Zaloguj się, aby obserwować  
Pizduszek

Dead Island - gra komputerowa od firmy Techland

478 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2011 o 23:04, Endriu napisał:

Nie wiem gdzie w steamie zapisuje printscreeny, próbowałem frapsem i się nie da, nie
wiem czemu. Spróbuje to opisać. Jak jest kościół na północy (czyli drugi akt) to on mi
pokazuje że to jest prawy dolny róg mapy. Przed zabudowaniami. Jak podchodzę do czerwonej
flagi to znika i łażę w kółko obserwowałem dachy nie ma przejścia z lewej strony drogi
na prawą, bo znalazłem parę drabin na górę ale są strasznie daleko od tego miejsca. Zaś
jak próbowałem dojść od prawej górnej strony budynku tego co stoi flaga to mi powiedział
że wyszedłem poza teren mapy i zrestartowało mnie tak jakby mnie zabili tylko bez odliczania.
Może sobie daruje tego questa (tylko 1500exp) i ruszę dalej. Obecnie mam wrócić do latarni
z zapasami.


Start - Dokumenty - Dead Island - Out - ScreenShots

W tym "folderku masz wszystki "szkriny", które robisz podczas gry przyciskiem Print Screen

20110915170248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 17:05, KrzysztofT napisał:

Ciekawe, kto tak fajnie zaparkował? :)

Mi to bardziej podchodzi pod normalną reklamę :) Też to widziałem, zamierzone raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 21:47, Miniu napisał:

Bo tyle ma miec.Wpisz go zostawiajac puste miejsca.

Jak by działało, to bym tego nie pisał.
edit: ehhh, wystarczyło capsa włączyć. Ale wq załączyła mi się ostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dokonaj aktywacji w Steamie a dopiero potem instaluj z plyty.Klucz ma postac trzech czlonow po 5 znakow.
edit spoko wazne ze dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2011 o 15:58, nightfaler napisał:

Hmmm zwiększony czas w momencie kiedy jesteśmy obaleni tak żeby towarzysz zdążył na uleczyć
i zmniejszona ilość respawn''ów co by śmierć była dla nasz przeszkodą a nie 5 sekundową
przerwą w mashowaniu lpm...



Czas leżenia na glebie pewnie da się gdzieś odnaleźć, ale liczba respawnów - tu może być ciężko.
To może być twardo zaimplementowane w kod gry to raz, dwa może to być zbyt "podejrzane" dla systemu VAC, jeśli udało by się to zmodyfikować. Co prawda jest oficjalne stanowisko Valve i Techalndu, za modowanie gry VAC Banów ma nie być, aczkolwiek sam VAC Ban jest nieodwołalny, dlatego aż tak to wolał bym nie mieszać zwłaszcza pod rozgrywkę MP [chyba, że tylko dla grających ze znajomymi na serwerach z wyłączonym VAC]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 22:34, Pietro87 napisał:

.....

No ja gram tylko ze znajomym, więc raczej byśmy z tym problemow nie mieli. Poza tym ten respawn system jest naprawdę śmieszny gra jest zerowym wyzwaniem. Mashujesz lpm przeciachasz, zginiesz. Co z tego zaraz znowu mashujesz.. To mnie boli w tej grze najbardziej ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 21:45, hans_olo napisał:

Ktoś tu chyba sobie w ch wali. Kupiłem dzisiaj boxa, a w środku klucz, który ma tylko trzy człony.

Przydałoby się trochę mniej nerwów i więcej kultury. Jeśli ta gra jest na Steam to tam dość często się zdarza że klucz jest krótszy niż liczba okienek i chyba nawet jest o tym jakaś informacja w samym Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 09:00, Miniu napisał:

Da sie tam wejsc od strony drogi a nie wioski jesli o to ci chodzi.


Dzięki bardzo, już znalazłem :) Ale się wczoraj naszukałem tego...

Przy okazji

Spoiler

nie wiesz gdzie znajdę naszyjnik w pobliżu wodospoadu Gai w zadaniu "Sprawa Honoru"

Będę wdzięczny za jakieś wskazówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 12:33, Szturman napisał:

> Da sie tam wejsc od strony drogi a nie wioski jesli o to ci chodzi.

Dzięki bardzo, już znalazłem :) Ale się wczoraj naszukałem tego...

Przy okazji

Spoiler

nie wiesz gdzie znajdę naszyjnik w pobliżu wodospoadu Gai w zadaniu "Sprawa
Honoru"

Będę wdzięczny za jakieś wskazówki ;)


Spoiler

Naszyjnik jest w bagażu na dachu autobusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc.
rozdział 2 - chodzi o stacje benzynowe

Spoiler

gra nie chce mi zaliczyć przeszukań stacji benzynowych w poszukiwaniu 2 kartonów soków do bazy samochodem zwiozłem juz 3 kartony soków biegne do tego simonea czy jak mu tam i nic... nie ma możliwości rozmowy.....
czy to ze kilka razy odradzałem się ma coś wspólnego z tym ? - bo po odrodzeniu jeszcze raz samochodem przeszukałem benzynowe ale jak do niego jade i jestem przy nim nie ma nic..... czy ktoś wie co mam robić ?

i jeszcze jedno pytanie związane z tą odleglejszą stacją bezynową.... gdzie jest przełącznik do prądu C ? tam znalazłem tylko 2... a są niby 3 ??? bo próbowałem wył. ten przełącznik od stacji nr 1... ale nie da sie... może dlatego z simonem nie moge pogadać ?

sory za błędy ale piłem wódke ;) ale proszę o odpowiedz bo kurde stoję w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kartony z sokiem trzeba przeniesc na odpowiednie miejsce w garazu w tej stacji gdzie ocaleni siedza dokladnie naprzeciw workbench.
Ostatni przelacznik jest przy wejsciu do tunelu kolo stacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować