Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2011 o 17:09, kuba9876543210 napisał:

Jak masz cos rzadkiego to 100k osob bedzie Cie dreczyc, sledzic i meczyc, zebys sie z
nimi zamienil.
Tak mialem swego czasu przez pierwsze kilka miesiecy chodzenia z Voodoo Juju.

też mi problem ;] a co to za frajda mieć fajną czapkę i w niej nie grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czapki tylko kolekcjonuje.
Jak bede sprzedawal kiedys konto, to bedzie wiecej warte. Choc jako ze nie ma limitu czapek to ich wartosc spada jak co raz wiecej osob sobie je craftuje / wydrapia im. Widac to po cenach na allegro : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, nie możesz w nich grać bo pewnie wtedy się zużywają i tracą na wartości. a jak wiadomo że nie noszona jest więcej warta ;] cóż ja nie zamierzam za nic sprzedawać konta więc mogę pozwolić sobie na szaleństwo jakim jest granie w czapce. tak samo za bardzo nie interesują mnie ich ceny więc nawet do głowy mi nie przyszło sprawdzanie ich np. na allegro. ale zapewne są ludzie którym brak cierpliwości, mają nadmiar gotówki i lubią w ten sposób tracić pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kim gracie ? Ja najczęściej Spy, enginner, sniper. A wy ?
Wie ktoś ja mogę cofnąć item z craftingu ? Miałem atomizer i zrobiłem z niego przez przypadek metal. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 08:07, Jok4rson napisał:

Kim gracie ? Ja najczęściej Spy, enginner, sniper. A wy ?
Wie ktoś ja mogę cofnąć item z craftingu ? Miałem atomizer i zrobiłem z niego przez przypadek
metal. ;[

Scout, uwielbiam akcje gdy drużyna endżich się obuduje wieżyczkami, a nic nie postawią przy punkcie a ty sobie na luzie wbijasz i przejmujesz, szpajem na niewidzialności się można wbić i też szybke przejęcie leci <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, też nie możecie znaleźc serwera na którym byście mogli mieć swoją broń? Ponieważ irytuje mnie troche śmiganie z bronią której nijak nie ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 09:42, HomoNomo napisał:

Tak na marginesie, też nie możecie znaleźc serwera na którym byście mogli mieć swoją
broń? Ponieważ irytuje mnie troche śmiganie z bronią której nijak nie ogarniam.

Czasem się trafi taki, co traci połączenie, ale zazwyczaj ponowne wejście pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 10:55, LESZ3u napisał:

Jak mocno uzależnionym trzeba być, żeby zdobyć 60 czapek?

Najzabawniejsze jest to, że on nie gra dużo w Tf2... miał po prostu dużo szczęścia (grałem z nim raz, to za bezcen kupił 4 czapki od jakiegoś dzieciaka za gibusa D:) i znalezionych frajerów na rozmaitych stronach z trejdem.
Ostatnio chciał sobie kupić Killing Floora za czapki, więc dosłownie wyżebrał je od swoich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przegrane 700 godzin i czapek eventowych i darmowych dosłowny furgon, tych naprawdę wartościowszych true to raptem cztery. Wszystkie vintage :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 10:55, LESZ3u napisał:

Jak mocno uzależnionym trzeba być, żeby zdobyć 60 czapek?

wcale nie trzeba być uzależnionym, wystarczy mieć łeb do interesów i tyle czapek zdobyć to kwestia kilku dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 10:49, Madoc napisał:

> Tak na marginesie, też nie możecie znaleźc serwera na którym byście mogli mieć
swoją
> broń? Ponieważ irytuje mnie troche śmiganie z bronią której nijak nie ogarniam.

Czasem się trafi taki, co traci połączenie, ale zazwyczaj ponowne wejście pomaga.

A 7 serwerów pod rząd? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 13:22, HomoNomo napisał:

A 7 serwerów pod rząd? :D


Miałem tak samo. Czasami pomaga restart Steama. Albo cierpliwość. Tego typu cuda zdarzają się nader często od momentu wejścia wersji f2p. God I hate froobs, ruining my game. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 13:56, JohnSnake napisał:

> A 7 serwerów pod rząd? :D

Miałem tak samo. Czasami pomaga restart Steama. Albo cierpliwość. Tego typu cuda zdarzają
się nader często od momentu wejścia wersji f2p. God I hate froobs, ruining my game. :<

Właśnie to mam na myśli, ale odpaliłem sobie trening, kompa zmroziło, restart, i już działało.

@Madoc
Problem nie z mojej strony bo na serwie wszyscy śmigali z podstawowymi a i kumpel też to miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 16:08, HomoNomo napisał:

@Madoc
Problem nie z mojej strony bo na serwie wszyscy śmigali z podstawowymi a i kumpel też
to miał.

To musisz mieć wybitnego pecha, mi się tak od tygodnia raz zdarzyło i wtedy też wystarczyło ponownie wejść na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować