Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2008 o 10:21, Davw napisał:

Sterowanie mysz + klawa to żaden wyczyn i potężny banał jeśli jest się w miarę sprawnym
graczem. A co do pada to powiedzieć nic nie mogę bo nie grałem.

To prawda, w "Haszaszinie" takie sterowanie jest bardzo proste. Nawet niedoświadczony gracz spokojnie sobie poradzi z kilkoma przyciskami. A sterowanie na padzie może być trudniejsze... Dla mnie niemożliwe ;) Po prostu nie potrafię grać na padzie w nic, moze oprócz Pesa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 10:25, edsonpele napisał:

A sterowanie na padzie może być
trudniejsze... Dla mnie niemożliwe ;) Po prostu nie potrafię grać na padzie w nic, moze
oprócz Pesa :)


Też tak na początku miałem, ale postanowiłem się przełamać i grałem w PoP:TTT. Chyba nawet gopdzina nie minęła, a już wymiatałem na padzie :D W takie gry dla mnie pad jest bezkonkurencyjny. ;)

Co do sterowania w AC, to początkowo spróbowałem grać na klawiaturze, ale jak dla mnie było raczej niewygodnie. Po co się męczyć z klawą i myszą, skoro jest pad? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 16:36, songohanssj2 napisał:

Mam problem z AC. Otóż nie moge robić zdjęć przez xfire. Czy wyszła aktualizacja która
to udostępnia?


Jak na razie nie i po takim czasie już nie będzie takiej aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 18:57, Ecko09 napisał:

> Mam problem z AC. Otóż nie moge robić zdjęć przez xfire. Czy wyszła aktualizacja
która
> to udostępnia?

Jak na razie nie i po takim czasie już nie będzie takiej aktualizacji.

To nie dobrze bo w tej grze można by postarać się o fajne zdjęcia. Dzisiaj zacznę przechodzenie AC bo jak ją kupiłem to miałem 3 zabójstwo i grałem w UT a o AC zapomniałem. Teraz ją przejde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaka niespodzianka dzisiaj ? Sprawdzam skrzynkę pocztową a tam list, do mnie. Mówię "co to jest" ?
Po chwili zauważam pieczątkę Cenega Poland. "Aaa coś od Cenegi mi przyszło..."
Otwieram ... a tu darmowa gra AC na komórkę ! I przypomniało mi się, że rzeczywiście wygrałem w tym konkursie, który był organizowany przez Cenegę ... Wow, moja nagroda szła ponad miesiąc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w gry przeniesione z Xbox''a na PC lepiej powinno się grać na padzie ale ja np. urodziłem się w PC i po prostu nie miałem problemu z grą na klawie i myszce. Więc tutaj raczej kwestią gustu będzie na czym gramy. Jak ktoś się uprze to może i na kierownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wygrałem 3 nagrody.... Książkę,myszkę i właśnie tę grę.2 pierwsze otrzymałem parę dni temu,ale gry póki co nie. :P
I tak mi nie zależy... Co tam,gierka na komórkę którą i tak już mam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 13:06, dominik713 napisał:

A ja wygrałem 3 nagrody.... Książkę,myszkę i właśnie tę grę.2 pierwsze otrzymałem parę
dni temu,ale gry póki co nie. :P
I tak mi nie zależy... Co tam,gierka na komórkę którą i tak już mam. :P


Mi też na tej gierce nie zależało, ale całkowicie zapomniałem, że ją wygrałem :P A dziś rano taki zonk xD

btw: jaka książka i myszka ? Gratki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po zainstalowaniu nowych sterowników do nvidii coś jest nie tak z AC. Gra sie tnie czy wiesza czasami z dziwnymi ''efektami'' graficznymi... Ktos jeszcze to zauważył? stery z lipca ... chyba wrócę do starych ::(((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak usunąć pasek windowsa podczas gry? Czasem natrętnie się taki włąncza i nie umiem go inaczej usunąćjak poprzez ponowne uruchomienie gry. Coś podobnego działo mi się przy Crysisie, ale w AC jest to bardziej uciążliwe i nie chcętego tolerować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:50, seles napisał:

po zainstalowaniu nowych sterowników do nvidii coś jest nie tak z AC. Gra sie tnie czy
wiesza czasami z dziwnymi ''efektami'' graficznymi... Ktos jeszcze to zauważył? stery
z lipca ... chyba wrócę do starych ::(((((((((((((


Jeśli ze starymi sterami było w porządku to je zainstaluj znowu. Może jakieś wcześniejsze a nie najnowsze, możliwe, że nie są 100% dopracowane.

Tak poza tym: ale temat zamarł :P Każdy dawno temu pokończył AC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2008 o 23:48, Outlander-pro napisał:

Tak poza tym: ale temat zamarł :P Każdy dawno temu pokończył AC :P


Nom, niestety, to oznacza że assassin''s creed bedzie szybko zapomniany, nie będzie ciągnoł jeszcze do kompa po latach. Jest grą dobrą.. boże genialną ale szkoda że nie idealną :( Ja musze powiedzieć że czasami mnie tak nużył że chciałem już go jak najszybciej przejść :] Ale i tak uważam że jest to wielka gra.. ten klimat.. grafika, zaje.. stereowanie, praca kamery, brak większych bugów. Zobaczcie jakby się fajnie grało w Wiedźmina gdyby było takie sterowanie, prowadzenie walk, widok kamery i otwarty świat :P Szkoda że AC nie jest grą do której będzie się powracać. Teraz wszyscy tylko czekamy z niecierpliwieniem na drugą część. Ale pewnie trochę poczekamy bo Ubisoft zapowiedział że im się nie spieszy :( Ale to też dobrze bo będzie tak dobrze dopracowana jak pierwsza część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 01:21, Grizzly. napisał:


> Tak poza tym: ale temat zamarł :P Każdy dawno temu pokończył AC :P

Nom, niestety, to oznacza że assassin''s creed bedzie szybko zapomniany, nie będzie ciągnoł
jeszcze do kompa po latach. Jest grą dobrą.. boże genialną ale szkoda że nie idealną
:( Ja musze powiedzieć że czasami mnie tak nużył że chciałem już go jak najszybciej przejść
:] Ale i tak uważam że jest to wielka gra.. ten klimat.. grafika, zaje.. stereowanie,
praca kamery, brak większych bugów. Zobaczcie jakby się fajnie grało w Wiedźmina gdyby
było takie sterowanie, prowadzenie walk, widok kamery i otwarty świat :P Szkoda że AC
nie jest grą do której będzie się powracać. Teraz wszyscy tylko czekamy z niecierpliwieniem
na drugą część. Ale pewnie trochę poczekamy bo Ubisoft zapowiedział że im się nie spieszy
:( Ale to też dobrze bo będzie ta k dobrze dopracowana jak pierwsza część.

prawda. W tę grę warto zagrać nawet dla samej przyjemości biegania po dachach, i po to żeby robić filmiki :]
Żeby tylko drugiej nie zepsuli. Mam nadzieję , że projekty graficzne do dwójki będą tego samego autorstwa (odpowiada za nie facet co rysował do Prince of Persia Warrior Within -Nicolas Bouvier)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki mały problemik :/

Kupiłem AC, zainstalowałem, zpatchowałem. Ok, gra chodzi płynnie czyściutko ale... praktycznie w ogóle nie słychać dialogów... :/ . Jest jakiś przerywnik to zamiast jakiegokolwiek dzwięku słysze cisze xd .Reinstal nie pomoga, sam już nie wiem co zrobić... prosze o pomoc. No i ma sie rozumieć ze gra jest oryginalna :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować