Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Nie, nie musisz się martwić, że się zestarzałeś, bo masz rację. Mogliby chociaż zrobić tak, żeby przewinąć te wszystkie filmiki w grze, intra itp, ponieważ jak pewna osoba już przeszła assassin''s creed, to chyba nie chce jej się drugi raz oglądać tego samego. Popieram twoje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 12:02, Laid back napisał:

Gra wspaniale wygląda, animacja jest super, miasto tętni życiem - tylko co z tego... może jeszcze dam jej szansę, albo się już po prostu zestarzałem :P


Daj jej szansę, bo moim zdaniem to mimo wszystko dobra gra... Jakoś nie dostrzegam w niej zbytniej monotonii, ale to pewnie dlatego, że gram raptem jedną (maksymalnie dwie) godzinę dziennie...:)

PS jeśli ty się zestarzałeś to co ja mam powiedzieć?...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 12:36, Wodzasty napisał:

> Gra wspaniale wygląda, animacja jest super, miasto tętni życiem - tylko co z tego...
może jeszcze dam jej szansę, albo się już po prostu zestarzałem :P

Daj jej szansę, bo moim zdaniem to mimo wszystko dobra gra... Jakoś nie dostrzegam w
niej zbytniej monotonii, ale to pewnie dlatego, że gram raptem jedną (maksymalnie dwie)
godzinę dziennie...:)


Gra nie jest zła, są setki innych tytułów, które powinny dostać taką etykietę - powiedziałbym raczej, że to nie jest to, czego się człowiek spodziewał po tym całym kilkuletnim szumie medialno-reklamowym. Ten motyw pamięci genetycznej też prawdę powiedziawszy do mnie nie przemawia, ale to taki szczegół... ;)

Dnia 16.07.2008 o 12:36, Wodzasty napisał:


PS jeśli ty się zestarzałeś to co ja mam powiedzieć?...:))))


No... niektórzy są w takim razie wiecznie młodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega pożyczył mi tą gre w zamian za pożyczenie Timeshifta (świeżo kupionego). Nie wiedziałem jak wyszedłem na tej zamianie ale teraz już wiem. Assassin jest porażający. Najbardziej mi się spodobała dbałość o szczegóły. Dlaczego mamy paski życia, czemu rozumiemy co mówią do nas oraz wiele innych smaczków. A najbardziej mnie zaskoczył animus. Myślałem że po prostu będziemy assasinem a nie to wszystko z animusem związane (zawile bo nie chce spoilerować :D). Teraz trochę pytań. Jestem po pierwszej misji w Damaszku. Czy opłaca się robić wszystkie poboczne zadania (wieże, ochronić ludność i takie tam, w D zrobiłem wszystkie). I czy w misjach będziemy mieli tylko jedną nową dzielnicę jak to było w Damaszku (dz. biedoty). Qrde tyle pytań miałem ale wyleciały :P Teraz to nie wiem czy do Akki czy Jerozolimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 20:19, Kerigun napisał:

Teraz trochę pytań. Jestem po pierwszej misji w Damaszku. Czy opłaca się robić wszystkie poboczne zadania (wieże, ochronić ludność i takie tam, w D zrobiłem wszystkie). I czy w misjach będziemy mieli tylko jedną nową dzielnicę jak to było w Damaszku (dz. biedoty). Qrde tyle pytań miałem ale wyleciały :P Teraz to nie wiem czy do Akki czy Jerozolimy :P


Nie opłaca się wykonywać zadań pobocznych, bo prędko Ci się znudzą. Zresztą samo Twoje zachwycenie jest tyleż zrozumiałe, co tymczasowe - na początku też byłem zadowolony z gry, ale to przeminęło bezpowrotnie po wykonaniu kilku zabójstw, bo po paru godzinach gra wykłada karty na stół i nie ma nic więcej do zaoferowania.
Ponieważ do eliminacji twórcy postawili dziewięć osobistości, wszystkie trzy miasta są podzielone na trzy części, odblokowywane wraz z postępami w grze. Co do wyboru kolejnej miejscówki - do woli. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 20:32, DJ Szlafrok napisał:

Nie opłaca się wykonywać zadań pobocznych, bo prędko Ci się znudzą. Zresztą samo Twoje
zachwycenie jest tyleż zrozumiałe, co tymczasowe - na początku też byłem zadowolony z
gry, ale to przeminęło bezpowrotnie po wykonaniu kilku zabójstw, bo po paru godzinach
gra wykłada karty na stół i nie ma nic więcej do zaoferowania.
Ponieważ do eliminacji twórcy postawili dziewięć osobistości, wszystkie trzy miasta są
podzielone na trzy części, odblokowywane wraz z postępami w grze. Co do wyboru kolejnej
miejscówki - do woli. ;-)


Mam kolejne pytania co mi się przypomniały :P Czy te trzy maile po pierwszej misji to wszystko co mogę wyciągnąć w tym momencie z komputera ?? Jadę do akki i po drodze jest dużo wrogo nastawionych krzyżowców, czy taka Akka cała nie będzie ?? I coś czuję że info z mail mi się przyda pod koniec gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 20:35, Kerigun napisał:

Mam kolejne pytania co mi się przypomniały :P Czy te trzy maile po pierwszej misji to wszystko co mogę wyciągnąć w tym momencie z komputera ?? Jadę do akki i po drodze jest dużo wrogo nastawionych krzyżowców, czy taka Akka cała nie będzie ?? I coś czuję że info z mail mi się przyda pod koniec gry :P


Maili będzie więcej, ale nie mają one nic wspólnego ze scenariuszem, z fabułą i owszem. Krzyżowcy są - delikatnie mówiąc - na Ciebie wkurzeni? Przypomnij sobie jedno z pierwszych zadań, jakie zleca Mistrz. Należało odpędzić najazd rycerzy od siedmiu boleści. Moja interpretacja jest taka - są Tobie wrodzy, ponieważ umykasz z siedziby asasynów, a wiadomo, co asasyn, to zło. ;-) Akka jest zupełnie pokojowo do Altaira nastawiona. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 20:48, DJ Szlafrok napisał:

Maili będzie więcej, ale nie mają one nic wspólnego ze scenariuszem, z fabułą i owszem.
Krzyżowcy są - delikatnie mówiąc - na Ciebie wkurzeni? Przypomnij sobie jedno z pierwszych
zadań, jakie zleca Mistrz. Należało odpędzić najazd rycerzy od siedmiu boleści. Moja
interpretacja jest taka - są Tobie wrodzy, ponieważ umykasz z siedziby asasynów, a wiadomo,
co asasyn, to zło. ;-) Akka jest zupełnie pokojowo do Altaira nastawiona. ;-)


Do Akki się normalnie zbrojnie włamać musiałem :P Ale już jestem i mam nadzieję że jak będę se po niej biegać to w spokoju mnie zostawią ;p A co do przydatności mail to miałem namyśli że głównemu bohaterowi się przydadzą :P BTW Templariusze rulez :P 3 ubiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2008 o 20:56, Kerigun napisał:

A co do przydatności mail to miałem namyśli że głównemu bohaterowi się przydadzą :P


Nic a nic. ;-)

Dnia 16.07.2008 o 20:56, Kerigun napisał:

BTW Templariusze rulez :P 3 ubiłem :D


Fakt, nawet sejwy z nich wypadają. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 20:22, kwaśnik napisał:

Powiem krótko ... Assassin''s Creed to jest najlepsza gra jaką grałem ! ! !


No to masz z mojej strony najserdeczniejsze wyrazy współczucia, bo naprawdę wiele fajnych gier Cię musiało w życiu ominąć skoro tak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 21:02, DJ Szlafrok napisał:

Nic a nic. ;-)

No bez jaj. Przecież to nie będzie tak że jak uzyskają wszelakie wspomnienia to nie mi powiedzą "well done", idź do domu. Coś musi być ciekawszego :P A co do Akki to nowość mnie tam spotkała. Jak się wspinałem na punkt obserwacyjny to napisało mi że ktoś mnie obserwuje i zaatakowali mnie. Pozabijałem drani a tu nawet chować się nie muszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 21:06, Kerigun napisał:

No bez jaj. Przecież to nie będzie tak że jak uzyskają wszelakie wspomnienia to nie mi powiedzą "well done", idź do domu. Coś musi być ciekawszego :P


A, fakt, zapomniałem o wspomnieniach. Więc... nie wiem, nie wytrzymałem ze zbieraniem chorągiewek i innych głupot. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką prośbę do użytkowników - nie dawno, tj. ze 3 miechy temu stworzyłem temat o sekretach AC, w którym pewna gramowiczka dała link do świetnie wyjaśniającej wszystkie sekrety strony... Jednak temat został usunięty przez moderatorów. Jakby ktoś znał/pamiętał link do tej strony (a raczej gramsajtu) byłbym bardzo wdzięczny za udostępnienie go :P. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 21:10, DJ Szlafrok napisał:

A, fakt, zapomniałem o wspomnieniach. Więc... nie wiem, nie wytrzymałem ze zbieraniem
chorągiewek i innych głupot. ;-)


Chorągiewki se daruje, ale punkty obserwacyjne i pomoc obywatelom to obowiązkowo. Wiadomo że muszę dwa zadania wykonać by dostać się do zabójstwa, W damaszku zrobiłem wszystkie 6 śledztw i nie wiem czy coś więcej mo to daje oprócz fabuły (większe wczucie się w role dla mnie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 21:27, Kerigun napisał:

> A, fakt, zapomniałem o wspomnieniach. Więc... nie wiem, nie wytrzymałem ze zbieraniem

> chorągiewek i innych głupot. ;-)

Chorągiewki se daruje, ale punkty obserwacyjne i pomoc obywatelom to obowiązkowo. Wiadomo
że muszę dwa zadania wykonać by dostać się do zabójstwa, W damaszku zrobiłem wszystkie
6 śledztw i nie wiem czy coś więcej mo to daje oprócz fabuły (większe wczucie się w role
dla mnie :P)


No to respekt, bo ja nie mógł bym robić ciągle powtarzających się zadań (trochę ich mało, jak na taką grę. i szybko się nudzą)... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować