Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dalej chcę wierzyć, że jednak może dostaniemy po promocyjnym kluczu, Valve nie narażałoby się tak łatwo na rozczarowanie graczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem trening żołnierza, lecz gra nie odblokowuje mi następnego. Jakieś sugestie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc odradzam kupowania itemów. Cen są po prostu chore jak na polskie warunki, zakup 10 losowych przedmiotów może spokojnie kosztować stówę. W zasadzie tylko czapki byłyby warte swojej ceny, ale tymi ze sklepu nie można potem się wymieniać. Ostatecznie, naprawdę w ostatecznej ostateczności, można by się zastanowić nad kluczem, jeśli ma się skrzynkę z serii 19, 20, 21 albo 22 (do tej ostatniej potrzeba innego rodzaju, ale ponoć tylko czapki i rzadkie przedmioty lecą), a to dlatego, że tylko one dają gwarancję na co najmniej przedmiot dziwny, który zlicza zabójstwa nim dokonane, przez co jest bardzo cenny (kilka refinów albo 2-3 klucze nawet).

Ale jak masz kasy jak lodu i lubisz wydawać na bzdury to nie będę bronił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Po prostu się zastanawiam, nie wiedziałem, że działa paysafe card w tf2. Konto premium by było spoko, skrzynkę jakąś mam, ale nie wiem co to. Chciałbym parę itemów dla demo i soldiera, przede wszystkim kabuto i rakietnice, a dla demo miecze i tarcze. Ale zobaczymy, może da radę jakoś inaczej to zdobyć, za achievementy na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 21:04, Budo napisał:

a dla demo miecze i tarcze.

Błagam cię, nie. Bądź porządnym czarnym Szkotem i zostań przy granatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za osiągnięcia dostaniesz miecz i tarczę :) co do konta premium to z nim na pewno szybciej zdobyłbyś bronie na których ci zależy bo zawsze mógłbyś się z kimś na coś wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 21:05, Madoc napisał:

Bądź porządnym czarnym Szkotem i zostań przy granatach.


Ullapool Doom Combo Charge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 21:05, Madoc napisał:

> a dla demo miecze i tarcze.
Błagam cię, nie. Bądź porządnym czarnym Szkotem i zostań przy granatach.


Niestety za dużo funu daje walka na bliski dystans, użyteczność granatnika i bomb jest ograniczona, a demo ma bardzo ciekawy arsenał do walki wręcz. Jak chcę ładować z daleka, to biorę soldiera ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 21:31, Budo napisał:

Niestety za dużo funu daje walka na bliski dystans, użyteczność granatnika i bomb jest
ograniczona.

Niesamowicie nie lubię Demoknightów, śmierć z ich ręki bardziej mnie irytuje niż kosa w plecy od Szpiega. Do tego nierzadko się zdarza, że pokonują Pyro na bliskim dystansie (!), co moim zdaniem jest absurdem. Ale to pewnie wynika z zazdrości, za cholerę nie potrafię trafić szarżą (chociaż próbowałem z jakieś 5 razy).

Ale prawdziwa frajda to właśnie bomby. Odbijanie granatów od ścian, pułapki, zasadzki, bezpośrednie trafienia, miodzio. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja tam demo biorę tylko wtedy, gdy wróg się zabunkrował za ścianą, a ja muszę przejechać wózkiem na przykład- wtedy staję gdzie trzeba i po prostu odbijam granaty od ścian ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ofensywno- defensywny demo na Payloadzie to poezja. Defensywny o tyle, że chronisz wagony stickami, ofensywny - w zależności od mapy pchasz wagon lub spychasz go np. z podjazdu, gdy chodzi o wagon wraży, nie wspólny. Ludzie często biegną do wózka na pałę, wystarczy więc zdetonować te 8 bomb naraz by pozbyć się i kilku wrogów, kampiąc jednocześnie z daleka. Niezbyt to skillowe, ale jak najbardziej taktyczne - znacznie utrudnia przebicie się wrogowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary demoknight był jeszcze zbalansowany... Ale Sultandemo to maksymalne przegięcie. Dziś zginąłem TYLKO od własnych puszek, które on przyjął na klatę i pozostał niemal niewzruszony D:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile TF2 zajmuje miejsca na dysku po zainstalowaniu i spatchowaniu? Mam aktualnie tylko 12GB wolnego miejsca, a chciałbym ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 12:37, Kraju napisał:

Ile TF2 zajmuje miejsca na dysku po zainstalowaniu i spatchowaniu? Mam aktualnie tylko
12GB wolnego miejsca, a chciałbym ściągnąć.

Kupiłem wczoraj orange boxa i jak patrzyłem, to TF2 zajmował prawie 9gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 12:43, Kraju napisał:

Ok, dzięki. Mam nadzieję że zajmuje tylko tyle. Inaczej będę miał mały problem. :D

Znaczy się to jest mniej więcej że TF2 zajmuje aktualnie jakieś 6-7 GB, reszta to jest Source. Jak masz już jakąś grę na Source, to spokojnie ci powinno starczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować