Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2008 o 20:59, DJ Szlafrok napisał:

> Ja wole sie poruszać krzyżakiem, ale sterowanie kamerą gałką? To ja zrezygnuje z
gry na padzie...

No jasne, po co w ogóle wymyślono tą gałkę? Przecież ZNACZNIE lepiej jest grać będąc
ograniczonym do ośmiu kierunków... Że też wcześniej na to nie wpadłem.


Nie mam wprawy w grze z tą gałką, więcej utrudnień bym z tym miał niż ułatwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 21:05, Ecko09 napisał:

Nie mam wprawy w grze z tą gałką, więcej utrudnień bym z tym miał niż ułatwień.


Bo trudno opanować grzybka, grając w taką grę. Umiejętność posługiwania się nim najlepiej wypracować na wszelkich soccerach, jak PES czy FIFA.
Koniec tematu z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 21:22, DJ Szlafrok napisał:

Bo trudno opanować grzybka, grając w taką grę. Umiejętność posługiwania się nim najlepiej
wypracować na wszelkich soccerach, jak PES czy FIFA.
Koniec tematu z mojej strony.


Ja na padzie gram od dawna i do tego w wiele rodzajów gier(m.in. w te które wyżej wymieniłeś), ale gdy trzeba sterować widokiem prawym analogiem to wybieram myszkę. Sterowanie dwoma analogami jest jak dla mnie niewygodne, a do myszki jestem przyzwyczajony i sterowanie nią jest jak dla mnie o wiele bardziej intuicyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się stało, ale w Assassin''s Creed od wczoraj mam lekkie przecinki gry, a przecież nie powinno być tak na moim sprzęcie. Wie może ktoś, czego to wina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodów może być wiele. Jaki masz monitor i na jakiej rozdzielczości grasz? Tak poza tym upewnij się, że wszystkie sterowniki są zaktualizowane, szczególnie od karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jeszcze, że gra przedwczoraj działała jeszcze poprawnie bez zacinek, a teraz zacinki występują w takich akcjach jak, kontratak, zabójstwo z wyskoku, wpadnięcie do wody, ale przy takich jak jazda konno, bieg nie występują zacinki, tylko przy akcjach to się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 11:24, Varo napisał:

Powiem jeszcze, że gra przedwczoraj działała jeszcze poprawnie bez zacinek, a teraz zacinki
występują w takich akcjach jak, kontratak, zabójstwo z wyskoku, wpadnięcie do wody, ale
przy takich jak jazda konno, bieg nie występują zacinki, tylko przy akcjach to się dzieje

Dużo może być przyczyn takiego zachowania. Oto pare najbardziej prawdopodobnych:
-jeżeli masz atyvirusa sprawdź, czy nie robi ci automatycznego skanowania podczas gdy ty grasz.
-spyware''y, mogłeś nałapać pare i mogą spowalniać system
-rejestr, zaśmiecony spowalania
-defragmentacja dysku, tutaj polecam szczególnie program Perfect Disk (darmowy na 30 dni). Ma funkcję "mądrego" układania plików co zapobiega tworzeniu się bałaganu.
-możliwe, że zainstalowałeś jakiś program (cokolwiek) który działa w tle, zajmująć zasoby kompa. Najlepiej przed rozpoczęciem gry wyłączyć wszystkie zbędne programy _jak antyvirus itd). Jeżeli znasz się troche bardziej, warto używając kombinacji alt-ctrl-del pozamykać ręcznie zbędne rzeczy w menedżerze zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 11:24, Varo napisał:

Powiem jeszcze, że gra przedwczoraj działała jeszcze poprawnie bez zacinek, a teraz zacinki
występują w takich akcjach jak, kontratak, zabójstwo z wyskoku, wpadnięcie do wody, ale
przy takich jak jazda konno, bieg nie występują zacinki, tylko przy akcjach to się dzieje


Też miałem podobny problem, spróbuj uruchomić dxdiag i wyłączyć/włączyć przyspieszenie sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 11:24, Varo napisał:

Powiem jeszcze, że gra przedwczoraj działała jeszcze poprawnie bez zacinek, a teraz zacinki
występują w takich akcjach jak, kontratak, zabójstwo z wyskoku, wpadnięcie do wody, ale
przy takich jak jazda konno, bieg nie występują zacinki, tylko przy akcjach to się dzieje


Zmiejsz ustawienia grafiki na niższe, zapisz i weź spowrotem na takie jak miałeś. Ja miałem podobny problem w porcie i pomógł mi taki dziwny chwyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To też nic nie dało :/ Nawet odinstalowałem i ponownie zainstalowałem grę i to też nic nie dało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 19:02, Varo napisał:

To też nic nie dało :/ Nawet odinstalowałem i ponownie zainstalowałem grę i to też nic

Jesteś pewien, że nie miałeś przycinek od początku? Pierwsze lokacje jakie zwiedzasz nie należą do największych więc gra mogła działać wtedy lepiej.
Ja zmieniłbym ustawienia na minimum i zagrał chwilkę. Jeśli będziesz miał przycinki to rzeczywiście coś jest nie tak;P Sprawdź czy masz odpowiedni dużo miejsca na dysku i szczerze radzę wyczyścić komputer z kurzu;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 - To nowy komp, mam go od piątku, nie możliwe, żeby był kurz
2 - Nie, od początku nie, grałem, wszystko było dobrze, aż do wczoraj, po prostu włączyłem i przy wczytywaniu zacinki, czego wcześniej nie było, gram dalej, zabójstwo z wyskoku, zacinka, przełączanie na tryb walki, zacinka, tego nie powinno być przy moim sprzęcie.
3 - Tak, na razie to moja jedyna gra, a na tym dysku mam 123 Gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, szczerze mówiąc też miałem ten problem, ale po jakimś czasie właściwie sam zniknął. Więc naprawdę nie wiem co by tu jeszcze doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, że tak łatwo to nie jest opisać, a wy mi "na ślepo doradzacie", a ty mówisz, że jak problem sam się pojawił, to sam musi zniknąć. Nie wiem czy to zadziała, ale warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po walce z Al-Mualimem i nie wiem co dalej zrobić. Wyszedłem z Animusa i nie mogę nic zrobić. Próbowałem iść spać, wejść na komputer, wejść do animusa itp ale nic. Co teraz mam robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 22:40, Grizzly. napisał:

Jestem po walce z Al-Mualimem i nie wiem co dalej zrobić. Wyszedłem z Animusa i nie mogę
nic zrobić. Próbowałem iść spać, wejść na komputer, wejść do animusa itp ale nic. Co
teraz mam robić ?

Podejdź do ściany w swoim pokoju i użyj na niej orlego wzroku i to już koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 22:47, Santino93 napisał:

> Jestem po walce z Al-Mualimem i nie wiem co dalej zrobić. Wyszedłem z Animusa i
nie mogę
> nic zrobić. Próbowałem iść spać, wejść na komputer, wejść do animusa itp ale nic.
Co
> teraz mam robić ?
Podejdź do ściany w swoim pokoju i użyj na niej orlego wzroku i to już koniec.


u.. lol hehe, ale dzięki. Jak na to wpadliście że było trzeba użyć orlego wzroku w swoim pokoju ? Szkoda że nic więcej nie było.

***SPOILER***
Zdążył może ktoś coś przeczytać co było na tej ścianie napisane ? Dziwnie się kończy, napewno będzie Assassin''s Creed 2, bo za dużo pytań bez odpowiedzi zostało. Tylko ciekawe czy dalej to będą wspomnienia i czy będzie się dalej więźniem. Na koniec to wszystko wydaje się trochę pokręcone, mamy assassynów i słyszymy strzały.. możliwe że w AC 2 będziemy biegać z gnatami po mieście zamiast z mieczem po Jerozolimie :P Wogóle wiadomo coś na temat AC 2 ?

Mój kolega który grał przeszedł gre na Xbox360 mówił mi że poza animusem coś tam jeszcze dodatkowo zrobił, że niby wszedł do kompa, potem się dowiedział że ta laska też jest ostatnim assassynem czy coś. Mi się tego nie udało odblokować. O co chodzi ?
***SPOILER***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*Spoiler*

Tak dziewczyna należy do Assassin''ów. To jeden z najbardziej przegiętych motywów w grze. W jednej z cutscenek pokazuje ona Desmondowi swoją prawą dłoń. Brakuje na niej palca serdecznego. Ona używała niegdyś hidden blade tak samo jak Altair. Scenariusz gry założył chyba, że nikt z Abstergo nie wiedział że bractwo amputowało palce swoim członkom. Pozatym jeżeli wogóle nie czytałeś maili na PCtach Vidica i w sali konferencyjnej to omineły Cie najwieksze smaczki fabularne. Łącznie z tym co tak naprawde planuje zrobić Abstergo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>.. możliwe że w AC 2 będziemy

Dnia 09.07.2008 o 23:04, Grizzly. napisał:

biegać z gnatami po mieście zamiast z mieczem po Jerozolimie :P Wogóle wiadomo coś na
temat AC 2 ?


..że tak pozwole sobie zacytować:

"...nastroje ostudził nieco Laurent Detoc w wywiadzie dla magazynu Forbes. Przedstawiciel francuskiego giganta zapewnił, że jego firma znajduje się w bardzo dobrej sytuacji finansowej, przez co nie musi spieszyć się z produkcja Assassin''s Creed 2.

Co więcej, Detoc zdaje sobie sprawę, że obecnie konsumenci są nasyceni zawartością jaką dostarczyła pierwsza odsłona przygód Altaira. Dlatego też Ubisoft odczeka pewien czas w celu zaostrzenia się apetytów graczy. "Kiedy nadejdzie czas wydania Assassin''s Creed 2, będzie ona niezwykle oczekiwana" - stwierdził Detoc"


źródło: gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować