Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2007 o 22:15, Adam Malysz napisał:

a co to za gra??

nie mam pojęcia...ale do tej karty muisz mieć MOCNY zasilacz...myśle że bez ~400W się nieobędzie :P i to markowe ~400W :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK juz dawno sobie kupiłem(z 1miesiac) asusa EN7900Gs lecz dopiero teraz cos spostrzegłem, a mianowicie karta zeby ja podłączyc wymagała osobnego zasilania a wejscie było pci, lecz była przejsciówka na normalne wejscie 4kabelkowe, tyle ze podzielone jest ono na 2x po wejsciu 4kabelkowym, karte podlaczylem tylko pod jedno to wejscie, ale skoro wychodza dwa to mam podlaczyc pod dwa? czy pod jedno?? bo sam juz niewiem czy przypadkiem karta niema zamalo mocy choc i tak sprawoje sie b.dobrze? jak by ktos zrozumiał o co mi chodzi to plzka o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko zakupiłem Gothicka 3 i niezbyt mi chodzi więc szukam jakiejść karty graficznej wybrałem Radeona X1300XT nie wiecie przypadkiem gdzie go można kupić?? sprawdzałem na allegro ale nic z tego. Możecie polecić jakieś karty graficzne do 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jaka masz obecnie karte graf? bo 1300 to to skok jakosciowy nie bedzie chyba ze masz cos z serii FX geforców lub 9550radka to mozesz zmienci choc lepiej dozbieraj jeszcze 150zł i kupisz sobie geforce7600 który jest napewno lepszy niz ten radek, takie moje zdanie jest:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem. Otóż posiadam kartę gf 7600gs gigabyte! Jednak w 3dmarku 03 wyciągam nie całe 6000 punktów! To trochę mało, jaka może być tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 23:29, TigerXP napisał:

Witam mam mały problem. Otóż posiadam kartę gf 7600gs gigabyte! Jednak w 3dmarku 03 wyciągam
nie całe 6000 punktów! To trochę mało, jaka może być tego przyczyna?


Nie przejmuj się. Nowe karty graficzne nie radzą sobie ze starymi benchmarkami. Spróbuj na edycji 3dmark 2005...wtedy wynik będzie bardziej miarodajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 23:37, ziptofaf napisał:

> Witam mam mały problem. Otóż posiadam kartę gf 7600gs gigabyte! Jednak w 3dmarku 03 wyciągam

> nie całe 6000 punktów! To trochę mało, jaka może być tego przyczyna?

Nie przejmuj się. Nowe karty graficzne nie radzą sobie ze starymi benchmarkami. Spróbuj na
edycji 3dmark 2005...wtedy wynik będzie bardziej miarodajny


Nie radzą powiadasz....Hmm..ciekawe :P
http://i.frazpc.pl/pliki/2002/auto/1167864791743779.jpg ładne sobie nieradzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 09:49, mrosi napisał:

/.../

Wynik w 3Dmarkach jest również uzależniony od posiadanego procesora i ilości RAM na pokładzie.


Athlon XP 2 ghz, 1gb ramu! Przy takim sprzęcie powinno być więcej. Ale nie jest więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A sprawdzałeś może jakimś programem (np. NTune) jakie wskazania ma karta? Chodzi mi o to czy ma nominalne wartości taktowania GPU, pamięci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 10:05, TigerXP napisał:

> /.../
>
> Wynik w 3Dmarkach jest również uzależniony od posiadanego procesora i ilości RAM na pokładzie.


Athlon XP 2 ghz, 1gb ramu! Przy takim sprzęcie powinno być więcej. Ale nie jest więcej!


Czyli jaki Athlon? Model XP 2000+, czy XP 3000+ (2Ghz).
Jak ustawione FSB, jaki mnożnik procesora, jaki RAM, jakie taktowanie RAMu, jakie tumingi RAMu, czy RAM ustawiony jest sychronicznie z FSB procesora, czy asynchronicznie?
Czy my jesteśmy jasnowidzami? Chcesz odpowiedzi to podaj pełne dane, a nie jakieś "pierdoły".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowie ktos? Bo to mi spac po nocach niedaje:D
OK juz dawno sobie kupiłem(z 1miesiac) asusa EN7900Gs lecz dopiero teraz cos spostrzegłem,
a mianowicie karta zeby ja podłączyc wymagała osobnego zasilania a wejscie było pci, lecz
była przejsciówka na normalne wejscie 4kabelkowe, tyle ze podzielone jest ono na 2x po wejsciu
4kabelkowym, karte podlaczylem tylko pod jedno to wejscie, ale skoro wychodza dwa to mam podlaczyc
pod dwa? czy pod jedno?? bo sam juz niewiem czy przypadkiem karta niema zamalo mocy choc i
tak sprawoje sie b.dobrze? jak by ktos zrozumiał o co mi chodzi to plzka o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 15:46, Solstheim napisał:

jak by ktos zrozumiał o co mi chodzi to plzka o szybka odpowiedz

err, i dziala?
imho powinny byc podpiete 2x molex = 1 pci i tak mam u siebie mojego 6800gs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:02, pro evo napisał:

Na jaką (tanią!) kartę przeżucić się z ge force 6200?


Polecam karty z rodziny GeForce 7xxx :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:02, pro evo napisał:

Na jaką (tanią!) kartę przeżucić się z ge force 6200?


Radeon 9550 do 150 zł
Radeon 9700 do 200 zł
Radeon 9800pro do 300 zł.
GF6600GT do 350 zł
x800 do 450 zł

Powyżej już za tanie uchodzić nie mogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować