Zaloguj się, aby obserwować  
upiordliwy

Wasza Przeglądarka

572 postów w tym temacie

Mam oba pluginy zainstalowane i nadal w FireFoxie nie chodzi. A muzyka na forum , cóż zawsze można wyłączyć - tak jest w standardowych opcjach playera - którego nie widać w Operze czy FF co uniemożliwa użytkonikom wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 15:56, Golem napisał:

Opera 8.01

Niestety ma dużą wade. Zdarza się jej często wieszać...

I dlatego właśnie warto zrobić update do 8.51. :) Zwieszki na najnowszej wersji występują o wiele rzadziej, zresztą nie boli to tak bardzo, bo Opera po padzie przywraca przeglądane strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

standardy wyznacza powołana do tego organizacja, czyli W3C (której microsoft jest członkiem, ale to nie znaczy że jego pomysły automatycznie stają sie standardem) a co do stron otwierających sie lub nie w danej przelgądarce , to obecnie szanujący sie webmaster jest zmuszony do zrobienia kilku wersji, i wysyłaniu ich w zależnosci od użytej przeglądarki (inaczej pod jedną będzie chodzić dobrze a pod innymi sie psuć). Jescze w sprawie dzwieku na stronie zdania 2 po pierwsze to że panel widać tylko pod ie śwaidczy tylko o braku umiejętnosci webmastera (czyzby szkolony w redmont). po drógie zna kotoś rozszeżenie do firefoxa które zablokuje dzwieki na stronach (jak sie ma otwarte kilka(naście) paneli to znalezienie tej wyjącej może troche zająć)?.
ps microsoft traci udziały w rynku przeglądarek. Czy to znaczy że wg ciebie niedługo trzeba będzie napisać wszystkie strony od nowa? chociaż mi pod firefoxem jak dotąd działa wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam Opere i uwazam ze jest super:) wczesniej miłem maxthon''a ale wole Opere no a mozilli nie lubie jakos mi sie nie podoba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przeglądarka?
Mozilla Firefox (aktualnie w wersji 1.5)
Adblock - przy odrobinie sprytu można całkiem nieźle sobie z nim poczynać ;-)
FlashGot - żebym mógł z FlashGeta korzystać :-)
motyw miniFox - na moim wysłużonym 15" monitorku liczy się każdy cm^2 powierzchni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 22:06, Mumin napisał:

Moja przeglądarka?
Mozilla Firefox (aktualnie w wersji 1.5)
Adblock - przy odrobinie sprytu można całkiem nieźle sobie z nim poczynać ;-)
FlashGot - żebym mógł z FlashGeta korzystać :-)
motyw miniFox - na moim wysłużonym 15" monitorku liczy się każdy cm^2 powierzchni :-D



Zacząłem korzystać z AdBlocka - mam teraz pytanie - znacie jeszcze jakieś przydatne pluginy do FF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam Firefoxa, ale uważam, że Opera jest wygodniejsza. Ale ona zaś błędnie wyświetla wiele stron (choćby gram.pl), więc wolę nieprzyjaznego mi Ognistego Lisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam IE i mam problem (chyba). Pojawia mi się komunikat (screen) nigdy wcześniej się nie pojawiał. Czy to dobrze czy źle?? Pojawia się gdy chcę coś wysłać np. dodać posta, tu na forum.

Z góry dziękuję za odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 08:38, lampak napisał:

Używam Firefoxa, ale uważam, że Opera jest wygodniejsza. Ale ona zaś błędnie wyświetla wiele
stron (choćby gram.pl), więc wolę nieprzyjaznego mi Ognistego Lisa.

No błędnie, jak się używa starej wersji.
Na 8.51 (ile razy będę jeszcze to pisać?) strona wyswietla się całkowicie poprawnie.
Update przede wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 10:11, hunter22 napisał:

Używam IE i mam problem (chyba). Pojawia mi się komunikat (screen) nigdy wcześniej się nie
pojawiał. Czy to dobrze czy źle?? Pojawia się gdy chcę coś wysłać np. dodać posta, tu na forum.


Dobrze bo widać że IE także ma jakieś opcje blokadyi bezpieczeństwa. Ja Ci radze naprawde szybko zainstalować firewalla bo ja się nieźle przejechałem na IE ale ten screen to nic niezwykłego nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 23:29, upiordliwy napisał:

Zacząłem korzystać z AdBlocka - mam teraz pytanie - znacie jeszcze jakieś przydatne pluginy
do FF?


Ja korzystam z Mozilla Firefox i następujących rozszerzeń:

1. AdBlock Plus
2. Remove It Permanently
3. Flashblock
4. ImageShack right-click

I wszystko działa znakomicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 10:53, Abi Dalzim napisał:

> Zacząłem korzystać z AdBlocka - mam teraz pytanie - znacie jeszcze jakieś przydatne pluginy

> do FF?

Ja korzystam z Mozilla Firefox i następujących rozszerzeń:

1. AdBlock Plus
2. Remove It Permanently
3. Flashblock
4. ImageShack right-click

I wszystko działa znakomicie :)



A skąd można ściągnąć ten 4.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować