Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2006 o 14:45, Widek napisał:

ej starty taka karta za 1060zł ?:D Kurde 20 p DDR3:D Kurcze szkoda ze kasy nie mam

No moja 1100 ale jakiś miesiąc temu kiedy ceny poleciały "na łeb na szyje" ;) I widzę, że dość dobry czas wybrałem na zakup bo cieszę się już dobrą grafą w grach i jednocześnie nie przepłaciłem. Przed tą kartą zrobiłem paskudny zakup bo mi się śpieszyło i kupiłem za podobną cenę (pow. 1000 zł) GF FX 5900 XT (też leadteca), którą teraz sprzedałem za 200 zł ;) Mógłbym wtedy poczekać z miesiąc/dwa na karty z serii 6600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 22:05, Archaon2 napisał:

7800GS bez OC jest mniej wydajny od X850XT czy 6800GT. ale kreci sie tez dobrze, takze moze
byc najwydajniejsza karta na AGP. /.../

Wedle Chipa nr 4/2006 FX 7800 GS jest szybszy od Radeona X850 XT Platinum, przy czym im wyższa rozdzielczość, tym przewaga wyraźniejsza, a przy włączonym antyaliasingu i filtrowaniu przewaga jest jeszcze większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakby co to mój problem rozwiązany :) Stery były rąbnięte :D zainstalowałem stery Omegi i wszystko śmiga :D Toca idzie mi na max detalach prawie idealnie zacina się jedynie jak właczam lusterka oraz jak jest bardzom dużo samochodów przedemną i to tylo na starcie bo później wszystko się rozkręca JEST SUPER :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakis db program do sprawdzania stabilnosci karty graficznej po overlockingu!
Chce sobie podkrecic karete graficzna Gigabyte 3D1 6600GT (dwo procesorowa karta graficzna na jednym slocie czli 2x 6600GT)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam takie pytanie:
czy wystarczy (zeby wszystko chodzilodz najlepiej jak moze) odinaslowanie sterownikow poprzed danie w usun programy w panelu sterowania ati drivers a potem reset kompa i zainstalowanie poprzed 2 kroten klikniecie mysza na stery ktore scaignelm i zainstalowanie ich? mam radeona x700 i windowsa xp stery ktore chce zianstalowac to:
Microsoft .NET Framework

Catalyst Control Center Package

no te a po instalicji standardowej reset kompa i wszystko dziala ok? czy czeba jakims programem usunac stare sterowniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 12:33, ArtuRPGpl napisał:

/.../
no te a po instalicji standardowej reset kompa i wszystko dziala ok? czy czeba jakims programem
usunac stare sterowniki?

ArtyRPGpl, przeczytaj pierwszy post na stronie. Tam RobeN podał, jak odinstalować stare sterowniki. Już drugi rac Ci to piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ja niewiem co mam w tym dc wybrac bo tam duzo mozliwosci mam radka x700 tam jest ati ale i duzo jakis do ati co mam wybrac po odinsatlwoaniu sterow w tmy dc czy jak mu tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 14:37, ArtuRPGpl napisał:

i jak w biosie przeloaczyn na awaryjny?


Do awaryjnego startujemy tak, że podczas rozruchu komputera w okolicy zaraz po wykryciu twardych i zaraz przed RAMKĄ wciskamy F8 - można kilkakrotnie aby napewno trafić w "ten" moment.
Teraz z menu wybieramy Tryb Awaryjny.

W DC wystarczy wybrać Pomoc, a tam jest wszystko napisane...
Wciskasz F1 wybierasz Filters i masz napisane:

ATI Catalyst Driver + Control Panel ATI
ATI Catalyst Control Center ATI CCC
ATI IGP Motherboard / Chipset Driver ATI IGP
ATI Multimedia Center ATI MMC
ATI HydraVision ATI HydraVision
ATI Remote Wonder ATI Remote Wonder
ATI TV Wonder ATI TV Wonder
ATI WDM Driver ATI WDM
ATI Software Uninstall Utility ATI Uninstall Utility

Interesują Ciebie 2 pierwsze -tu zależy od wersji sterowników jaką miałeś.
Można śmiało obydwie wybrać zaznaczając w DCPro opcję Wybierz Kilka Filtrów Czyszczących.
Wówczas z rozwijanej listy wybierasz pierwszy - wciskasz "dodaj", następnie drugi i ponownie "dodaj". Kolejnym krokiem jest "start" i to ybłoby na tyle.
Po zrestartowaniu komputera wystartuje on samoistnie do Normalnego Trybu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 10:16, Tomislav napisał:

Nie mogę znaleźć najnowszych sterowników do karty GeForce 4Ti 4200. Będę wdzięczny za linka...


W razie problemów z najnowszymi sterkami nVidii albo zmniejszoną wydajnością radziłbym się cofnąć w sterkach do czegoś około 61.77 (do 66.93 max)
Sterki są dostępne w archiwum nVidii:
http://www.nvidia.com/object/winxp-2k_archive.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 15:51, Harmegidon napisał:

Jak można sobie cyknąć screen''a swojego Bios''u i ekranu tuż po starcie komputera ? ? ?

Aparatem :)
Zaraz po starcie można zatrzymac ekran klawiszem Break.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 15:07, RobeN napisał:

>

ATI Catalyst Driver + Control Panel ATI
ATI Catalyst Control Center ATI CCC


niemam w tym dh niczego takiego, po odinsatlowaniu sterow z panelu sterowniaa wlonczeniu kompa w awaryjnym wlonczeniu dh driver cleaner sa miedzy innymi takie mozliwosci:

ATI
ATI CCC
ATI HYDRA VERSION
AIT IGP
AIT MMP
ATI REMOTE WONDER
ATI TV WONDER
ATI UNISTAL UTILITY
ATI WDM

no to te co maja przedrostek ati a reszta to tez sa jakies ale nie ma tych co mi podales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 18:43, ArtuRPGpl napisał:

> >
>
> ATI Catalyst Driver + Control Panel ATI
> ATI Catalyst Control Center ATI CCC

niemam w tym dh niczego takiego, po odinsatlowaniu sterow z panelu sterowniaa wlonczeniu kompa
w awaryjnym wlonczeniu dh driver cleaner sa miedzy innymi takie mozliwosci:

ATI
ATI CCC
ATI HYDRA VERSION
AIT IGP
AIT MMP
ATI REMOTE WONDER
ATI TV WONDER
ATI UNISTAL UTILITY
ATI WDM

no to te co maja przedrostek ati a reszta to tez sa jakies ale nie ma tych co mi podales


Eh...
No właśnie ATI to jest ATI Catalyst Driver + Control Panel ATI
a ATI CCC to to samo co ATI Catalyst Control Center ATI CCC

Napisałem w długich nazwach, a Ty jak widzę dalej nie skorzystałeś z pomocy programu (F1) i rozdziału Filters...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce zmienić kartę graficzną. W tej chwili posiadam GeForce''a 6600GT, zastanawiam się nad Radeonem X800GTO. Czy taka zmian jest opłacalna? Nowy GTO kosztuje około 800 zł. Zaznaczam, że interesuje mnie tylko i wyłązcnie wersja na AGP, a nie PCI-E. Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 08:33, Pingus napisał:

Witam. Chce zmienić kartę graficzną. W tej chwili posiadam GeForce''a 6600GT, zastanawiam się
nad Radeonem X800GTO. Czy taka zmian jest opłacalna? Nowy GTO kosztuje około 800 zł. Zaznaczam,
że interesuje mnie tylko i wyłązcnie wersja na AGP, a nie PCI-E. Z góry dziękuję za odpowiedź

Opłacalna pod względem czego ? Bo jeśli chodzi o wydajność, to przyrost będzie raczej niewielki. Moim zdaniem wstrzymaj się ze zmianą grafiki do czasu aż będziesz zmieniał płytę. Karty na AGP są nawet 30% droższe od swoich odpowiedników na PCI-E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować