Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

A czy DPD dostarcza w sobotę przesyłki?? Bo moje EK jest w Piotrkowie Trybunalskim i paczka o 6:45 weszła do sortowni, czy jest szansa że dzisiaj dojdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZA przeproszeniem, mam to głęboko. Czekam ponad dwa tygodnie na wysyłkę dodatków do EK, a tymczasem panowie\panie z CDP nawet ich jeszcze nie spakowali. Nie mam ochoty być uprzejmym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 08:21, fish13 napisał:

A czy DPD dostarcza w sobotę przesyłki?? Bo moje EK jest w Piotrkowie Trybunalskim i paczka
o 6:45 weszła do sortowni, czy jest szansa że dzisiaj dojdzie??


Szansa jest zawsze :] Życzę, aby dzisiaj doszła.
Mam nadzieję, że moja również dzisiaj so mnie zawita, bo już od przeszło dwóch dni jest w sortowni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 08:21, fish13 napisał:

A czy DPD dostarcza w sobotę przesyłki?? Bo moje EK jest w Piotrkowie Trybunalskim i paczka
o 6:45 weszła do sortowni, czy jest szansa że dzisiaj dojdzie??

Raczej nie dostarcza Ci tego dzisiaj, za dostarczanie przesylek w weekend jest doplata rzedu, bodajze, 50zl. Nie sadze, zeby CDP tyle dodatkowo chcial doplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym paczka jest jeszcze w magazynie CDP i pisze im ze wstrzymana u innych paczka doszła uszkodzona jeszcze u innych brak plakatu, u mnie na szczęście było wszytko w porządeczku . Porządnie zapakowane plakat OK , choć troszkę niemiętoszony , ale niewidach tego... Ogólnie myślę , że jeden z pakujących , olewał swoją pracę i pakował jak bądź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



strona główna Track&Trace

Track&Trace
Przesyłka numer: XXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Linehaul: przyjęcie 10/11/2007 08:43:11 Przesyłka wchodząca do sortowni GLI
2 Utworzenie kwitu importowego DPD 09/11/2007 21:56:19 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
3 Magazyn: przyjęcie od kur. 09/11/2007 20:23:45 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2


Hmm czy to znaczy że dziś mam się spodziewać paczki??Mógłby mi to ktos wyjasnić??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 09:36, Gall historyk napisał:



strona główna Track&Trace

Track&Trace
Przesyłka numer: XXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Linehaul: przyjęcie 10/11/2007 08:43:11 Przesyłka wchodząca do sortowni GLI
2 Utworzenie kwitu importowego DPD 09/11/2007 21:56:19 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1

3 Magazyn: przyjęcie od kur. 09/11/2007 20:23:45 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2


Hmm czy to znaczy że dziś mam się spodziewać paczki??Mógłby mi to ktos wyjasnić??:)

Dopiero jak zobaczysz, że paczkę odebrał lokalny kurier będziesz wiedzieć, że ją dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem swoją EK :) wraz z naklejką, ale już bez plakatu... No cóż... Z tego, co piszecie to mają jeszcze te plakaty dosyłać, ale w razie czego trzeba się będzie w poniedziałek jeszcze w DOKu popytać...

P.S. EK jest naprawdę świetna. Warto było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 09:36, Gall historyk napisał:

Hmm czy to znaczy że dziś mam się spodziewać paczki??Mógłby mi to ktos wyjasnić??:)


Mi się coś podobnego wyświetla od dwóch dni :/
Więc sądzę, że marne szanse na to, że dzisiaj dostaniesz.

A pozycja pierwsza oznacza, że kurier jeszcze nie otrzymał paczki którą ma Tobie przywieść.
Jak dojdzie jeszcze jedna pozycja to będzie oznaczać, że za kilka godzin będziesz miał przesyłkę u siebie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie się zmieniło z "pakowane i przygotowywane do wysyłki" na "wystąpił błąd podczas realizacji zamówienia, skontaktuj się z działem obsługi klienta". Oczywiście status musiał się zmienić w piątek po 17, kiedy w doku już nikt nie odbierał telefonów... >:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja paczkę dostałem wczoraj, wydanie jest zaj****ste (to chyba najlepsze słowo jakim można to opisać :D) warto było czekać! Ale żeby nie było zbyt dobrze plakatu oczywiście nie dostałem ale liczę na to że jeszcze go przyślą. Co jakości przesyłki to nie spodziewałem się że pudło z grą nie będzie owinięte w żadną folie i przecinając taśmę klejącą którą było sklejone kartonowe pudełko porysowałem sobie wiedzminowe pudełko :(
Jedno co mi się najbardziej nie podoba w tym wszystkim to to że CDP cały czas milczy w tej sprawie, mam nadzieje że niedługo ktoś się odezwie i wyjaśni sprawę z plakatami i to jak (i czy w ogóle) będzie realizowane owe 100 zł na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe teraz im sie plakaty skonczyly to wysylaja same EK, a plakaty beda ''sukcesywnie dosylane'' jak wyschnie lakier ;-)) ... deja vu ? :P ja gdzies za godzinke jade do DPD po moje EK, mam nadzieje ze nie jest wybrakowane :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 08:21, fish13 napisał:

A czy DPD dostarcza w sobotę przesyłki?? Bo moje EK jest w Piotrkowie Trybunalskim i paczka
o 6:45 weszła do sortowni, czy jest szansa że dzisiaj dojdzie??


Na twoim miejscu zadzwonilbym do oddzialu DPD. Jesli powiedza, ze w tej przesylki nie moga dostarczyc, bo nie zostala zazaczona opcja dostarczenia przesylki w sobote to dowiedz sie do ktorej pracuja oraz poinformuj, ze sam sie po nia przejdziesz. Nie bedziesz musial przynajmniej do poniedzialku czekac, a przez weekend nacieszysz sie dodatkami. Podczas wykonywania telefonu dobrze jest miec numer nadawczy przesylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman - nie bedzie opcji dostarczenia w sobote bo ta przyjemnosc kosztuje zdaje sie 50zł extra ;-) ja miesiac temu kupowalem karte flash, zadzwonilem w sobote do DPD i mila pani powiedziala ze oczywiscie ze mozna przyjsc :P tylko szukanie paczki (i DPD xD) chwile zajelo. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dizwne... Wysyłka moich dodatków nadal jest wstrzymana. Według tego, co obiecywał pan Kiciński, wszystkie paczki powinny być wysłane do końca tygodnia, a więc do piątku. Dzisiaj mamy sobotę i nie widzę, by cokolwiek zmieniło się w moim zamówieniu. Mam nadzieję, że w poniedziałek paczka trafi do DPD. W taim wypadku jest duża szansa, że we wtorek otrzymam dodatki do EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 21:57, Taschon napisał:

No u mnie to samo.
Jak myślisz, każą nam bulić za wysyłkę, czy też zachowają się z klasą? No normalnie nie wiem,
jak firma może nazywać się profesjonalną i pakować przesyłki gorzej niż przeciętny Allegrowicz.



Nie powinni w koncu wyslalem zdjecie i nie chce calego pudelka (bez tej komory bo ona jest cala) tylko sama zewnetrza "wsuwka" plus "wytlaczanka" ,bo i ona jest polamana.
W sumie jak mozna zapakowac paczke gdy widzi sie ze jeden z elementow (do tego numerowany) jest uszkodzony i do tego potargany nie wiem na co Ten czlowiek co pakowal moja paczke liczyl ze slepy jestem ;] ...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Wie ktoś może kiedy będą rozsyłane te kupony/bony o wartości 100zł. Czy będzie to wyglądało jak z tym kodem na zniżkę w sklepie wiedźmińskim czyli będą gadać a w rzeczywistości g... dostaniemy, bo pewny jestem że ten kod do wiedźmińskiego skelpiku dostaniemy jak już w nic ciekawego nie będzie do kupienia. No ale fajnie by było z tym bonem bo bym se Gears Of War zamówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 12:33, Ali G napisał:

Nie powinni w koncu wyslalem zdjecie i nie chce calego pudelka (bez tej komory bo ona jest
cala) tylko sama zewnetrza "wsuwka" plus "wytlaczanka" ,bo i ona jest polamana.
W sumie jak mozna zapakowac paczke gdy widzi sie ze jeden z elementow (do tego numerowany)
jest uszkodzony i do tego potargany nie wiem na co Ten czlowiek co pakowal moja paczke liczyl
ze slepy jestem ;] ...

No tak, jakiś mało inteligentny osobnik musiał to pakować.
U mnie też jest uszkodzona tylko zewnętrzna część (no, wewnętrzna też trochę jest powycierana, ale nie zwróciłem na to uwagi, biorąc pod uwagę <sorry za powtórzenie> stan zakładki.
BTW, to pudło jest beznadziejne. Żeby cokolwiek wyjąć, trzeba wszystko wysypać. I w dodatku jest trochę przyciasne, jak pudła serii World Of... Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować