Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Szkoda, że to tylko taka zachęta do grania dłużej. Mogli by coś tam walnąć. Chociażby jakieś materiały z prac nad grą i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 11:30, KAROLMACIEJ napisał:

Cóż, no szkoda że nic za to nie ma, ale i tak było to dla mnie całkiem przyjemne ;) Przecież
nikt mnie do tego nie zmuszał, gdyby mi się nie chciało to bym po prostu nie robił i
tyle, ale ja jestem taki co lubi wszystko mieć zrobione ;D


Mnie sięwłaśnie nie chciało, choć byłem bardzo ciekawy co będzie jak się wszystko zbierze, jak widać nic, a szkoda, bo jakaś nagroda oprócz satysfakcji powinna być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 11:39, Kraju92 napisał:

> Cóż, no szkoda że nic za to nie ma, ale i tak było to dla mnie całkiem przyjemne
;) Przecież
> nikt mnie do tego nie zmuszał, gdyby mi się nie chciało to bym po prostu nie robił
i
> tyle, ale ja jestem taki co lubi wszystko mieć zrobione ;D

Mnie sięwłaśnie nie chciało, choć byłem bardzo ciekawy co będzie jak się wszystko zbierze,
jak widać nic, a szkoda, bo jakaś nagroda oprócz satysfakcji powinna być.

Nagroda z tego co pamiętam to jest,ale dla konsolowców - te ich achievment''y chyba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 11:45, Skwarek pl napisał:

Nagroda z tego co pamiętam to jest,ale dla konsolowców - te ich achievment''y chyba ;]


Taa, widziałem... a dla nas pecetowców nic niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 11:45, Skwarek pl napisał:

Nagroda z tego co pamiętam to jest,ale dla konsolowców - te ich achievment''y chyba ;]


Zapewne tak, ale pecetowcy też powinni coś dostać, a tu nic, żadnej nagrody, oprócz satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam i pogrywam w assasin''s creed, zbieram flagi po królestwie, a tu co ? Jedna flaga w ruinach jest nie do zebrania ! Czy ktoś wie, jak tą flagę zdobyć ?

Czerwony kolor - flaga
Jak próbuję zeskoczyć z kolumny ( kolor niebieski ) do flagi, to spadam śmiercionośnie przed kolumnę ( kolor zielony )

20080707144215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz przy tym skoku nacisnąć klawisz odpowiadający za zlapanie się krawędzi :). Aha i musisz mieć do tego rękawice które zdobywasz po 3 zabójstwie. Wtedy się z pewnością uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, już wykonałem dziś aż 3 zabójstwa czyli razem 4, przejadę się na koniku właśnie tutaj :) Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aa! moje ulubiona kolumna, xD do tej pory jeszcze do niej nie doskoczyłam :( jakoś mi sie krawędzi nie chciał złapać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem pada Logitech Chillstream, włączyłem grę i muszę powiedzieć, że gra się dużo lepiej niż na klawiaturze ;) To coś jak podłączenie kierownicy do wyścigówki po długim jeżdżniu na klawie. Po prostu jest znacznie lepiej, gra się bardziej wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Czy ktoś już dostał nagrodę z tego konkursu,albo chociaż powiadomienie,że paczka została wysłana? Bo ja wciąż nic... Chodzi mi o ten konkurs,że np. ja wygrałem myszkę,książkę i grę na komórkę... Wiecie,o co mi chodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 18:29, Ecko09 napisał:

A do gry padem w AC trzeba mić tego Chillstreama czy starczy każdy inny pad?


Każdy(nie wiem czy dokładnie każdy, ale ja na rumble padzie 2, czy dual action grałem bezproblemowo) inny pad się nada, tylko jak spróbowałem grać w AC padem to stwierdzam, że ustawienie klawiatura + myszka(2 przyciski) to najlepsze i najwygodniejsze ustawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 20:10, kamceg napisał:

Każdy(nie wiem czy dokładnie każdy, ale ja na rumble padzie 2, czy dual action grałem bezproblemowo) inny pad się nada, tylko jak spróbowałem grać w AC padem to stwierdzam, że ustawienie klawiatura + myszka(2 przyciski) to najlepsze i najwygodniejsze ustawienie.


Wydaje mi się, że gdybyś dłużej pograł padem, przekonałbyś się do niego. To jest po prostu wygodniejsze. AC to niemal klasyczna pllatformówka i nie ma żadnego elementu, który spisuje się lepiej, grając zestawem klawiatura plus myszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 20:23, DJ Szlafrok napisał:

Wydaje mi się, że gdybyś dłużej pograł padem, przekonałbyś się do niego. To jest po prostu
wygodniejsze. AC to niemal klasyczna pllatformówka i nie ma żadnego elementu, który spisuje
się lepiej, grając zestawem klawiatura plus myszka.


AC to taka nie do końca klasyczna platformówka. O wiele bardziej klasyczna jest nowa trylogia serii Prince of Persia. Sterując padem jedną gałką się poruszam, a drugą steruję obrazem. I to jest dla mnie niewygodne. Co innego gdyby kamera była "sztywna",( ale na szczęście nie jest^^) więc wygodniej mi się gra myszką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2008 o 20:23, DJ Szlafrok napisał:

Wydaje mi się, że gdybyś dłużej pograł padem, przekonałbyś się do niego. To jest po prostu
wygodniejsze. AC to niemal klasyczna pllatformówka i nie ma żadnego elementu, który spisuje
się lepiej, grając zestawem klawiatura plus myszka.


Racja. Raz spróbowałem zagrać w AC na klawiaturze...i nie chciałbym tego powtarzać. Pad to najlepsze wyjście, no chyba, że w życiu nie miało się żadnego pada w ręce, a na komputerze siedzi się po 10 godzin dziennie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 20:26, kamceg napisał:

AC to taka nie do końca klasyczna platformówka. O wiele bardziej klasyczna jest nowa trylogia serii Prince of Persia.


Nowe odcinki Księcia także pozwalały na obracanie kamery w dowolnym momencie. I w Prince''a też wygodniej grało mi się padem. ;-)

A tak nawiasem mówiąc - klasyczne platformówki to gry w 2d. Jeśli chodzi o 3d to Asssassin''s Creed jest pełnoprawnym spadkobiercom starych skakanek.

Dnia 08.07.2008 o 20:26, kamceg napisał:

Sterując padem jedną gałką się poruszam, a drugą steruję obrazem. I to jest dla mnie niewygodne. Co innego gdyby kamera była "sztywna",( ale na szczęście nie jest^^) więc wygodniej mi się gra myszką;)


A dla mnie to właśnie ogromna zaleta - myszką nie tylko obracasz kamerę (jak to brzmi...), ale i wykonujesz czynności. Może dlatego bardziej Ci to odpowiada, jednak osobiście zdecydowanie wolę odseparowane od wszelkich inności manewrowanie kamerzystą biegającym za Altairem.
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 20:26, kamceg napisał:

> Wydaje mi się, że gdybyś dłużej pograł padem, przekonałbyś się do niego. To jest
po prostu
> wygodniejsze. AC to niemal klasyczna pllatformówka i nie ma żadnego elementu, który
spisuje
> się lepiej, grając zestawem klawiatura plus myszka.
>

AC to taka nie do końca klasyczna platformówka. O wiele bardziej klasyczna jest nowa
trylogia serii Prince of Persia. Sterując padem jedną gałką się poruszam, a drugą steruję
obrazem. I to jest dla mnie niewygodne. Co innego gdyby kamera była "sztywna",( ale na
szczęście nie jest^^) więc wygodniej mi się gra myszką;)


Ja wole sie poruszać krzyżakiem, ale sterowanie kamerą gałką? To ja zrezygnuje z gry na padzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 20:44, Ecko09 napisał:

Ja wole sie poruszać krzyżakiem, ale sterowanie kamerą gałką? To ja zrezygnuje z gry na padzie...


No jasne, po co w ogóle wymyślono tą gałkę? Przecież ZNACZNIE lepiej jest grać będąc ograniczonym do ośmiu kierunków... Że też wcześniej na to nie wpadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować