Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Cin

Pomysły na Ekranizacje gier

192 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2008 o 22:46, Mr. Cin napisał:

zerknij na poprzednią stronę i jest tam taki mój długi post o half life''ie właśnie, powiedz
mi co o tym myślisz ;]


No to pora na moją opinię na twego posta:

- Johnny Deep - jakoś mi nie pasuje do roli Gordona, ciągle go mam przed oczami jako Jacka Sparrowa, albo tego chłystka z Jeźdźca bez Głowy :P A fotka owszem pasuje :P
- G-Man - nie wyobrażałbym se nikogo innego jak Christophera Walkena wykapany G-Man, bardzo dobry wybór.
- Clint Eastwood w roli Kleinera także by się świetnie sprawdził zarówno wizerunkiem jak i kreacją postaci.
- Rosario Dawson kompletnie nie pasuje mi do Alyx...
- Pod Barney''a to tylko Broderick by pasował bo nie ma innych aktorów co wyglądają podobnie do Barney''a
- Eli Vance to wirtualny odpowiednik Guillaume''a jak się patrzy nikogo innego by chyba nie wzięli do jego roli :P

Więc Mr.Cinie bardzo dobrze żeś dobrał tych aktorów, kilku mi nie pasuje ale większość jest bardzo podobna i film z taką plejadą gwiazd miałby szansę na nie lada sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że Arnold Schwarzenegger pasował by w roli beziego w Gothicu:D Fajnie by było oglądać kozaka w Myrthanie:D A w Crysisie Vin Diesel jako Nomad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 12:15, zajacisko napisał:

Ja myślę że Arnold Schwarzenegger pasował by w roli beziego w Gothicu:D Fajnie by było oglądać
kozaka w Myrthanie:D A w Crysisie Vin Diesel jako Nomad :D


Raczej nie widzę Arnolda Schwarzeneggera w roli bezimiennego, on po prostu nie pasuje, a Vin Disel też nie pasuje o roli Nomada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 22:09, Marcin321 napisał:

Bingolo - S.T.A.L.K.E.R już dawno temu powstał, przecież gra czerpie zarówno jak i z książki,
jak i z filmu, film o Warcrafcie także powstaje, przynajmniej gdzieś była o tym mowa :)

Ja osobiście uważam, że na ekranizację zasługują:
Też tak musle

Dnia 02.01.2008 o 22:09, Marcin321 napisał:

Bioshock, Jade Empire, Seria Half-Life, Warhammer 40k: Dawn of War, Call of Duty 4: Modern
Warfare oraz Max Payne, który notabene już powstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 14:39, Kraju92 napisał:

> Ja myślę że Arnold Schwarzenegger pasował by w roli beziego w Gothicu:D Fajnie by było
oglądać
> kozaka w Myrthanie:D A w Crysisie Vin Diesel jako Nomad :D

Raczej nie widzę Arnolda Schwarzeneggera w roli bezimiennego, on po prostu nie pasuje, a Vin
Disel też nie pasuje o roli Nomada.


Do roli Bezimiennego to by bardziej Żebrowski pasował, tak z wyglądu przynajmniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 18:52, Marcin321 napisał:

Do roli Bezimiennego to by bardziej Żebrowski pasował, tak z wyglądu przynajmniej...


On też mi nie pasuje. Prawdę mówiąc żaden znany aktor nie przypomina mi w tej chwili bezimiennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 18:58, Kraju92 napisał:

On też mi nie pasuje. Prawdę mówiąc żaden znany aktor nie przypomina mi w tej chwili bezimiennego.

Może Chuck Norris?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że genialną ekranizacją było by Assassin''s Creed.
Życie zabójcy, w średniowiecznej Jerozolimie. Można by pokazać jak Altair dostał się do zakonu Asasynów i ogólnie rozwinąć opowieść z gry, o nieznane nam fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 09:02, zajacisko napisał:

> On też mi nie pasuje. Prawdę mówiąc żaden znany aktor nie przypomina mi w tej chwili bezimiennego.

Może Chuck Norris?:D


Jakoś nie widzę go w roli bezimiennego. To musi być jakiś mało znany lecz dobry aktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał żeby Gothic(film) zdecydowanie nie był filmem polskim. Jakbym zobaczył tych polaków grający w serialach(plebania...) napewno bym nie poszedł na ten film. I racja, ''znany, lecz dobtry aktor'' z tym się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 12:09, kedzior141 napisał:

Ja bym wolał żeby Gothic(film) zdecydowanie nie był filmem polskim. Jakbym zobaczył tych polaków
grający w serialach(plebania...) napewno bym nie poszedł na ten film. I racja, ''znany, lecz
dobtry aktor'' z tym się zgadzam.


Masz bardzo dużo racji. Też bym nie zniósł polskiego filmu Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znakomitym pomysłem byłoby zekranizowanie HL. Przykłady obsady podane przez Mr. Cin są całkiem niezłe :)

Daję tutaj obrazek z aktorami, którzy użyczyli twarzy w Half-Life 2. W większości są oni jednak mało znani i wątpię, aby byli na tyle dobrzy, aby wystąpić w tak ważnym filmie. Lepiej oprzeć się na bardziej doświadczonych artystach :)

20080105123422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Jamil Mullen,która "zagrała" Alyx to z powodzeniem mogłaby wystąpić również w filmie zwłaszcza,że trudno znaleźć kogoś odpowiadającego do tej roli. Zaś reszta ma raczej znikome doświadczenie aktorskie.Człowiek,który użyczył twarzy Barneyowi jest....pracownikiem Valve :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrym pomysłem byłoby zekranizowanie Gears of War. Mógłby opowiadać o tym, jak Marcus walczył z Szarańczą przed trafieniem do więzienia. Ma ktoś info, kto "zagrał" Marcusa w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować