Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World in Conflict - wizualizacje Edycji Kolekcjonerskich

154 postów w tym temacie

Ta Edycja Kolekcjonerska jest fantastyczna! W porównaniu z innymi ,,kolekcjonerkami" jest dośc tania. A jak sama Edycja? Solidne drewniane pudło, do tego sporo przeróżnych gadżetów (czapka, koszulka, plakat, zestaw słuchawkowy, flaga i dodatkowa płyta DVD). Według mnie to co jest- wystarczy.
Ja chyba kupię Edycję USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooooo, to muszę powiedzieć, że pomysł mieliście naprawde fajny. Dostaniemy to w takich drewnianych skrzyniach? BARDZO podoba mi się ten zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamówioną wersję ZSRR. Jest też szansa, że zakupie obie wersje. Wiem, że to może dziwne, ale taki już jestem. "Co wy zrobiliście dla socjalizmu?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Zamówienie już dawno złożone, tylko cały czas martwi mnie sprawa rozmiaru koszulek, jak dostanę jakąś M lub S to będą i za wąskie i za krótkie, znowu dla innych XL może być za duża... Kiedyś były o tym dyskusje, miało to być jakoś rozwiązywane, przy Wiedźminie wybrać można było, a tutaj znów powrót do losowania...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry zestawik za niewielką cenę.. czyżby ostatnim czasu edycje kolekcjonerskie spadały z ceny? Loki EK też tani jak barszcz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał znacznie lepszy komputer, na pewno kupiłbym gierkę i kto wie - może EK, bo według mnie jest fantastyczna - mnóstwo bardzo fajnych dodatków i to tylko 40 zł drożej niż zwykła edycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wszystko wygląda! Jak dla mnei lepsza jest EK USA, ma ładniejsze etui. Całość fajnie zapakowana do drewnianego pudełka. Tylko mam kilka mankamentów: muszę kupić nowego kompa, uzbierać kasę i zastanowić się co kupić, bo tyle ciekawych gierek wychodzi jesienią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo ładna edycja, ładniejsza i tańsza od edycji Wiedźmina, szkoda tylko, że nie wiem czy gra jest warta zachodu i tych pieniędzy :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie, dobrze wiedzieć co się zamówiło miesiąc temu :P Muszę przyznać, że CCCP jest klawe :P Tylko napis na plakacie mógłby być po rosyjsku, klimat psujecie :P Zresztą fajniej by było, gdybyście dali taki oryginalny plakat, a nie "World In Conflict" jak wół na dole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować