Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 13:49, Paoro napisał:

Cenega wyda Manhunta 2, fajnie gdyby jeszcze w jakiejs tańszej dali jedynke ;p


Cenega nie wyda Manhunta 2 , ponieważ produkcja tego tytułu została wstrzymana z powodów zbyt wielu skandali :P
A jedynka wyszła po angielsku więc jakoś nie widzę jej w tanszej edycji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Cenegi, w "zapowiedziach" Manhunty 2 na wszelkie platformy konsolowe nadal leżą w sekcji "Lipiec 2007". Więc gra raczej wyjdzie.
"Jedynkę" widziałem niedawno w Empiku za 20 zł, więc taniej chyba już być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 14:03, Arclight napisał:

Na stronie Cenegi, w "zapowiedziach" Manhunty 2 na wszelkie platformy konsolowe nadal leżą
w sekcji "Lipiec 2007". Więc gra raczej wyjdzie.

Rockstar i Take-Two wstrzymali premierę. A zreszą sam zajrzyj tu:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=34522

Dnia 22.06.2007 o 14:03, Arclight napisał:

"Jedynkę" widziałem niedawno w Empiku za 20 zł, więc taniej chyba już być nie może.

Ta gra ma już prawie 4 lata więc dość tanio da się ją kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dzięki za link, nie czytam zazwyczaj komunikatów na stronach :-P

Ale sami sobie winni - gdyby wydawali grę od razu na PC, to nie mieliby problemu ze sprzedażą.
Skoro jednak chcieli ją tylko na konsolach - to mają za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SZOK. News taki :/

"Preordery i promocje – czyli coś miłego na koniec weekendu 2007-06-10 11:39
Magia, czary i ratowanie świata. To wszystko zawsze idzie ze sobą w parze :) W naszym sklepie internetowym pojawił się preorder na bardzo dłuuuugo oczekiwany przez lubiących RPG-owe klimaty graczy a mianowicie

Dawn of Magic Blood Magic

gra wydana jest w kinowej polskiej wersji językowej i można ją już zakupić w cenie 79,90 PLN

Ale to nie koniec dobrych wiadomości dla miłośników gier RPG. Na naszym sklepie pojawił się cały pakiet gry Elder Scrolls IV: Oblivion. Znajduje się w nim gra Elder Scrolls IV: Oblivion + 2 dodatki czyli Elder Scrolls IV: Knights of the Nine oraz Elder Scrolls IV: Shivering Isles. Najlepszą wiadomością będzie pewnie jednak cena, bo bez żadnej wirtualnej ściemy za pakiet zapłacisz jedyne 189,90 PLN

Ostatnim RPG-owym tytułem z obniżoną ceną jest

Mage Knight: Apocalypse który można zakupić za jedyne 39,90 PLN"

To jakiś skandal! Taki news na stronie Cenegi! "bo bez żadnej wirtualnej ściemy"Odezwali się założyciele Klubu gracza Cenega! HAHA ŻAL. Cenega [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają rację. wPLN rzadko kiedy się przydają, co najwyżej do EK. Resztę gier można kupić w innych sklepach nawet taniej niż za wPLN.

Normalny marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 16:58, Arclight napisał:

Mają rację. wPLN rzadko kiedy się przydają, co najwyżej do EK. Resztę gier można kupić w innych
sklepach nawet taniej niż za wPLN.

Normalny marketing.


Ale to tak jakby morderca wyśmiwał się z drobnego złodziejaszka, i nazywał go grzesznikiem. Zresztą wPLN da rade w przyjemy sposób wykorzystać, a z czasem będzie jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:00, Be-Yacz napisał:

> Mają rację. wPLN rzadko kiedy się przydają, co najwyżej do EK. Resztę gier można kupić
w innych
> sklepach nawet taniej niż za wPLN.
>
> Normalny marketing.

Ale to tak jakby morderca wyśmiwał się z drobnego złodziejaszka, i nazywał go grzesznikiem.
Zresztą wPLN da rade w przyjemy sposób wykorzystać, a z czasem będzie jeszcze lepiej.

Hehe, zastanawiam się, skąd to wiesz :) WPLN''y przydają się tylko na większych wyprzedażach, a tak są po prostu do niczego. W sklepie Cenegi systemu lojalnościowego nie ma, i dlatego dociera do szerszego grona odbiorców. Zresztą, i tak narazie nic ciekawego CDP nie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:00, Be-Yacz napisał:

a z czasem będzie jeszcze lepiej.


No, zobaczymy. Jak na razie gadżety dostępne za wPLN nie porażają. Ale fakt, może później będzie coś bardziej interesującego.

Co do zapisu - mnie on nie dziwi. Normalna walka dwóch firm. A i cena za zestaw porządna, gdyby nie fakt, że podstawkę Obliviona już mam, to bym kupił. I o to chodzi. O zyski nasze - klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 16:58, Arclight napisał:

Mają rację. wPLN rzadko kiedy się przydają, co najwyżej do EK. Resztę gier można kupić w innych
sklepach nawet taniej niż za wPLN.

Normalny marketing.


Ano racja marketing, mimo wszystko jak zobaczyłem newsa, to nie mogłem powstrzymać uśmiechu :D Przyganiał kocioł garnkowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:03, Arclight napisał:

> a z czasem będzie jeszcze lepiej.

No, zobaczymy. Jak na razie gadżety dostępne za wPLN nie porażają. Ale fakt, może później będzie
coś bardziej interesującego.

Co do zapisu - mnie on nie dziwi. Normalna walka dwóch firm. A i cena za zestaw porządna, gdyby
nie fakt, że podstawkę Obliviona już mam, to bym kupił. I o to chodzi. O zyski nasze - klientów.


Jakoś ze strony CDp i gram.pl nie widziałem takich textów. Cenega bardzo często stosuje takie chwyty. Jak podają cytat z recenzji You Are Empty "Wszyscy już zapomnieli o stalkerach i innych dziwactwach". Ocena w CDA YAE - 4. n/c Cenega z każdym dniem traci u mnie. Są bezczelni. O KGC od 2 lat ni widu ni słychu. Cenega - [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają z tego zyski, to czemu nie mogą z nich korzystać? Porównanie YAE do Stalkera jest faktycznie przesadzone, ale z oceną 4/10 też się nie zgodzę. Jak za 30 zł gra jest bardzo fajna.
Są bezczelni? W życiu jeszcze nie raz się z tym spotkasz. Trzeba się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak patrzałem na oferty Cenegi to zdziwiło mnie, od dawna oczekiwane Tom Clancy''s Rainbow Six: Vegas w polskiej edycji. Z jednej strony Cenega trochę zaspała, bo premiera światowa już dawno miała miejsce, natomiast gra zostaje wydana w kolekcji Super$eller za 49.90 PLN. Jednak trochę głupio bo nie będzie wydania premierowego, tylko od razu gra trafia do taniej serii. Liczyłem na to, że gra będzie wydana normalnie za około 100 PLN. A tu taka miła niespodzianka. No nic, trzeba brać i się nie zastanawiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach!
Promowanie swojego produktu, to normalne. KGC już nie istnieje, wiesz? Cenega u mnie zyskuje, na rzecz CDP, który spoczywa na laurach i tonie w swoim własnym bagnie. Co to mają być za promocje? Supreme Commander był tańszy przed promocją. Pomoc Techniczna jest sztywna i mało poradzi, za to pomoc Cenegi radzi w 1 zdaniu, ale pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 16:46, Be-Yacz napisał:

ciach


Hmm chyba ktoś zmienił treść tego newsa, bo już tego zdanka doszukać się nie mogę.;)

A co do całej "afery" - bez wirtualnej ściemy? A Klub Gracza aka Kompania Graczy to co, coś więcej ponad plotki i ulotki reklamujące? Nie, poza tym po tym całym nie wypale z KGC w zeszłym roku radziłbym Cenedze nie szczekać.

Ale i tak mógł to być tylko taki mały żarcik, bo już to zniknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2007 o 14:03, Arclight napisał:

"Jedynkę" widziałem niedawno w Empiku za 20 zł, więc taniej chyba już być nie może.

W sklepie Cenegi jest cena 19.90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:15, Zaix... napisał:

> ciach

Hmm chyba ktoś zmienił treść tego newsa, bo już tego zdanka doszukać się nie mogę.;)

A co do całej "afery" - bez wirtualnej ściemy? A Klub Gracza aka Kompania Graczy to co, coś
więcej ponad plotki i ulotki reklamujące? Nie, poza tym po tym całym nie wypale z KGC w zeszłym
roku radziłbym Cenedze nie szczekać.

Ale i tak mógł to być tylko taki mały żarcik, bo już to zniknęło.


To lepiej szukaj bo ja je widze bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:10, kuko7 napisał:

Kiedyś jak patrzałem na oferty Cenegi to zdziwiło mnie, od dawna oczekiwane Tom Clancy''s Rainbow
Six: Vegas w polskiej edycji.


Żeby tylko Ciebie...

Dnia 22.06.2007 o 17:10, kuko7 napisał:

Z jednej strony Cenega trochę zaspała, bo premiera światowa już
dawno miała miejsce, natomiast gra zostaje wydana w kolekcji Super$eller za 49.90 PLN. Jednak
trochę głupio bo nie będzie wydania premierowego, tylko od razu gra trafia do taniej serii.


Ależ jest... tyle że gra jest w angielskiej wersji językowej (akurat ją posiadam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:19, Markus89 napisał:

Ależ jest... tyle że gra jest w angielskiej wersji językowej (akurat ją posiadam)

Chodziło mi o polskie wydanie premierowe, bo obcojęzycznych to w zasadzie nie kupuję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować