Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2008 o 14:34, sabek20 napisał:

hej a udało sie komuś z was zdobyc wszystkie flagi i zabic wszystkich templariuszy??

ee... ja nadal próbuję :D ale powoli bo po co się spieszyć? może niedługo wezmę mapę i ...
zdecydowanie wolę wyścigi po flagi, szkoda, że było ich tak mało '^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co, gdzieś znowu jest jakiś konkurs o imiona celów Altaira? :P
Gra kończy się tak, że po napisach końcowych możesz dalej sobie chodzić po Abstergo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 15:09, Qbli napisał:

A co, gdzieś znowu jest jakiś konkurs o imiona celów Altaira? :P
Gra kończy się tak, że po napisach końcowych możesz dalej sobie chodzić po Abstergo.

nie chciałem sie spytac z ciekawosci czy ostnim celem nie jest mistrz czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to sam sobie odpowiedziałeś :P Sorry, że Cię tak potraktowałem, ale już paru geniuszy próbowało takich sztuczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I need help.

UWAGA SPOILER !!! ########## UWAGA SPOILER !!!

Jaki jest dobry ( czytaj - skuteczny ) sposób na walkę z xerobojami Al-Mualima ? Bo podchodzę do niej już któryś raz z rzędu i zawsze przynajmniej ze czterech zostaje a Altair pada nieżywy -,-. Mieczem chyba jedynie trzeba próbować bo krótkim sztyletem za wiele nie zdziałałem ... Jakieś pomysły ?

KONIEC SPOILERA !!!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:43, KŁEJK napisał:

I need help.

UWAGA SPOILER !!! ########## UWAGA SPOILER !!!

Jaki jest dobry ( czytaj - skuteczny ) sposób na walkę z xerobojami Al-Mualima ? Bo podchodzę
do niej już któryś raz z rzędu i zawsze przynajmniej ze czterech zostaje a Altair pada
nieżywy -,-. Mieczem chyba jedynie trzeba próbować bo krótkim sztyletem za wiele nie
zdziałałem ... Jakieś pomysły ?

KONIEC SPOILERA !!!

Spróbuj kontry z zabójstwem, według mnie to najlepszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinineś walczyć długim mieczem, najlepiej dużo biegać, starając się ich rozdzielić, a potem używać kontrataku. Ja zrobiłem to w ten sposób, ale w jakiejś gazecie było napisane, że żeby znaleźć prawdziwego Al-Mualima należy użyć orlego wzroku. Nie wiem, do czego to doprowadzi, ale zawsze możesz spróbować. Mam nadzieję, że Ci pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:43, KŁEJK napisał:

I need help.

UWAGA SPOILER !!! ########## UWAGA SPOILER !!!

Jaki jest dobry ( czytaj - skuteczny ) sposób na walkę z xerobojami Al-Mualima ? Bo podchodzę
do niej już któryś raz z rzędu i zawsze przynajmniej ze czterech zostaje a Altair pada
nieżywy -,-. Mieczem chyba jedynie trzeba próbować bo krótkim sztyletem za wiele nie
zdziałałem ... Jakieś pomysły ?

KONIEC SPOILERA !!!


Ja też go załatwiałem głównie z kontrataku. Jak czujesz że opadasz z sił, pobiegaj sobie po ogrodach do czasu ich regenaracji. Może nie jest to zbyt chwalebny sposób walki, ale skuteczny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, zagrałem ... i skończyłem. Główny wątek fabularny zajął mi około 29 h. W tym czasie ukończyłem grę oraz przy okazji zebrałem część flag i zabiłem paru Templariuszy. Teraz zostało mi tylko lub aż zabicie wszystkich Templariuszy i znalezienie wszystkich punktów widokowych w Królestwie ( bo te w miastach już odnalazłem ). Do gry przyciągnęła mnie otoczka średniowiecza. I jeszcze Asasyn z tajemną przeszłością i dziwnym ustrojstwem przy ręce. ;P. Ale co tam ... mimo wszystkich niepochlebnych opinii na temat AC zakupiłem i pograłem ... i mimo wszystkich wad - żeby nie było widocznych - szczególnie pod koniec gry - uważam tę grę za wartą uwagi. Jest liniowa, jest w sumie na raz ale nie żałuję ... mimo wszystko :).

UWAGA SPOILER ***** UWAGA SPOILER

Co prawda imo skaszaniono nieco końcówkę gry - pod koniec zamienia się ona w bezmyślną machaninę mieczem oraz walkę z dziesiątkami wrogów. A sam koniec w laboratorium Abstergo daje wiele do myślenia - sam nie wiem co o tym myśleć ... Co prawda gra się kończy w takim momencie że chciałoby się twórcom zrobić ... ech ... nieważne ... ;P.

UWAGA SPOILER ***** UWAGA SPOILER

Polecam każdemu ale nie spodziewajcie się gry - objawienia. Jest dobra ... ale nie wybitna. Czekam na kolejną część AC. Oby się pojawiła szybko ;)

EDIT: literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

****UWAGA MEGA SPOILER!***


Czy ktoś rozgryzł te napisy na śnianie na samym końcu gry? Ja zupełnie nie wiem, co o nich myśleć...


***KONIEC SPOILERA***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na swoim gramsajcie Shini jakiś czas temu, zaraz po premierze zrobił krótkie opisy i wyjaśnienia poszczególnych znaków. Co prawda nie wystrzegł się błędów, ale nie znam pełniejszego opisu po polsku, więc możesz poszukać :)

Jeśli Ci się nie chce, albo język Szekspira Ci nie straszny, wliź na jakikolwiek porządny fansite, a cuś znajdziesz. Uwierz mi, za dużo tego żeby Ci w tym miejscu (nawet pokrótce!) wszystko po kolei poopisywać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 20:09, witkab napisał:

****UWAGA MEGA SPOILER!***


Czy ktoś rozgryzł te napisy na śnianie na samym końcu gry? Ja zupełnie nie wiem, co o
nich myśleć...


***KONIEC SPOILERA***


Zapewne dokładne rozgryzienie tych napisów dostaniemy w drugiej lub trzeciej części Assasin''s Creeda, musimy czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 22:26, fish13 napisał:

> ****UWAGA MEGA SPOILER!***
>
>
> Czy ktoś rozgryzł te napisy na śnianie na samym końcu gry? Ja zupełnie nie wiem,
co o
> nich myśleć...
>
>
> ***KONIEC SPOILERA***

Zapewne dokładne rozgryzienie tych napisów dostaniemy w drugiej lub trzeciej części Assasin''s
Creeda, musimy czekać ;)


Post wyżej masz link do opisu o co z tym wszystkim chodzi, więc nie trzeba czekać do 2 lub 3 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 22:31, Ecko09 napisał:

Post wyżej masz link do opisu o co z tym wszystkim chodzi, więc nie trzeba czekać do 2 lub 3 części.


Owszem, trzeba, bo sporo rzeczy pozostaje niedopowiedzianych. I proszę Cię, naucz się wreszcie skracać cytaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 22:31, Ecko09 napisał:

> > ****UWAGA MEGA SPOILER!***
> >
> >
> > Czy ktoś rozgryzł te napisy na śnianie na samym końcu gry? Ja zupełnie nie
wiem,
> co o
> > nich myśleć...
> >
> >
> > ***KONIEC SPOILERA***
>
> Zapewne dokładne rozgryzienie tych napisów dostaniemy w drugiej lub trzeciej części
Assasin''s
> Creeda, musimy czekać ;)

Post wyżej masz link do opisu o co z tym wszystkim chodzi, więc nie trzeba czekać do
2 lub 3 części.


No tak, ale dokładnie to nikt nie wie "co autor ma na myśli" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 22:33, DJ Szlafrok napisał:

> Post wyżej masz link do opisu o co z tym wszystkim chodzi, więc nie trzeba czekać
do 2 lub 3 części.

Owszem, trzeba, bo sporo rzeczy pozostaje niedopowiedzianych. I proszę Cię, naucz się
wreszcie skracać cytaty...

Umiem skracać, ale może akurat w tamtej chwili nie miałem ochoty? Bo ze mnie taki leń, że szkoda gadać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! Piszę w tym tym temacie gdyż kumpel chce mi sprzedać AC za 30 zł. Bez pudełka tylko płytka i instrukcja. Jutro sprawdzę w jakim stanie jest płyta. Kumpel sprzedaje bo okazało się, że jego komp jest duuuuużo za słaby, więc chce mi sprzedać :) Opłaca się? I jeszcze jedno: lepiej grać na padzie czy klawiaturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować