Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2006 o 20:18, Tomi_323 napisał:

Mi się nie podoba. Na Uni 3 miałem lepszą :D Szkoda, że nie można wybierać sobie wyglądu planety.



Nie można wyglądu, ale można sobie zmienić "skórkę", często są w niej nowe rysunki planet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 14:34, pawn77 napisał:

Kto wie jak wysyłaś wiadomości do całego sojuszu??


o ile pamiętam, trzeba mieć zagwarantowaną taką możliwość w opcjach swojego statusu (nadawanego przez założyciela sojuszu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 14:34, pawn77 napisał:

Kto wie jak wysyłaś wiadomości do całego sojuszu??


Wchodzisz w zakładkę sojusz i tam na samej górze, pod logiem sojuszu masz tabelkę z jego TAGiem, pełną nazwą, członkami, twoją pozycją i wysyłaniem wiadomości do sojuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 15:36, ReNeG4De napisał:

> Kto wie jak wysyłaś wiadomości do całego sojuszu??

Wchodzisz w zakładkę sojusz i tam na samej górze, pod logiem sojuszu masz tabelkę z jego TAGiem,
pełną nazwą, członkami, twoją pozycją i wysyłaniem wiadomości do sojuszu.

ale to nie ja go założyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 15:38, pawn77 napisał:

Wchodzisz w zakładkę sojusz i tam na samej górze, pod logiem sojuszu masz tabelkę z jego
TAGiem, pełną nazwą, członkami, twoją pozycją i wysyłaniem wiadomości do sojuszu.

Dnia 19.03.2006 o 15:38, pawn77 napisał:

ale to nie ja go założyłem


To nie ma znaczenia, ja też nie założyłem swojego sojuszu, a mogę tak wysyłać :P Chyba, że nie masz uprawnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 15:42, ReNeG4De napisał:

> Wchodzisz w zakładkę sojusz i tam na samej górze, pod logiem sojuszu masz tabelkę z jego

> TAGiem, pełną nazwą, członkami, twoją pozycją i wysyłaniem wiadomości do sojuszu.


> ale to nie ja go założyłem

To nie ma znaczenia, ja też nie założyłem swojego sojuszu, a mogę tak wysyłać :P Chyba, że
nie masz uprawnień.

nie mam uprawnień najwyraźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 15:52, Smerdek napisał:

Pewnie masz rangę w sojuszu pozbawioną takiego uprawnienia (nowy członek?)

zgadłeś! jestem "nowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 15:53, pawn77 napisał:

zgadłeś! jestem "nowy"

To jest specjalne utrudnienie żeby nowi nie spamowali i nie pisali byle barachła do całego sojuszu :)
Przy większej ilości członków nie można się po kiku godzinach przebić przez gąśż śmiecia. A jak masz poważną sprawę, to pisz do swojego wodza i on albo sprawę załatwi, albo nagłośni w twoim imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu się twórcy wycwanili, bo żeby nie mieć nieporządku w wiadomościach, mozna wykupić konto komandora dzięki któremu można segregować wiadomości w grupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 21:32, Smugller napisał:

Kto wie jak założyć sojusz? Wiem noobskie pytanie ale...


Cytat z forum O-Game FAQ (radzę wszystko przeczytać, tzn. to i całe FAQ) :

"Jak stworzyć własny sojusz?

Po pierwsze warto zadać sobie pytanie: "Czy jestem już doświadczonym graczem OGame (lub dobrym przywódcą)?" Jeżeli nie to może lepiej wstąpić do istniejącego już sojuszu a dopiero potem pomyśleć o założeniu własnego? Jeżeli stwierdzisz jednak, że warto mieć już swój sojusz to musisz wejść do zakładki Sojusz, wybrać opcję "Załóż własny sojusz" i wypełnić wszystkie pola. Następnie powinieneś stworzyć stronę sojuszu w zakładce "obszar zewnętrzny/wewnętrzny". Sojusz oczywiście jest niczym bez członków, musisz ich jakoś zdobyć. Można to zrobić na kilka sposób np. pisząc wiadomości w grze do osób, które jeszcze nie mają sojuszu lub tworząc prezentację swojego sojuszu na forum w dziale Prezentacje sojuszy. Uwaga: założyciel sojuszu sam nie może dołączać graczy, którzy nie napisali podania o przyjęcie do sojuszu."

Tak więc pomyśl, czy warto założyc nowy, szczególnie że takie nie dają absolutnie nic (kolesi w sojuszu z 2-5 osobami jadę bez zastanowienia). No i musisz być "wolny", czyli nie byc w żadnym sojuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 11:33, Łukasz.G napisał:

hmm niedaawno (kolo tygodnia chyba) powstało uni 38.. gra ktoś na nim?? dobrze wam idzie??


Ja grałem, ale zbyt bardzo zajmuje mnie gra na uni 20 (wszedłem w etap, w którym farmy nie przynoszą dochodu i szuka się flot na złomowanie), nie mam dość czasu na ten "wyścig szczórów". Ogólnie jestem tam farmą :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 14:06, DragonLord napisał:

Ogólnie jestem tam farmą :P.

To zlikwiduj konto. Po co dajesz darmo frajerom się dorabiać.
Albo weź urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować