Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2011 o 12:49, DarkWolf_PL napisał:

(...)

Cóż... Ja wczoraj na turbine musiałem być jednocześnie engiem i demomanem. Oczywiście nikt nie pomyślał o tym, że gdzieś tam na prawo od naszego respa, jest teczka której trzeba bronić i wszyscy lecieli na pałe do przodu. Pomijając już to, że zaraz za wyjściem stały 2 działka, których oczywiście nikt nie raczył zastickować albo czymkolwiek zaspamować... Lepiej ciągle ginąć tym scoutem próbując się przez nie przebić.
Nie wiem ile może potrwać taki napływ nowych graczy, ale mam nadzieję, że skończy się to jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 12:19, Madoc napisał:

Ja się jeszcze nie spotkałem


Spotkasz się. Jeśli nawet ja, przychodząc do TF2 po przejściu na tryb F2P, widzę debilizm niektórych, to znaczy, że doświadczeni gracze muszą siedzieć i płakać... Już kilka razy miałem sytuację, w której podczas Payload sam pcham wózek, bo reszta bandy rozbiegła się po mapie, żeby polować na przeciwników. To, o czym wspomniał DarkWolf_PL powyżej, czyli rzucanie się na przeciwników z aktywną nietykalnością, jest na porządku dziennym.

Ok, ja rozumiem, każdy od czegoś zaczyna, ja też w tej grze jestem nowy. Ale, jak rany, naprawdę nie zajęło mi wiele czasu załapanie, czym się różni Payload od KotH i dlaczego warto zdobywać CP. Wczoraj widziałem, jak jeden z graczy, z uporem godnym lepszej sprawy, próbował ODBIĆ zablokowany CP. Ginął raz za razem, ale wcale go to nie zrażało. Pewnie można i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 13:07, Ring5 napisał:

Spotkasz się. Jeśli nawet ja, przychodząc do TF2 po przejściu na tryb F2P, widzę debilizm
niektórych, to znaczy, że doświadczeni gracze muszą siedzieć i płakać... Już kilka razy
miałem sytuację, w której podczas Payload sam pcham wózek, bo reszta bandy rozbiegła
się po mapie, żeby polować na przeciwników. To, o czym wspomniał DarkWolf_PL powyżej,
czyli rzucanie się na przeciwników z aktywną nietykalnością, jest na porządku dziennym.


Chyba nie trafię, bo raczej gram cały czas na tych samych serwerach.

BTW: DarkWolf nie pisał o nietykalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Otóż zacząłem grać skoro jest już darmowa, ale wyczytałem, że po każdym meczu dostaje się jakiś item. Ja ukończyłem dwa mecze, w jednym nawet wygraliśmy 5 rund pod rząd a przedmiotu, jakoś żadnego nie dostałem. Od czego to zależy? Aha i jak chciałem wejść do ekwipunku to się nie dało, bo był wyświetlony napis "łączę z serwerem przedmiotów proszę czekać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 14:09, Kapas napisał:

Mam takie pytanko. Otóż zacząłem grać skoro jest już darmowa, ale wyczytałem, że po każdym
meczu dostaje się jakiś item. Ja ukończyłem dwa mecze, w jednym nawet wygraliśmy 5 rund
pod rząd a przedmiotu, jakoś żadnego nie dostałem. Od czego to zależy? Aha i jak chciałem
wejść do ekwipunku to się nie dało, bo był wyświetlony napis "łączę z serwerem przedmiotów
proszę czekać"

Itemy wypadają w losowych przedziałach czasu co 15-75 minut. Można zdobyć około 12 przedmiotów na tydzień, po czym nic już nie wypada do resetu licznika. Licznik zeruje się w czwartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 14:09, Kapas napisał:

/ciach/


Problem z serwerem przedmiotów pojawia się przy każdym większym update, bo ludzie grają wtedy w TF2 jak szaleni, oraz craftują i handlują na potęgę.

Co do itemów, tak jak mówi przedmówca na każdy tydzień jest ich limit. Zamyka się on w około 11 godzinach i w tym czasie wyskoczy od 8 do 12 itemów. Skrzynki się do limitu itemów nie wliczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 14:12, Dared00 napisał:

Itemy wypadają w losowych przedziałach czasu co 15-75 minut. Można zdobyć około 12 przedmiotów
na tydzień, po czym nic już nie wypada do resetu licznika. Licznik zeruje się w czwartki.


Wyskakuje wtedy jakieś okienko z powiadomieniem o zdobytym przedmiocie? I nowe przedmioty są normalnie w ekwipunku czy w zakładce przedmioty standardowe? Aha i czy jest gdzieś taka strona, która pokazuje ile mam w sumie zabitych/ile śmierći?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 15:45, Kapas napisał:

> Itemy wypadają w losowych przedziałach czasu co 15-75 minut. Można zdobyć około
12 przedmiotów
> na tydzień, po czym nic już nie wypada do resetu licznika. Licznik zeruje się w
czwartki.

Wyskakuje wtedy jakieś okienko z powiadomieniem o zdobytym przedmiocie? I nowe przedmioty
są normalnie w ekwipunku czy w zakładce przedmioty standardowe?

Po najbliższej śmierci wyskakuje. Przedmioty są normalnie w ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 13:11, Madoc napisał:

BTW: DarkWolf nie pisał o nietykalności.

a co za róźnica na kryta/ubera te wszystkie tłumoki pchają na niego.

EPIC RAGE MODE ON!!

Bez jaj odkąd sięgam pamięcią takich jaj to jeszcze nie widziałem
1)3 sentry pilnujące respa gdy atak ma to w 4 Literach!!
2)prawie wszysdtkie engi co graja za free mają chyba zespół downa nie stawiają dispa,tele i nic tylko sentry lvl 1!!
3)7 snajperów+4 scouty+med na ataku vs 3xheavy+med reszta demo&sold wynik oczywisty!!
4)pyra która przed wszystkim ucieka!!
5)Campa na ataku no bez jaj!!
6)Facet gada że grał w GoW2 na multi a nie wie o co chodzi w KOTH!!
7)scouty pchające się na wieżyczki lvl3 po prostu szkoda słów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie jestem zadowolony z zawalenia serwerów , ale takie kwiatki zdarzały się wcześniej. Jak koledzy piszą , lepiej znaleźć sobie jakiś dobry serwer (najlepiej teamowy na hasło) i cieszyć się grą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie się ludziom nauczyć grać. Ja też na przykład engiem na początku nie potrafiłem całkiem grać. A jak już mówiłem- 7 snajperów czy czegokolwiek w jednej drużynie to nie było nic dziwnego już przed wprowadzeniem F2P na niektórych serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO najlepsi są ^5Pr^1O^3Gamer^3Y z CoDa. Koniecznie muszą grać snajperem, zwykle wyzywają graczy od cziterów, a w jeżeli chcą być Tr00 biegają tylko z SMG :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja, skorośmy przy zwierzeniach, wziąwszy początkowo Hejwiego, nie wiedziałem - nawet dziś, po tylu godzinach (coś ponad 100) gry żałuję tego, że nie wiedziałem - iż miniguna najlepiej rozkręcić trochę wcześniej, a nie dopiero jak wróg pod nosem. Smutne to, mroczne czasy były, cieszyć się zostaje, że w niepamięć odeszły.
Swoją drogą, może to moje osobiste wrażenie, ale TF jest jednak przystępniejszy w multi niż CoD. Tam ledwo wejdziesz na serw zabijają cię dzieciaki z uberkarabinem, wysokolevelowymi perkami, do tego gdzieś z boku, zanim zauważysz. A tu? Śmierć w takim ułamku sekundy możliwa nie jest, chyba że wpadając scoutem na wesołego pyro/rozkręcone brass beast. Że trzeba myśleć drużynowo? To już dla weteranów Calla może być problem, tam przecież nawet jak grali TDM to drużyna niewiele ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 19:48, Liqid napisał:

A ja, skorośmy przy zwierzeniach, wziąwszy początkowo Hejwiego, nie wiedziałem - nawet
dziś, po tylu godzinach (coś ponad 100) gry żałuję tego, że nie wiedziałem - iż miniguna
najlepiej rozkręcić trochę wcześniej, a nie dopiero jak wróg pod nosem. Smutne to, mroczne
czasy były, cieszyć się zostaje, że w niepamięć odeszły.


Ba, to ja jeszcze lepszy trik znam! Otóż najlepiej rozkręcać miniguna w locie, wyskakując (dosłownie) zza winkla, tak coby wrogów zatopić w morzu ołowiu gdy tylko znajdą się na horyzoncie.

Dnia 26.06.2011 o 19:48, Liqid napisał:

Swoją drogą, może to moje osobiste wrażenie, ale TF jest jednak przystępniejszy w multi
niż CoD. \...\


W TF2 jednak każda klasa wymaga jakiegoś poziomu umiejętności by nią zdobywać konkretne ilości fragów. Pewnie, można Pyrem biec i W+M1, ale także można ludzi podpalać i wykańczać toporkiem, albo robić strzały z flareguna na duże odległości. Soldem można walić po ścianach, a także robić efektowne airshoty. Wszystko zależy od graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować