Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2007 o 20:39, Wieśniakoo napisał:

Ja dalej jestem za Cenegą - mają naprawdę fajne gierki za 24,90 zł. Niby za więcej od EXtra
Klasyki, ale często wydawane są (od razu) Antologie - czy to Hidden & Dangerous lub Deus Ex...


Kolejny trzeźwo myślący ;)

Dnia 05.05.2007 o 20:39, Wieśniakoo napisał:

Mam nadzieję, że za moje twierzenia nie dostanę po łapach od maderatorów i adminów podległych
CDP... Ups... :-)


Spokojna głowa. Jest tu kilku userów, którzy obstają za Cenegą i żadnych konsekwencji wobec nas nie wyciągnięto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 20:39, Wieśniakoo napisał:

Ja dalej jestem za Cenegą - mają naprawdę fajne gierki za 24,90 zł. Niby za więcej od EXtra
Klasyki, ale często wydawane są (od razu) Antologie - czy to Hidden & Dangerous lub Deus Ex...
Mam nadzieję, że za moje twierzenia nie dostanę po łapach od maderatorów i adminów podległych
CDP... Ups... :-)

Dla mnie EKN ma jedną tylko przewagę od KK - Cenę , która jest o prawie 5 zł mniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:30, Skrytobójca napisał:

Dla mnie EKN ma jedną tylko przewagę od KK - Cenę , która jest o prawie 5 zł mniejsza...


Ehhh 5zł, a czasem masz 2 gry mniej. Zrozumcie to wreszcie. Zresztą nie wierzę, że te 5zł tak decyduje o wyborze gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KK jest o wiele ciekawsza od EKN. 5zl to nie majatek (tym bardziej ze, w wielu sklepach cena jest o nie nizsza), a poligrafia jest o wiele przyjemniejsza dla oka, wydaja w niej antologie, zdarzaja sie 2 wersje jezykowe, pudelka sa ciensze i lepszej jakosci. EKN bylo fajne na samym poczatku, teraz dawno stracila rozped.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:25, kapec11 napisał:

> > w AoM: podpis
> > Age of Empires I & II w miniaturce okladki w lewym gornym rogu, lol..)
>
> To nie jest błąd: http://www.mobygames.com/game/windows/age-of-mythology/cover-art/gameCoverId,17953/

> Cenegowe AoM jest wydane dużo lepiej, niż AoE EK.
tam jest napisane że gra jest TWÓRCÓW AoE 1&2


No i? Przecież po to link podałem - u Cenegi jest tak samo, jak na oryginalnej okładce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:31, Garett napisał:

> To nie jest błąd: http://www.mobygames.com/game/windows/age-of-mythology/cover-art/gameCoverId,17953/


Coz, to jest blad bo w polskiej wersji wycieli zdanie o tworcach i wyszedl babol :-)


W takim razie moje niedopatrzenie - wybaczcie. Ale i tak nie jest to tak rażące, jak "UWTORY" ;-).
Z drugiej strony, napis "Gra twórców" mógłby być kompletnie niewidoczny - co poniekąd usprawiedliwia brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:31, Markus89 napisał:

> Dla mnie EKN ma jedną tylko przewagę od KK - Cenę , która jest o prawie 5 zł mniejsza...


Ehhh 5zł, a czasem masz 2 gry mniej. Zrozumcie to wreszcie. Zresztą nie wierzę, że te 5zł tak
decyduje o wyborze gry...

No fakt, dużo więcej jest antologii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 19:43, Wojman napisał:

Wiesz, ze piratow nie lubimy na forum? BAN za propagowanie piractwa.

Co w tym było z propagowania? Czy ja komuś kazałem to zrobić? Po prostu się przyznałem. Wydaje mi się że ban to troche za duża kara, ale Moderator niestety też może mieć zły humor.

Wieśniakoo
Mi się bardziej podobają gry z EKN, TES III, Saga Heroes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 10:43, azur1024 napisał:

Co w tym było z propagowania? Czy ja komuś kazałem to zrobić? Po prostu się przyznałem. Wydaje
mi się że ban to troche za duża kara, ale Moderator niestety też może mieć zły humor.


A czy nie uważasz, że to trochę bezczelne mówić o takich rzeczasch na forum należącym do dystrybutora gier? Pomyśl trochę. Oni zarabiają na tym, że ludzie kupują gry. A dodatkowo udostępniają graczom takie gadżety jak to właśnie forum, gramsajty czy przyzwoity portal o grach. Ty a także Tobie podobni użytkownicy chcąc nie chcąc przynosicie straty firmie ściągając pirackie gry, zamiast kupić je w sklepie. Dla mnie to chyba oczywiste, że tacy użytkownicy delkatnie mówiąc są tu niemile widziani i że ich się tutaj tępi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 10:43, azur1024 napisał:

> Wiesz, ze piratow nie lubimy na forum? BAN za propagowanie piractwa.
Co w tym było z propagowania? Czy ja komuś kazałem to zrobić? Po prostu się przyznałem. Wydaje
mi się że ban to troche za duża kara, ale Moderator niestety też może mieć zły humor.


Nie po to dawalem ci BANa, zebys wracal pod inna ksywka. Tamten BAN byl za piractwo, wiec ten jest za to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 23:38, Wojman napisał:

Nie po to dawalem ci BANa, zebys wracal pod inna ksywka. Tamten BAN byl za piractwo, wiec ten
jest za to samo.

Przede wszystkim od razu mówię, nie pisze tego po to żeby cię wkurzać, i proszę cię żebyś mi nie dał BANa od razu. Rozumiem że byłem bezczelny, ale tak naprawde nawet nie dałeś mi się wytłumaczyć. Mam piraty, które przegrywałem od kolegów 4-5 lat temu, i zapomniałem ich wyrzucić, ale nie grałem w żadnego z nich od co najmniej 3 lat, a teraz nawet nie wiem gdzie są, a część mam także oryginalną, jak choćby AoE2 o którym pisałem. Posiadanie co najmniej kilkudziesięciu oryginałow moge potwierdzić screenem z mojego konta, albo zdjęciem. Poza tym w tamtym poście nie chodziło o propagowanie tylko o szczerą odpowiedź na post Markusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że nowe transze gier w KK i XKN jakoś dziwnym trafem wychodzą w bardzo zbliżonych terminach :D To się nazywa zażarta konkurencja! 18 maja - data, na którą czekam z niecierpliwością. Ciekawe co tam jeszcze CDP wymyśli, jakie tytuły będą w XKN oprócz tych 4, które już wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2007 o 15:37, Quatre napisał:

Ciekawe co tam jeszcze CDP wymyśli, jakie tytuły będą w XKN oprócz tych 4, które już wiadomo.

Sądzę że najlepsze zostawią na koniec żeby userzy się trochę podenerwowali:)Ja nie mam zielonego pojęcia co tam może być...Może SpellForce2 albo Heroes V.Chociaż na ten drugi tytuł jest chyba jeszcze o wiele za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 15:44, Master J napisał:


> Ciekawe co tam jeszcze CDP wymyśli, jakie tytuły będą w XKN oprócz tych 4, które już wiadomo.

Sądzę że najlepsze zostawią na koniec żeby userzy się trochę podenerwowali:)Ja nie mam zielonego
pojęcia co tam może być...Może SpellForce2 albo Heroes V.Chociaż na ten drugi tytuł jest chyba
jeszcze o wiele za wcześnie.


Tutaj masz wszystkie nowe gry z EKN oprócz Stubbs the zombie
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=300&pid=202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 16:39, Quatre napisał:

> Tutaj masz wszystkie nowe gry z EKN oprócz Stubbs the zombie
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=300&pid=202
A co jest źródłem tych info?? Bo CDP jeszcze chyba oficjalnie nie opublikowało tego, chyba
że na stronie o XKN, której nie sprawdzałem :)


Na Allegro sklep Galactica bodajże na swoich aukcjach wystawił właśnie te gry w wersji pudełkowej Extra Klasykowej (jaki rym :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przeglądałem plan wydawniczy CDP i nagle na maj mają dużo premier, których nie było jeszcze w kwietniu w pełnym planie wydawniczym. Co ten CDP tak kapie z tymi tytułami, dostaje je w ostatniej chwili??? strasznie mnie to wkurza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:51, stefanel napisał:

ostatnio przeglądałem plan wydawniczy CDP i nagle na maj mają dużo premier, których nie było
jeszcze w kwietniu w pełnym planie wydawniczym. Co ten CDP tak kapie z tymi tytułami, dostaje
je w ostatniej chwili??? strasznie mnie to wkurza!!!!

Nie da się ukryć, że jest to denerwujące. Pustki, nic nie ma, a nagle okazuje się, że co tydzień po dwie premiery będą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować