Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2010 o 20:10, Markush napisał:

Się trudno mówi... To wyjdzie najwyżej Game of the 2nd year edition, to też kupię.


Z tą sama zawartością + kolejne DLC? Dziękuję, postoję. Szczerze? Wolałbym już pojedyncze DLC w wersji pudełkowej. Przynajmniej byłby wybór. A tak? Cenega doi durnych graczy na potęgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 08:28, HumanGhost napisał:

Szczerze wątpię, aby dało rady je podczepić pod Steam. Póki co nic nie słyszałem o takiej
możliwości.


Wczoraj sprawdzilem liste gier w wersji retail z ktorych CD keye mozna podczepic pod steama - niestety Borderlands tam nie widnieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 15:43, Alehor napisał:

Wczoraj sprawdzilem liste gier w wersji retail z ktorych CD keye mozna podczepic pod
steama - niestety Borderlands tam nie widnieje :(

Zapewne dlatego, że ...nie ma CD key''a :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 16:51, zadymek napisał:

Zapewne dlatego, że ...nie ma CD key''a :]


Eee... Owszem ma :D

SecuROM + CD key + keye na odpalenie dodatków
Premierowe wydanie BL ktore zakupilem tez mialo CD key(szkoda tylko ze plytka byla uszkodzona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 17:06, Alehor napisał:

SecuROM + CD key

Spoiler

Patrzy na własny egzemplarz premierowy


Piraci są coraz lepsi, dałbym głowę, że to oryginał :]

Dnia 28.09.2010 o 17:06, Alehor napisał:

keye na odpalenie dodatków

A, to się zgadza.

Dnia 28.09.2010 o 17:06, Alehor napisał:

Premierowe wydanie BL ktore zakupilem tez mialo CD key

A gdzie konkretnie ten CD key? Instrukcja, box, płyta, ...wizjer Big Daddy''ego? Wydanie polsko-węgierskie czy inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bordek nie ma CD-keya... Jedyny kod jaki jest w pudełku to kod na rejestracje gry w Kompanii Graczy (czy jakoś tak).

Może były jeszcze inne wydania w Polsce, ale to Polsko-Węgierskie na pewno nie ma klucza. Wiedziałbym, ze coś wpisywałem... chociaż to dawno było. Ale niee, nie ma nic nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, w wersji ktora zakupilem w grudniu zeszlego roku byl CD key, musialem go podac przy instalacji jednoczesnie bedac podlaczanym do sieci, na moje nieszczescie instalacja zawieszala sie w 70% w zwiazku z czym dokonalem zwrotu produktu. Czy to mozliwe ze trafilem na spiracona wersje w markecie!? xD


Gral juz ktos w czwarte DLC? jak wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 11:52, Ecko09 napisał:

>
>
> Gral juz ktos w czwarte DLC? jak wrazenia?

A wyszło już? Oo

Wczoraj.
Już mam zainstalowane, z braku czasu grałem przez chwilę tylko, więc za dużo nie mogę powiedzieć o tej Robolucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka odnośnie DLC.
1.Gdzie trzeba wejść w świecie "burdelu" by znaleźć się na tej wyspie doktora Neda? Mam zainstalowane to DLC, po włączeniu menu pisało mi gdzie trzeba wejśc, ale zapomniałem... ;d
2. Viva la Robolution dla jakich lvli jest przeznaczone? Pytam, bo zacząłem grać od nowa i nie wiem czy nie będzie stara postać potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 16:56, Kirabaxior napisał:

Mam dwa pytanka odnośnie DLC.
1.Gdzie trzeba wejść w świecie "burdelu" by znaleźć się na tej wyspie doktora Neda? Mam
zainstalowane to DLC, po włączeniu menu pisało mi gdzie trzeba wejśc, ale zapomniałem...

Na liście teleportów, na samym dole powinno być " Jacob''s Cove", to tam.

Dnia 30.09.2010 o 16:56, Kirabaxior napisał:

2. Viva la Robolution dla jakich lvli jest przeznaczone? Pytam, bo zacząłem grać od nowa
i nie wiem czy nie będzie stara postać potrzebna.

Nie wiem, gram Mordekajem na 61 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 16:56, Kirabaxior napisał:

Mam dwa pytanka odnośnie DLC.
1.Gdzie trzeba wejść w świecie "burdelu" by znaleźć się na tej wyspie doktora Neda? Mam
zainstalowane to DLC, po włączeniu menu pisało mi gdzie trzeba wejśc, ale zapomniałem...
;d

Nie wejść tylko dojść. Jeśli nie kojarzysz Fast Travel Network (misja w Dahl Headlands) to znaczy, że jeszcze nie doszedłeś. Zresztą to jest odpowiednio wyważone, wcześniej byłbyś na zombiaki za cienki.

Dnia 30.09.2010 o 16:56, Kirabaxior napisał:

2. Viva la Robolution dla jakich lvli jest przeznaczone? Pytam, bo zacząłem grać od nowa
i nie wiem czy nie będzie stara postać potrzebna.

Zapewne, dotychczas każde kolejne DLC było trudniejsze od poprzednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2010 o 18:17, zadymek napisał:

Nie wejść tylko dojść. Jeśli nie kojarzysz Fast Travel Network (misja w Dahl Headlands)
to znaczy, że jeszcze nie doszedłeś. Zresztą to jest odpowiednio wyważone, wcześniej
byłbyś na zombiaki za cienki.

Kojarzę, z 1szego podejścia, czyli jeszcze troszkę muszę pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z Claptrap''s New Robot Revolution.
Cóż, ciężko kombinować jakieś finezyjne przydawki - po prostu więcej tego samego dobrego Borderlands. Nowe miejscówki dobrze skonstruowane (ogólna budowa DLC wreszcie sensowna, lokacja centralna i z niej przejścia do wszystkich innych, a nie ciąg map, jak w Secret Armory of General Knoxx, co sprawiało, że przy ponownym uruchomieniu gry trzeba było zasuwać kawał drogi), storyline krótsze. Nowi przeciwnicy są fajni, kolejna dawka absurdalnego humoru gwarantowana plus spotkania ze starymi znajomymi ;) "Bojownicy o wolność" rzucają w walce świetne teksty, ostatnie starcie również przemyślane.

Zdecydowany minus to przeładowanie questami kolekcjonerskimi. Na szczęście przeciwników jest tyle, że nie trzeba silić się na jakiś specjalny grind (chmara 40 robotów na malutkim skrawku mapy rządzi ;)). Mało nowego ciekawego kontentu, albo to przez to, że grałem pierwszy PT.

W ten oto sposób w samym playthrough 1 doszedłem do 49 poziomu, wykonując wszystkie questy w grze poza Crawmeraxem. Tak oto kończy się Borderlands, w epickim pojedynku tam, gdzie wszystko się zaczęło. Dziękuję ludziom z Gearbox za kawał świetnego kodu. Oczywiście będę liczył na jakiś sequel, lub przynajmniej kolejny tytuł w tym uniwersum ;) Tymczasem wskoczę sobie jeszcze w co-op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na odchodne, krótka ale bardzo ciekawa informacja o nadchodzącym patchu balansującym:

http://gbxforums.gearboxsoftware.com/showthread.php?t=111831

Najciekawszą informacją jest chyba dodanie (jak to rozumiem) pewnej formy level scallingu, który nie tylko uatrakcyjni rozgrywkę w sytuacji, gdy ktoś na P1 skończył wszystkie DLC i nagle zaczyna grę bardziej wymaksowany niż sam Destro, ale też pozwoli na ponowne odwiedzanie niektórych lokacji, które w normalnym systemie były po prostu tak łatwe, że nawet nie było sensu tam wpadać (bo nawet expa już z tego nie było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać, że po obejrzeniu nowego trailera promującego wersje GotY nabrałem wielkiej chęci do ponownej gry. Claptrap i jego zachowanie jest po prostu genialne. W sumie mogli by nagrać kilka niezłych filmików z claptrapem w roli głównej. :D Ciągle czekam aż może jakimś cudem w pudełku wszystkie DLC wydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować