Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

King's Bounty: The Legend

1452 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2008 o 11:04, Sheltem napisał:

Zanim mi się to ściagnie, jeszcze trochę potrwa, ale mam pytanie - w jakiej wersji językowej
jest demo?


W polskiej wersji językowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 11:27, Sheltem napisał:

Dzięki. Mam nadzieję, że lokalizacja jest zadowalająca?


Ogólnie rzecz biorąc jest bardzo dobrze. Choć kilka drobnych literówek, brakujących spacji itp można znaleźć.
Te jednak zostały już prawdopodobnie zgłoszone do działu lokalizacji i pełna wersja powinna być od nich wolna:)
Jeśli jednak coś znajdziesz to możesz tutaj wrzucić - przekażę odpowiednim osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i spodobała mi się ta "spadkobierczyni" starej, dobrej KB...
Jedyną wadą, którą zauważyłem, jest maleńkość czcionki, oby była na to łatka, albo stosowna rubryka w opcjach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz też zmniejszyć rozdzielczość, a czcionka urośnie;)
A poważnie - wątpię, żeby to się zmieniło w pełnej wersji, na "jawną" opcję w ustawieniach też bym nie liczył. Podejrzewam jednak, że gdyby pogrzebać w plikach gry dałoby się to zmienić:)
Rozumiem, że masz na myśli czcionkę w dialogach? W innych miejscach raczej musi pozostać jaka jest, gdyż w przeciwnym wypadku teksty mogą się "porozpływać" po ekranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra rzadzi. Przeszedłem całe demko w niecałe 6 godzin z przerwami. Poprostu miazga totalna, ta gra tak idealnie trafia w moje gusta, że az ech :P Nie wiem tylko czemu są tam bodajże dwa questy, które trzeba zrobić w krainach niedostępnych w demku. Dla mnie - bez sensu :P Kupilem Łódź, tylko nie starczyło mi czasu żeby te dalsze wysepki pozaliczać. Zrobię to i otwarcie mogę mówic demko na 100% :P Jutro to załatwie :P Edycja Kolekcjonerska zamówiona i czuje, że nie pożałuję ani złotówki nań wydanej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam jeszcze wypróbować inne klasy bohaterów. W niektórych sytuacjach nieco zmienione linie dialogowe oraz całkowicie odmienne taktyki w walce:) Naprawdę warto:) Po tradycyjnym ukończeniu nie zaszkodzi też dopakować się kodami i rozegrać cały turniej - z trudniejszymi przeciwnikami poznać można kilka wielce interesujących potworów. O czarach nie wspominając;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 22:41, mtobi napisał:

Kupilem Łódź, tylko nie starczyło mi czasu żeby te dalsze wysepki pozaliczać. Zrobię
to i otwarcie mogę mówic demko na 100% :P


Tylko ze tam nie ma dalszych wysepek:P tam sa te trzy maciupenstwa:) i fakt... Gra robi smaka, jak sie co niektorzy uporali wreszcie z instalacja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ściągne demko. Czekam na pełną wersję, jestem wielkim fanem HOM&M więc ta gra pewnie trafi mnie prosto w serce, być może nawet mocniej niż wspomniane HOM&M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 12:29, mtobi napisał:

Co to jakaś arena ? Jak można do niej dolaczyc ergo. gdzie jest ??

W Świątyni Rycerzy można wziąć udział w turnieju. Wystarczy wspomnieć o tym w rozmowie ze swoim nauczycielem z tutoriala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi może powiedzieć jeszcze, do którego poziomu areny doszedleś ? Ja po przeczesaniu całej mapy wojem mam dowodzenie 1050, najlepszą chyba armię, jaką sie da na ten lvl, i niestety rozwala mnie gorgona, ta na 10 lvl :P Cienki jestem, czy wy też tak macie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 21:16, mtobi napisał:

A możesz mi może powiedzieć jeszcze, do którego poziomu areny doszedleś ? Ja po przeczesaniu
całej mapy wojem mam dowodzenie 1050, najlepszą chyba armię, jaką sie da na ten lvl,
i niestety rozwala mnie gorgona, ta na 10 lvl :P Cienki jestem, czy wy też tak macie
:P

Grając normalnie nie sposób przejść Gorgony. Na szczęście są kody :)
Wystarczy ich użyć i można nawet ukończyć turniej.

Kody:
money xxx - kasa
boat - łódka
name xxx - zmiana imienia
doublearmy x - podwaja istoty na danym slocie (1-5)
levelup - poziom +1
leadership x - dowodzenie +xxx
magicbook - poznanie wszystkich czarów
crystal xxx - +xxx kryształów
clearwife - aborcja (usuwa dzieci)
rune xxx - +xxx run (każdego typu)
spirit x - levelup dzuchów szału (max 30)
mana xxx - zwiększenie many
rage xxx - zwiększenie punktów szału

Za: http://kb.heroes-centrum.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mwahahaha, no to sobie pogramy :P Dzięki bardzo :P Granie Palkiem i Magie zostawiam sobie do pelnej wersji, nie bede sobie psuł niespodzianki :P

EDIT: ee jak je wpisać ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 21:50, mtobi napisał:

EDIT: ee jak je wpisać ? :P

Pf. Najważniejszego zapomniałem :P
Naciskamy SHIFT+Tylda, puszczamy tyldę (SHIFT dalej wciśnięty) i wpisujemy kod (ofkoz przy cyfrach SHIFT już puszczamy). No i enter na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ńo więc, demko na stówkę, arena fajna, przy okazji z jakiejś tam laski udało mi się zrobić kostur arcymaga. Teraz tylko czkeać na kolekcjonerke i grać, grać, grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować