Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Ja też swoją kopię dziś odrebrałem z empiku.

Pytanie z innej beczki - zdołał ktoś zarejestrować tą grę w kompani graczy ? W moim przypadku pierwszy człon jest za długi o jedną literę co uniemożliwia wpisanie go w pole ;/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat w przypadku patcha Cenega dużo zrobić nie mogła, 1.41 wyszedł dokładnie 2 dni temu, a patche Borderlans zawierają w sobie wszystkie wcześniejsze i nie ma możliwości ściągnięcia mniejszych "łatek do łatek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktoś zainteresowany levelowaniem razem w COOPie od samego początku? Planuję stworzyć nową postać i chciałbym zrobić to w ciekawszy sposób niż znów solo (i bez okradania się co chwila z lootu). DLC mile widziane.

Ponadto czy jest tu ktoś w ogóle doświadczony w Bordera i Knoxx Armory? Co prawda mój soldier ma na razie tylko 50 level, ale z tego co czytam to solowanie Crawmeraxa jest nim wyjątkowo trudne i potrzebny jest do niego partner.

Na Gamespy jak i GameRanger jako Nivrax (i w obu systemach jeszcze nie jestem rozeznany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie, ale raczej w niedziele. Mam "prawie" (o ile pamiętam brakuje mi 2-3 levelów) wymaksowanego Bricka i chciałbym zacząć grać od nowa jakąś inną postacią, ale solo to trochę lipa :F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 22:25, DragonLord napisał:

Czy byłby ktoś zainteresowany levelowaniem razem w COOPie od samego początku? Planuję

Ja? Zawsze:)

Dnia 05.11.2010 o 22:25, DragonLord napisał:

stworzyć nową postać i chciałbym zrobić to w ciekawszy sposób niż znów solo (i bez okradania
się co chwila z lootu). DLC mile widziane.

Jak dotąd najszybciej levelowałem na Zombie Island. Zapraszam jak by co. Nick z x-fire/Gamespy łatwo zgadnąć. Służę pomocą Cegłówki lub Rolanda, obaj na 50 lvl. A loot to jam ma raczej do odstąpienia(m.in parę Defilerów, Cruxów, Hellfire''ów, "granatników", karabinków i kwasową wyrzutnię Rhino). Chętnie się pozbędę.

Dnia 05.11.2010 o 22:25, DragonLord napisał:

Ponadto czy jest tu ktoś w ogóle doświadczony w Bordera i Knoxx Armory? Co prawda mój

Ja jestem "doświadczony" we wszystko oprócz Knoxx''a [tymczasowo].

Dnia 05.11.2010 o 22:25, DragonLord napisał:

soldier ma na razie tylko 50 level, ale z tego co czytam to solowanie Crawmeraxa jest
nim wyjątkowo trudne i potrzebny jest do niego partner.

Bo ja wiem, jak tak patrzę po filmikach, to ze zwiększeniem celności i szybkostrzelności (nabijanym na larwach) i z dobrym Karabinem powinno się jakoś dać bo seryjne Critical''e to specjalność Solda. No i Sold ma regenerację zdrówka, ammo i granatów- to też coś znaczy jak nie można wrócić do sklepu. Na moje partner przydaje się bardziej do powstrzymania bossa przez zregenerowaniem sił.

Dnia 05.11.2010 o 22:25, DragonLord napisał:

Na Gamespy jak i GameRanger jako Nivrax (i w obu systemach jeszcze nie jestem rozeznany).

Dodamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 23:48, zadymek napisał:

Bo ja wiem, jak tak patrzę po filmikach, to ze zwiększeniem celności i szybkostrzelności
(nabijanym na larwach) i z dobrym Karabinem powinno się jakoś dać bo seryjne Critical''e
to specjalność Solda. No i Sold ma regenerację zdrówka, ammo i granatów- to też coś znaczy
jak nie można wrócić do sklepu. Na moje partner przydaje się bardziej do powstrzymania
bossa przez zregenerowaniem sił.


Lovely. W Knoxxa nie grałeś, ale nagle zostałeś expertem od solowania Craxa ;>

Pomijam już fakt, że Crax nie ma regena ^^''

Crax jest nie do zrobienia solo bez wykorzystania glitchy. Powód? Nawet kilka: zasięgówka która zdejmie każdą tarczę, atak obszarowy, który przy odrobinie szczęścia wyśle delikwenta poza planszę oraz ciągły spam robactwa, z racji którego miast troszczyć się o Craxa opędzasz się od jego dzieciaków. No ale załóżmy: ładujemy się do którejś z "nisz" (najlepiej lewej, bo wtedy niemilec jest zwrócony w naszą stronę) i stamtąd pakujemy sobie spokojnie w jego critsy. Pięknie, tylko jest jeden minus: ostatni cp znajduje się POD pancerzem, na jego pleckach. Czyli musimy sobie z dołku wybiec i spróbować go tam pomiziać. Jesteś Syreną: phasujesz się za jego plecy i cud miód orzeszki. Jesteś kimś innym: po 30 sekundach piach papcia ...o ile po prostu nie dopisze Ci szczęście.


Takie jak na przykład ostrzelanie go Thunder Stormem, który zrykoszetuje od ścian i gg ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój sposób na Craxa i jego tylni punkt jest taki: przesuwam się trochę w niszy, aż mnie zauważy. Gdy zwraca się w moją stronę z atakiem kwasowym, rzucam 2 granaty transfuzyjne, dające mi szybki dopływ życia, co pozwala mi przeżyć atak. Po ataku, Crax odwraca się plecami do mnie, co daje mi sposobność do wpakowania mu magazynka z "seryjnej snajperki" i już po nim. W czasie dobijania mam założony COM Scavenger +3 do przedmiotów i +2 do rzadkich.
Po patchu 1.41 mój Raland na 48 lvl dostał bęcki od drona 51 lvl z pierwszej misji w Knoxxie, praktycznie nic mu nie robiąc. Z kolei Mordekaj na 61 lvl zdobył cały lvl, awansując na 62, zabijając tylko raz Craxa lvl 65. Bajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 02:01, Dexter_McAaron napisał:

Lovely. W Knoxxa nie grałeś, ale nagle zostałeś expertem od solowania Craxa ;>

To tylko taka opinia:)

Dnia 06.11.2010 o 02:01, Dexter_McAaron napisał:

Pomijam już fakt, że Crax nie ma regena ^^''

Wiem, nikt nie ma, mowa o tym co się dzieje ze zdrowiem stworów po przywróceniu gracza w New-U.

Dnia 06.11.2010 o 02:01, Dexter_McAaron napisał:

Crax jest nie do zrobienia solo bez wykorzystania glitchy. Powód? Nawet kilka: zasięgówka (...)

Tak, widziałem na filmie (i wkrótce sprawdzę w praktyce) jedynie nie zgodziłem się, że sold się nie nadaje - nie ma nikogo lepszego jeśli idzie o seryjne krytyki i odwracanie uwagi mobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 18:22, HumanGhost napisał:

Trochę się pogubiłem. GoTY Edition można zarejestrować na Steamie i potem kupować przez
Steam ewentualne dalsze DLC?

Jak wydali GotY to raczej już nie wydadzą więcej DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 18:40, zajacisko napisał:

Jak wydali GotY to raczej już nie wydadzą więcej DLC?


Już niestety nie :/ miejmy nadzieje żę powstaną inne gry w universum Borderlands

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 lokacja po Firestone tam gdzie można brać zlecenia(bar Lucky-ego czy jakoś tak) wziąłem zlecenie na części rewolwera i brakuje mi lunety(wskaźnik pokazuje puste miejsce pod tą szopą) że powinna być tam luneta ale jej nie ma.
Save jako takich nie ma, czyli dupa zbita?
Wgrałem najnowszy patch i nic to nie pomogło.
No i teraz nie mogę brać nowych zleceń bo tego ostatniego nie wypełniłem.
1 bug aż albo tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 16:03, DawidsonPRO napisał:

2 lokacja po Firestone tam gdzie można brać zlecenia(bar Lucky-ego czy jakoś tak) wziąłem
zlecenie na części rewolwera i brakuje mi lunety(wskaźnik pokazuje puste miejsce pod
tą szopą) że powinna być tam luneta ale jej nie ma.
Save jako takich nie ma, czyli dupa zbita?
Wgrałem najnowszy patch i nic to nie pomogło.
No i teraz nie mogę brać nowych zleceń bo tego ostatniego nie wypełniłem.
1 bug aż albo tylko.

Część jest we wraku łazika (o ile pamiętam, na siedzeniu kierowcy), który leży za barierką od strony wjazdu na miejsce tego questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 16:03, DawidsonPRO napisał:

2 lokacja po Firestone tam gdzie można brać zlecenia(bar Lucky-ego czy jakoś tak) wziąłem
zlecenie na części rewolwera i brakuje mi lunety(wskaźnik pokazuje puste miejsce pod
tą szopą) że powinna być tam luneta ale jej nie ma.
Save jako takich nie ma, czyli dupa zbita?

Możesz wpaść do kogoś na serv i jeśli też nie zrobił tego zadania powinno się dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kupiłem używanego borderlandsa i w środku jest pudełka jest tylko płyt a z grą. Domyślam się, że muszę zwrócić skoro nie ma książeczki bo nie zgaduję, że na niej znajduje się klucz bez którego gra nie ruszy? Mogę w sumie zainstalować i sprawdzić ale wolę po prostu zapytać tutaj :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż są istoty uważające iż klucz jest potrzebny, to ja (i kilka innych istot) powiem, że klucz nie jest potrzebny, bo nawet go nie ma. W instrukcji jest tylko klucz do Kompania graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź i sorry za niezrozumiałego e-maila. teraz zauważyłem jak jest napisany... heh. No nic jeszcze raz dzięki i całe szczęście, że mogę sobie spokojnie grę zainstalować :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany... najpierw pobrałem rzekomo najnowszego pacha ze strony cenegii, uruchomiłem grę aby zagrać po sieci ale wyskoczył komunikat, że jest nowszy patch no i przekierowało mnie na stronę skąd mogę go pobrać. Pobrałem i... komunikaty w kolejności jakiej wyskakiwały po przyciskaniu przycisku ok

20101111131833

20101111131856

20101111131900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować