekawe, mam 5 gier u Cenegi zarejestrowanych a nic na
maila nie dostałem. Poza tym sam klub Cenegi jeszcze nie ruszył, a nagrody są na tyle odległe
punktowo, że dopiero po roku można myśleć o czymś lepszym niż słuchawki. Dlatego też wPLN od
CDP wypadają lepiej, można je wykorzystać od razu, zmniejszają czasem znacząco cenę gry.


Klub RUSZYŁ już od dawna! Część 2 (co tydzień w poniedziałek dochodzi kolejna część - teraz jest ich chyba 7) w klubie to są gwarantowane nagrody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem co ma lepsze Cenega niz CDP

a mianowice serwer ftp u Cenegi moge chociaz sciagnac normalnie plik ,a w CDP to se moge pomarzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 16:40, Arclight napisał:

Nie ruszył. Punktów nadal nie można wymienić na nagrody. Nadal nie dostałem obiecanych dodatków
z gry-online.

Ruszył! to z tymi punktami to ten klub. Wydrukowałem sobie kupon na telepizzę i mam 40% zniżki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 16:43, Ali G napisał:

Wiem co ma lepsze Cenega niz CDP

a mianowice serwer ftp u Cenegi moge chociaz sciagnac normalnie plik ,a w CDP to se moge pomarzyc...


Fakt! Transfery z ftp CDP są żałosne, ale od czego są menedżery pobierania :) Na szczęście serwer CDP zezwala na wielokrotne połączenia z tego samego IP. Do dziś pamiętam jak ściągałem demko HOMM5 wywołując 10 !!! połączeń aby maksymalnie obciążyć moje łącze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 16:54, Arclight napisał:

Ruszy, jak będzie 7 części samouczka (co za bezsens). A drukowanie kuponów nie jest jednoznaczne
ze startem klubu.

Aż się chce powiedzieć : "Hej, Cenega ! O co biega ?"
Może są wszyscy na urlopie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem u Panstwa galactic civilization 2,niestety ja nie mam czasu logowac sie na stronie cenegi czy tez wydzwaniac ale powiem tylko ze gra kompletnie nie ma textur,statkow,planet nic nie widac a patch tego nie poprawia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 15:48, Gosu napisał:

Kupilem u Panstwa galactic civilization 2,niestety ja nie mam czasu logowac sie na stronie
cenegi czy tez wydzwaniac ale powiem tylko ze gra kompletnie nie ma textur,statkow,planet nic
nie widac a patch tego nie poprawia..


To wina sterów do karty miałem podobny problem, jaką masz kartę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 15:52, natanadler napisał:

> Kupilem u Panstwa galactic civilization 2,niestety ja nie mam czasu logowac sie na stronie

> cenegi czy tez wydzwaniac ale powiem tylko ze gra kompletnie nie ma textur,statkow,planet
nic
> nie widac a patch tego nie poprawia..

To wina sterów do karty miałem podobny problem, jaką masz kartę??


Radeona x 850 256 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wiecej powiem ze podczas instalacji kiedy chce nr seryjny moge napisac cokolwiek np 1234 i isntalacja idzie dalej,pisze rowniez ze podczas updatu bedzie chcial ten 2 kod i jakos tez sie o niego nie pyta,dali mi 2 kody ktore nie sa mi potrzebne lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 15:52, natanadler napisał:

> Kupilem u Panstwa galactic civilization 2,niestety ja nie mam czasu logowac sie na stronie

> cenegi czy tez wydzwaniac ale powiem tylko ze gra kompletnie nie ma textur,statkow,planet
nic
> nie widac a patch tego nie poprawia..

To wina sterów do karty miałem podobny problem, jaką masz kartę??


Zainstalowalem 3 rozne sterowniki w tym najnowsze z oficjalnej strony i nic to nie dalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL totalny przeczytalem na forum co zorbic trzeba w panelu sterowania zmienic w opcjach regionalnych na jezyk angielski zeby byly textury xD omg jaki beton jezyk ma wplyw na textury LOL !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 19:09, Gosu napisał:

LOL totalny przeczytalem na forum co zorbic trzeba w panelu sterowania zmienic w opcjach regionalnych
na jezyk angielski zeby byly textury xD omg jaki beton jezyk ma wplyw na textury LOL !

Czy ktoś to testował przed wypuszczeniem? Gdzieś już też była inna wpadka... hmmmm!? A... next geny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 16:56, qbalodz napisał:

> Wiem co ma lepsze Cenega niz CDP
> > > a mianowice serwer ftp u Cenegi moge chociaz sciagnac normalnie plik ,a w CDP to se moge
pomarzyc...

Fakt! Transfery z ftp CDP są żałosne, ale od czego są menedżery pobierania :) Na szczęście
serwer CDP zezwala na wielokrotne połączenia z tego samego IP. Do dziś pamiętam jak ściągałem
demko HOMM5 wywołując 10 !!! połączeń aby maksymalnie obciążyć moje łącze :D


Cześć, już dawno zrobiliśmy sobie rachunek sumienia po demie H5 i najnowsze demo (Rise of Nations: Rise of Legends) było już dostępne z nowego serwera, jak i z systemem przekierowania na drugi serwer, gdyby kolejka pobrań była zbyt długa. Proszę sprawdzić jak się ściąga pliki z gram.pl przy okazji nowych premier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno zainteresowałem się grą Micro Machines V4. Bardzo lubie Micro Machines i miałem nadzieję że CD Projekt wyda tą super gierke (skoro grę robi Codemasters to powinni ją wydać). I dlatego do dzisiaj uważam Cenega lepszą od CD Projektu, poniewąz jeszce żaden dystrybutor tak mnie nie zawiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować