Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

wystarczył sam link ;]

a to jeszcze się spytam czy zrobiono coś ze skrzynkami czy nadal dla osób nie posiadających kluczy są bezużyteczne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda :/ już myślałem że przy takiej aktualizacji coś z tym zrobią i wyzbędę się (w końcu) skrzyneczek. kiedyś chyba jakiś słuchy o takich planach chodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą. Gdy chcę rozpocząć, gra nie wyszukuje serwerów. Z kolei gdy chcę pograć na botach/trening to w trakcie gry wyskakuje błąd. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 20:39, Orionov napisał:

Mam problem z grą. Gdy chcę rozpocząć, gra nie wyszukuje serwerów. Z kolei gdy chcę pograć
na botach/trening to w trakcie gry wyskakuje błąd. O co chodzi?

spróbuj dodać serwy jako ulubione przez ip, masz tu listę polskich serwów polecam max-play.
http://www.game-monitor.com/search.php?game=tf2&location=PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby w końcu dać możliwość przetopienia choćby 5 skrzynek w metal ze złomu, bo nic się z nimi nie da zrobić :/ Choć jak sobie przypomnę, jak jeden gościu sprzedał mi farbę i etykietę za 8 skrzynek... Hahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 20:55, DarkWolf_PL napisał:

> Mam problem z grą. Gdy chcę rozpocząć, gra nie wyszukuje serwerów. Z kolei gdy chcę
pograć
> na botach/trening to w trakcie gry wyskakuje błąd. O co chodzi?
spróbuj dodać serwy jako ulubione przez ip, masz tu listę polskich serwów polecam max-play.
http://www.game-monitor.com/search.php?game=tf2&location=PL


Dobre i to. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko, a mianowicie, czy by grać trzeba mieć zainstalowany PunkBuster? Czy może gra korzysta z innych zabezpieczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 22:24, eske napisał:

Mam takie małe pytanko, a mianowicie, czy by grać trzeba mieć zainstalowany PunkBuster?
Czy może gra korzysta z innych zabezpieczeń?

Nie, ta gra ma VAC. Pobiera się razem ze steamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholera, po tym całym uber update wywala mnie co jakiś czas z serwa VAC, a kij wie dlaczego, ma może ktoś coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w grze jakiś kod trion(taka zota karta czy ticket)(czy tam coś podobnego co daje ten kod i mialem sie zalogowac do trion czy coś) niby go użyłem w inventory a potem zamknąłem przeglądarkę ii co to niby jest? taka reklama gry?..
czy coś ważnego straciłem zamykając i nie "finalizując" tego kodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 19:41, Numenpl napisał:

Dodaj że tacy gracze są łatwym celem dla tych co mają te co najmniej 500 godzin za sobą.


Tacy gracze są łatwym celem dla każdego, kto ma głowę na karku i koordynację oko-ręka na poziomie średnio rozwiniętej rozgwiazdy. Ja mam w tej chwili jakieś 4,5 godziny za sobą (z czego 4h jako Soldier) i ręce mi opadają, jak widzę takie zachowanie. Na przykład - Payload race. Wiadomo, każda osoba jest wtedy na wagę złota. Tymczasem jakiś Inżynier z naszej ekipy uznał, że jest to świetny tryb do budowania Sentry Guns. Nie byłoby to jeszcze takie straszne, gdyby nie fakt, że budował je na naszym spawnie, przez co do niczego się nie przydawały, bo nawet nie broniły naszej "bazy" (od przeciwników oddzielała je bramka). Super pomysł, naprawdę. Na poziomie "Sąsiadów"... :/ O Medykach, którzy nie wykorzystują czasu na Setup, by naładować nietykalność, nawet nie wspomnę...

Mam nadzieję, że ta fala głupoty (bo tego naprawdę inaczej nie można nazwać) przeminie i zostaną tylko w miarę normalni gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod ten daje czapkę w grze RIFT. Jeśli nie posiadasz tej gry nie masz sobie czym zawracać głowy :P.
W razie czego w menu głównym, na dole możesz przejrzeć wykorzystane kody i w razie potrzeby ich użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej nic mi nie przypominaj wczoraj z typami ctf na turbinie - i ponad połowa scouta bierze na 2xmed+3xhevy+reszta ciężkich klas. Najlepsze na 1 serwerze zagranicznym po przetłumaczeniu - "Jeśli uważasz się za dobrego gracza CoD to STFU bo tu to oznacza że jesteś gówno wart" podoba mi się takie podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra (jak już ją pobiorę) będzie (mam taką nadzieję) powrotem do starych dobrych czasów, kiedy całe dnie zagrywałem się w ET. Niestety, wszystkie CoD i wiele innych gier, nie dają już takiej radochy z rozgrywki. Każdy wali sam, zero współpracy itp. Żałuję, że nie słyszałem o TF2 nigdy wcześniej, dowiedziałem się jak mi na Steamie banner "now f2p" wyskoczył. Widzę, że wymagane jest wspólne dążenie do celu, współpraca w drużynie i jest pasek zdrowia! Mam nadzieję, że jak ściągnę, to gra da mi sporo zabawy w starym stylu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 11:51, Numenpl napisał:

Niestety przez F2P TF2 mamy prawdziwą inwazję debili z CoD.

Ja się jeszcze nie spotkałem. Dzisiaj tylko na KOTH miałem w drużynie 4 szpiegów, ale po mojej prośbie dwóch się przerobiło na grubych. Gra się naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 11:49, damlon napisał:

Dla mnie ta gra (jak już ją pobiorę) będzie (mam taką nadzieję) powrotem do starych dobrych
czasów, kiedy całe dnie zagrywałem się w ET.

Tak, możesz zapomnieć o wychylaniu się, przybliżaniu, regeneracji zdrowia, rzucaniu granatami na G, ciosie nożem na V i tym podobnych. To jest wojna, tu nie ma czasu na pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rage Mode ON
Mam nadzieje że potop noobów który zalał tf2 szybko zniknie, dziś dla przykładu widziałem scouta który solo rzucił się na grubego z mediciem na kritzkiergu, nie mówiąc już o tym że większość nowych nie ma pojęcia jak zająć punkt kontrolny, a zamiast trochę się zainteresować dlaczego ciągle dostają po zadzie wolą solo pobiegać po mapie niczym w BO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować