Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki Konkurs Urodzinowy gram.pl - etap 2!

164 postów w tym temacie

Nagroda w sumie fajna, ale pytania wymagają za dużo roboty i szperania jak dla mnie (chociaż piąte bardzo mi się podoba). Jednak mimo wszystko dziękuję, postoję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 23:45, damienthorn napisał:

Jak poprzednio pytanie bonusowe najlepsze, szkoda tylko, że tak mało znaków można w nim wykorzystać.


Specjalnie, żebyście się wykazali pomysłowością z gatunku "jak tego dokonać w takiej ilości znaków". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym się dowiedzieć czy do pracowników CDP mogę zaliczyć osoby posiadające teraz rangę Witcher Team? Czy pracownicy CDP Red całkowicie odpadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze sporo szperania po forum czeka no ale warto ;)
Najciekawsze jest to z tym żeby napisać posta za który byłby od razu ban ;)
Może spróbuję ale nie dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs, w przeciwieństwie do tego "guildwarsowego", profesjonalnie przygotowany - i za to ekipie należą się brawa. Ale szkoda, że tylko jedna nagroda (wiem, wiem - nie liczy się ilość a nie jakość), bo przez to żal mi czasu na szukanie odpowiedzi, skoro i tak miałbym iluzoryczne szanse na wygranie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Z mojego doświadczenia wynika, że aby dostać bana wystarczy o niego poprosić. Z reguły moderatorzy litują się i wstawiają bana wedle życzenia. A poza tym można obrażać nie używając wulgaryzmów i to tak, że ludzie się gotują... no ale nie o obrażanie pewnie tutaj chodzi... a może jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania są zarąbiście wymagające.
Pierwszy ban - to jest naprawdę killer. Gdyby na tym forum był temat "Baniaki" to nie byłoby problemu. W zasadzie na dzień dzisiejszy nie widzę 100% sposobu na znalezienie tego posta. (jeden z 605 nagrodzonych banem... ale najpierw trzeba jakoś te 605 postów odsiać...).

Co do innych pytań to sposoby rozwiązania już znalazłem (100%) ale trzeba nad odpowiedziami trochę popracować (oczywiście nie idzie mi to o pytanie bonusowe).

Życzę powodzenia wszystkich forumowym archeologom - będzie wam potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że olałem pierwszy etap. Bo bym teraz miał moralny obowiązek się katować tymi zadaniami...
Już łatwiej jest chyba zdobyć same szóstki z 10 najbliższych klasówek. Tak, tego spróbuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 02:29, Taschon napisał:

Dobrze, że olałem pierwszy etap. Bo bym teraz miał moralny obowiązek się katować tymi zadaniami...
Już łatwiej jest chyba zdobyć same szóstki z 10 najbliższych klasówek. Tak, tego spróbuję ;-)

Mimo wszystko polecam Ci zabawę, w której odpowiesz sobie na pytanie "jak to znaleźć?". Naprawdę, poczułem się jak detektyw przeglądający stare, grube akta. A ile brudów przy okazji znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet znam pierwszego posiadacza bana na forum gram.pl ;-). Poza tym również cieszę się, że nie wziąłem udziału w pierwszym etapie - nie musiałbym katować siebie samego tymi pytaniami. Istny masochizm. Poza tym pytanie dodatkowe bardzo ciekawe, już nie mogę doczekać się co tam gramowicze powymyślali. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytania są świetne, a już szczególnie świetne są niektóre akcenciki które się znajduje :D. A przede wszystkim z odpowiedzią na 3 pytanie XD
I już chyba mam pomysł za co dostałbym natychmiastowego bana, ale to będzie wymagało sporych przygotowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bonusowe jest świetne! Szkoda, że nie wziąłem udziału w pierwszym etapie - teraz to już nie zdążę odrobić strat i zaległych punktów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować