Zaloguj się, aby obserwować  
Pizduszek

Dead Island - gra komputerowa od firmy Techland

478 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2011 o 21:06, Miniu napisał:

Kartony z sokiem trzeba przeniesc na odpowiednie miejsce w garazu w tej stacji gdzie
ocaleni siedza dokladnie naprzeciw workbench.
Ostatni przelacznik jest przy wejsciu do tunelu kolo stacji.

dzięki..... gps powinien do końca wskazywać gdzie iść .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 21:06, Miniu napisał:

Kartony z sokiem trzeba przeniesc na odpowiednie miejsce w garazu w tej stacji gdzie
ocaleni siedza dokladnie naprzeciw workbench.
Ostatni przelacznik jest przy wejsciu do tunelu kolo stacji.

problem.... akt 2

Spoiler

siostra z kościoła wysyła mnie po wode... i już jestem przed wejściem do budynku.... gdzie na dachu są 2 goście co strzelają.... i tu jest problem nie mam kul w rewolwerze... i rzucam nimi tym co mam... no i klapa bo wszystko wyrzuciłem w góre a oni żyją.. a ja jestem w dupie bo nie mam czym zabijać ( wiem wiem zrobiłem błąd) i co teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dla informacji gra działa PŁYNNIE z wszystkim na MAX w rozdziałce full hd , 1920x 1080 w (100Mhz - odświeżanie [ps. chyba tak to się piszę]) na procku 2x 2,3 Ghz Turion + 6 GB ramu ddr 3 i .... radeonie 5730 1 GB :)) ( dla ścisłości to jest laptop (!) ) działa normalnie płynnie jak wodospad w Niagarze... miazgam 3-4 kolesi a oni padają szbciej niż gołota na ringu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W miescie jest sporo bandytow biegajacych luzem lub za malymi barykadami tak ze nie ma problemu z ubiciem jednego czy dwoch by zdobyc lepszy pistolet i amunicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 15:54, Chester001 napisał:

Tak dla informacji gra działa PŁYNNIE z wszystkim na MAX w rozdziałce full hd , 1920x
1080 w (100Mhz - odświeżanie [ps. chyba tak to się piszę]) na procku 2x 2,3 Ghz Turion
+ 6 GB ramu ddr 3 i .... radeonie 5730 1 GB :)) ( dla ścisłości to jest laptop (!) )
działa normalnie płynnie jak wodospad w Niagarze... miazgam 3-4 kolesi a oni padają szbciej
niż gołota na ringu :)

I to mi się podoba. :) Gra na wszelkich trailerach wygląda ślicznie, także mam nadzieję, że też będzie tak śmigała, gdy już ją dorwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile osób, tyle opinii na temat tej gry. Dla jednych dno, dla drugich rewelacja. Dla mnie zdecydowanie najlepsza z polskich pozycji (no może zaraz obok Wieśka). Prosta, niczym nieskrępowana rozgrywka, przypominająca schematem Diablo.

Stworzyłem nawet mały materiał promujący grę na potrzeby tematu :)

http://www.youtube.com/watch?v=Its7Hk-pr3o&feature=channel_video_title

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2011 o 00:14, Pablovy napisał:

I to mi się podoba. :) Gra na wszelkich trailerach wygląda ślicznie, także mam nadzieję,
że też będzie tak śmigała, gdy już ją dorwę.



Co do grafiki... jak na 2011 rok spodziewałem się czegoś o wiele więcej... grafika moim zdaniem ok... gdy dojdzie do nas że to Polska gra można powiedzieć że mistrzostwo świata.
gra wciąga... ale... chciałbym aby machanie złomem było intuicyjne... przydało by się jakieś urządzonko typu kinket do tego aby nawalać.. może kiedyś wymyślą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie piec.
Optymalizacja świetna, 2 minuty grzebania w plikach gry i podciągasz grafikę na full możliwości silnika [co sprawia, że gra wyglądał całkiem zgrabnie, w razie co na moim GSie jest wpis co i jak zmieniać.], no i wygodne multi do co-opa :)
Sterowanie - też zdecydowanie wygodniejsze na zestawie klawiatura + mysz.
Cena też najlepsza [bo na Pc to bodajże 70-90zł zależnie gdzie kupisz, a EK 169-179zł]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 20:20, maniekk napisał:

Panowie jak wejść do tych bunkrów oznaczonych jako portal?? No i kiedy jakąś broń palną
się dostaje??

Chodzi o bunkry na plaży ? Będzie można wejść do nich dopiero jak przy radiu (są one ustawione przy różnych kryjówkach) pojawi się transmisja ocalonego z wołaniem o pomoc do bunkrów.
A broń palna jest dostępna na początku drugiego rozdziału (czyli parę godzin po rozpoczęciu gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, w sprawie bunkrów mam jasność.

Dnia 19.09.2011 o 20:41, Darkstar181 napisał:

A broń palna jest dostępna na początku drugiego rozdziału (czyli parę godzin po rozpoczęciu
gry)


Hmm, jestem w trakcie questów przy latarni( odpalenie generatorów itp) i przyniesieniu wzmacniacza do radia. Niby pisze, że to drugi etap. W związku z tym jeszcze trochędo broni palnej mam, czy może już blisko i niedługo dorwę jakąś flintę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2011 o 21:27, maniekk napisał:

Hmm, jestem w trakcie questów przy latarni( odpalenie generatorów itp) i przyniesieniu
wzmacniacza do radia. Niby pisze, że to drugi etap. W związku z tym jeszcze trochędo
broni palnej mam, czy może już blisko i niedługo dorwę jakąś flintę? ;)

Drugi rozdział, czy też chyba Akt to moment w którym jesteś już w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 21:27, maniekk napisał:

Hmm, jestem w trakcie questów przy latarni( odpalenie generatorów itp) i przyniesieniu
wzmacniacza do radia. Niby pisze, że to drugi etap. W związku z tym jeszcze trochędo
broni palnej mam, czy może już blisko i niedługo dorwę jakąś flintę? ;)


Ja na tym samym etapie gdzie ty jesteś zdobyłem rewolwer. :) Latynos ukrywający się w jednym z pomieszczeń mieszkalnych w dzielnicy z basenami za hotelem za eskortę oddaje nam broń. Chociaż szczerze zwykła broń biała, sieczna daje lepiej radę. Moja maczeta 260 dmg + 120 kosi zombie jak nic. :) Do końca drugiego rozdziału nabiłem 20 lvl i spokojnie mógłbym więcej, bo ciekawe jest to, że można wbić max lvl na samym początku gry expiąc tylko na zombie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 22:01, woko27 napisał:

Ja na tym samym etapie gdzie ty jesteś zdobyłem rewolwer. :) Latynos ukrywający się w
jednym z pomieszczeń mieszkalnych w dzielnicy z basenami za hotelem za eskortę oddaje
nam broń. Chociaż szczerze zwykła broń biała, sieczna daje lepiej radę. Moja maczeta
260 dmg + 120 kosi zombie jak nic. :) Do końca drugiego rozdziału nabiłem 20 lvl i spokojnie
mógłbym więcej, bo ciekawe jest to, że można wbić max lvl na samym początku gry expiąc
tylko na zombie. :)


Ok dzięki:) W każdej nowej grze się wszystko respawnuje, więc da radę nabić max poziom, chociaż taki farming jest męczący:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować