Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2008 o 23:09, shinian napisał:

*Spoiler*

Tak dziewczyna należy do Assassin''ów. To jeden z najbardziej przegiętych motywów w grze.
W jednej z cutscenek pokazuje ona Desmondowi swoją prawą dłoń. Brakuje na niej palca
serdecznego. Ona używała niegdyś hidden blade tak samo jak Altair. Scenariusz gry założył
chyba, że nikt z Abstergo nie wiedział że bractwo amputowało palce swoim członkom. Pozatym
jeżeli wogóle nie czytałeś maili na PCtach Vidica i w sali konferencyjnej to omineły
Cie najwieksze smaczki fabularne. Łącznie z tym co tak naprawde planuje zrobić Abstergo.


o jaa, tyle mnie ominęło, nie czytałem tych maili. Dzięki że mi napisałeś, a oprócz tego jest jeszcze coś w tych mailach ? Co planuje Abstergo ? A jak było trzeba się dostać do sali konferencyjnej ? Czy mogę to jeszcze jakoś zobaczyć jak wczytam sobie któreś ze wspomnień ? Czy muszę przejść grę od nowa ? Kolega mi właśnie mówił że AC jest przegięty, że fabuła daleko wybiega, ale nie chciałem żeby mi spoilerował i tyle mnie ciekawego ominęło :(((

EDIT:
jak pisałem tego posta to zminimalizowałem gre bo były napisy, a dopiero teraz zobaczyłem że mogę maile teraz też zobaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 12:31, madfrog napisał:

C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Dane aplikacji\Ubisoft\Assassin''s Creed\


Hmm, niestety nadal nie mogę tego znależć. U mnie nie ma czegoś takiego jak "Dane aplikacji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jest folder ukryty... Wpisz poprostu w scieżce u góry dane aplikacji jak jesteś w dokumentach... Lub narzędzie opcje folderów, widok i zaznacz pokaż ukryte pliki lub foldery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 12:40, madfrog napisał:

Z tego co wiem to jest folder ukryty... Wpisz poprostu w scieżce u góry dane aplikacji
jak jesteś w dokumentach... Lub narzędzie opcje folderów, widok i zaznacz pokaż ukryte
pliki lub foldery...


Ok, już mam. Rzeczywiście był ukryty, dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 12:37, KAROLMACIEJ napisał:

> C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Dane aplikacji\Ubisoft\Assassin''s Creed\


Hmm, niestety nadal nie mogę tego znależć. U mnie nie ma czegoś takiego jak "Dane aplikacji".

Wejdź w Panel Sterowanie--->Opcje Folderów--->chyba Widok i tam będzie Pokaż ukryte pliki i foldery. Savy są właśnie ukryte w Danych plikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnego razu, kiedy to byłem w Jerozolimie, wdałem się w konflikt ze strażnikami. Stanąłem w miejscu, a ci... zamiast mnie bić, kłócili się o miejsce na jakimś koszu. Bardzo śmiesznie to wyglądało :) Zresztą zobaczcie sami.

20080711152033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe xD U mnie było coś podobnego, tylko, że ja stanąłem w Akce na rozwalonym murze, na który wejść trzeba było przez rusztowanie, oni kłócili się o wejście na rusztowanie, jak jeden wlazł, to drugi go zepchnął i tak dalej, aż im zwiałem xD

P.S - Na jakiej ty rozdzielczości grasz ? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mogę sprawdzić przez program, czy mi pójdzie AC, ale nie mam jeszcze nowego komputera.
Chciałbym Was zapytać czy na tym sprzęcie pogram na max detalach?
Pentium Dual Core E2160
GeForce 8800GS
Geil 2x1gb 800Mhz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:35, kedzior141 napisał:

Wiem że mogę sprawdzić przez program, czy mi pójdzie AC, ale nie mam jeszcze nowego komputera.
Chciałbym Was zapytać czy na tym sprzęcie pogram na max detalach?
Pentium Dual Core E2160
GeForce 8800GS
Geil 2x1gb 800Mhz


Pograsz i to spokojnie. Dla porównania na moim: Athlon 64 X2 4400+, 3 GB ram i Geforce 8500 GT 512 mib, gra działa na maxa, choć nie ukrywam że super płynnie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:38, Kraju92 napisał:

Pograsz i to spokojnie. Dla porównania na moim: Athlon 64 X2 4400+, 3 GB ram i Geforce 8500 GT 512 mib, gra działa na maxa, choć nie ukrywam że super płynnie nie działa.


Jesteś pewien? Coś mi się nie wydaje prawdą, że na Twojej karcie graficznej da się grać komfortowo chociaż na średnich detalach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2008 o 13:38, Kraju92 napisał:


Pograsz i to spokojnie. Dla porównania na moim: Athlon 64 X2 4400+, 3 GB ram i Geforce
8500 GT 512 mib, gra działa na maxa, choć nie ukrywam że super płynnie nie działa.


Aha to dobrze. A czy gra po dłuższym czasie nie staje się trochę monotonna? I ile czasu potrzeba na przejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:48, kedzior141 napisał:

Aha to dobrze. A czy gra po dłuższym czasie nie staje się trochę monotonna? I ile czasu potrzeba na przejście?


Subiektywnie.
1. Staje się.
2. Do 10 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:43, DJ Szlafrok napisał:

Jesteś pewien? Coś mi się nie wydaje prawdą, że na Twojej karcie graficznej da się grać
komfortowo chociaż na średnich detalach...

Mhm, tak samo jak mi usilnie próbowali wcisnąć, że mi ac nie może chodzić, mimo iż to ja widzę co mam na monitorze, a nie inni... ehh. Sprzęt mam taki sam, tyle że grafika to 7600gt, która radzi (a raczej radziła, bo padła) sobie jak dotąd z każdą grą, mimo swojego wieku....
Chociaż nie wiem jak u niego z tym 8500, chciałem tylko przypomnieć podobną sytuację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra robi się monotonna niestety. Mi przejście gry z wykonaniem wszystkich zadań zajęło 18 godzin.( Nie zebrałem tylko wszystkich flag i nie zabiłem wszystkich Templariuszy, całą resztę zaliczyłem.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:48, kedzior141 napisał:

Aha to dobrze. A czy gra po dłuższym czasie nie staje się trochę monotonna? I ile czasu
potrzeba na przejście?


Niestety staje się, ale i tak to bardzo dobra zabawa. Grę przeszedłem w około 23 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inna spawa uruchomić grę, co innego grać na określonej jakości grafiki. Bo widzisz, włączenie gry to stan zero-jedynkowy - uda się bądź nie. Natomiast z głoszeniem o płynności gry... no właśnie. ;-)

A tak nawiasem mówiąc - coś długo AC przechodziliście. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie udało mi się usiąść do assasyna - działa ładnie i płynnie na pentium dual 2,4 8600gt i 3,5GB ram
Prawdę mówiąc pograłem raptem 40 minut i prawie się zaziewałem - gra wg to zdecydowanie przerost formy nad treścią, monotonia i nuda jaka z niej bije jest masakryczna. W PoP człowiek siadał i grał kilka godzin i czerpał duża przyjemność i satysfakcję - tutaj cały prolog, to niekończąca się dłużyzna której nie można wyłączyć czy przewinąć. Nawet żeby z samej gry wyjść, trzeba się naczekać i naklikać...
Gra wspaniale wygląda, animacja jest super, miasto tętni życiem - tylko co z tego... może jeszcze dam jej szansę, albo się już po prostu zestarzałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować