Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Games Convention 2007 - Fallout 3 - ściśle tajne

206 postów w tym temacie

Hej.
Panowie, panie, drodzy graczy. Szkoda nerwów!
Wiadomości o tak "słodkiej" grze jak Fallout 3 a tu kłótnie.
Cieszmy się, radujmy, a nerwy rozładowujmy strzelając do supermutantów, a nie obrzucając sie obelgami ;)

Pozdrawiam serdecznie,
Rizzon
www.hdtvmania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 18:33, Rizzon napisał:

Hej.
Panowie, panie, drodzy graczy. Szkoda nerwów!
Wiadomości o tak "słodkiej" grze jak Fallout 3 a tu kłótnie.
Cieszmy się, radujmy, a nerwy rozładowujmy strzelając do supermutantów, a nie obrzucając sie
obelgami ;)

Pozdrawiam serdecznie,
Rizzon
www.hdtvmania.pl

Latwo powiedziec, Fallout 3 moze usiasc obok Deus Ex''a 2 i byc swietnym przykladem na to, jak, gdy chce sie zadowolic kazdego, konczy sie na tym, ze nie zadowala sie nikogo a zwlaszcza starych fanow. Nie wspomniajac o tym, ze kolejny przyklad na to, ze konsolizacja = zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przegladam Twoje posty w tym temacie. Szanuj prosze opinie innych uzytkownikow. Nie kazdy, kto ma inne zdanie o grze niz Ty, jest ignorantem i sie nie zna. A juz mowienie, ze ktos ma brak inteligencji to juz jednak troche przesada. Masz wiec wybor - albo bedziesz dyskutowac jak rowny z rownym albo szybko sie pozegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 18:52, Wojman napisał:

Tak sobie przegladam Twoje posty w tym temacie. Szanuj prosze opinie innych uzytkownikow. Nie
kazdy, kto ma inne zdanie o grze niz Ty, jest ignorantem i sie nie zna. A juz mowienie, ze
ktos ma brak inteligencji to juz jednak troche przesada. Masz wiec wybor - albo bedziesz dyskutowac
jak rowny z rownym albo szybko sie pozegnamy.

Swietnie, teraz wynagaj od innych userow czytania poprzednich postow to zobaczymy jak to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 14:50, hallas napisał:

Są dwa takie projekty. Wasteland oraz Afterfall. Tak naprawdę nie wiadomo jednak co z tego
wyjdzie. Fallout R.I.P. ale podobno takich rzeczy ludzie oczekują.

No to coraz lepiej :). Ja jeszcze znalazłem polski projekt "Wasted" także w sumie mamy 3. Więc jest szans że przynajmniej z jednego coś wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok sig. niech będzie to jest magiczny młot +4 a nie dyferencjał ;)

O Pan moderator się pojawił, korzystając z okazji zadam Panu pytanie: dlaczego nie ma opcji "edit" na tym forum? Proszę o konkretną odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając tekścik o Falloucie z wyżej wymienionego linka zauważyłem pewną rzecz,otóż w okienku informacyjnym jest napisane iż Fallout 3 to RPG/Action RPG... ciekawe.....
Jak tak dalej pójdzie skończy Się na Hack&Slash-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:02, marselus napisał:

Przeglądając tekścik o Falloucie z wyżej wymienionego linka zauważyłem pewną rzecz,otóż w okienku
informacyjnym jest napisane iż Fallout 3 to RPG/Action RPG... ciekawe.....
Jak tak dalej pójdzie skończy Się na Hack&Slash-u

ano, ja ze zgroza czytam co "oni" chca zrobic z jedna z najbardziej kultowych gier, tak to jest jak w branzy przestali radzic pasjonaci a dorwali sie biznesmeni. Z grami sie robi powoli to samo co zrobiono w ostatnich 10 latach z branza muzyczna: papka tandeta bezmozgowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu urodzi się nowy Fallout dla tej "nowej generacji neostrady", najgorsze w tym jest to,że każda kolejna część F-ka porównywana będzie do trójki,nadzieja w tym,że Online Fallout będzie rasowym Erpegiem, z tym,że online walka będzie w real timie bowiem inaczej jakoś nie będzie mogło być.........
Czy dobrze czytam czy kolesie z Shitezdy..:) porównują nowego Obl...ups przepraszam Fallouta do STALKERA..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:13, marselus napisał:

Czy dobrze czytam czy kolesie z Shitezdy..:) porównują nowego Obl...ups przepraszam Fallouta
do STALKERA..??


Z czym tam sobie "Shitezdy" porównują nowego TES: Fallołt, to nie ma znaczenia. Znaczenie ma to, czym on w rzeczywistości będzie... pozwól, że przedstawię Ci kilka smaczków:

Aby Fallout 3 był prawdziwym RPG, będziesz miał już na początku gry do wyboru swoją rasę.
Możesz zostać Argonianem, Bretonem, Dark Whelpem, High Whelpem, Imperialem, Khajiitem, Nordem, Orcem, Redguardem i wreszcie najlepszą rasą pamiętaną z jedynki Wood Whelpem.

No bo jak RPG miałby istnieć bez wyboru rasy? (Porównanie: Oblivion! :>)

W grze będzie użyty system VATS. I bynajmniej nie chodzi tutaj o VAT do zapłacenia, tylko jest to unikalny system walki.

W interfejsie znajdziesz trzy paski. Jeden czerwony, drugi niebieski, a trzeci żółty. Czerwony reprezentuje Twój poziom energii, niebieski reprezentuje VATS (mana), a żółty zmęczenie.

Zajmijmy się niebieskim paskiem. VATS to inaczej bullet tajm. Jak długo możesz go używać określa właśnie ten paseczek. (Porównanie: Max Payne, Matrix)

Gra będzie ukazywana w FPP albo TPP. (Porównanie: Metal Gear Solid)

I najlepsza ciekawostka! Gra będzie osadzona w świecie STALKERA! Miałeś rację :>

Dla zainteresowanych: Gracz na początku będzie zaczynał z Steel Shortsword. Pierwszym questem będzie ucieczka ze szpitala psychiatrycznego, poprzez sekretne przejście w drzwiach. Powodem tego jest załamanie psychiczne bohatera po ucieczce jego ojca. Dalej bohater wyrusza na poszukiwanie .......

[dobra... dość już tych głupot napisałem :D Wybaczcie, po prostu strasznie mi się nudzi dziś :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:02, marselus napisał:

Przeglądając tekścik o Falloucie z wyżej wymienionego linka zauważyłem pewną rzecz,otóż w okienku
informacyjnym jest napisane iż Fallout 3 to RPG/Action RPG... ciekawe.....
Jak tak dalej pójdzie skończy Się na Hack&Slash-u

Tudzież FPS-ie, albo jakimś modzie do Oblivka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:08, dobrakos napisał:

Z grami sie robi powoli to samo co zrobiono w ostatnich 10 latach z branza muzyczna: papka tandeta
bezmozgowie

zapomniałeś wspomnieć o branży flmowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten niebieski to chyba stopień zmęczenia palca wskazującego ;) bo bez bullet-time też mają się punkty zużywać (tak przynajmniej czytałem w jakimś newsie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to zabrzmi tragikomicznie,ale czytając tutaj co jest napisane nie można się nie śmiać....
Rozbawiacie mnie do łez..:)
Wielkie dzięki...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przypomnę tylko, że Trzynasty Schron zmienił swój adres na www.fallout3.net - i nie mamy już nic wspólnego z Wortalem Phoenix.

A co do gry - Bethesda prowadzi dziwną politykę promocyjną w stosunku do tej gry. Nie sprawia ona, że na grę można by czekać z narastającym smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 22:17, sig. napisał:

ja raczej czekam aż nowa cześć quake, dooma albo unreal-a okaże się strategią turową, nie rozumiem
czemu tylko rpgowcy mają cierpieć z powodu wyrzucenia z ukochanej serii wszystkiego co przesądziło
o jej potędze, naturalnie wraz z zmianą gatunku (a wszystko to jakże by inaczej dla fanów dotychczasowych
części, bo nowym się może nie spodobać (no chyba że już się betsha z twierdzenia że f3 będzie
przede wszystkim dla fanów legendy wycofała).

no właśnie, może chociaż wydadzą kiedyś "sims - dungeon";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę, że zapanował nastrój naszyderczy humorek :D. Ja zawsze czekałem na jakiś dodatek do simsóww stylu: "sex party" albo "czarna msza". Może bym nawet kupił podstawkę, problem w tym, że samych dodatków nie kupiłby nawet co piąty dotychczasowy klient :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 22:45, hans olo napisał:

widzę, że zapanował nastrój naszyderczy humorek :D. Ja zawsze czekałem na jakiś dodatek do
simsóww stylu: "sex party" albo "czarna msza". Może bym nawet kupił podstawkę, problem w tym,
że samych dodatków nie kupiłby nawet co piąty dotychczasowy klient :D.

zawsze dodatek można wypuścić jako darmowy mod do ściągnięcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować