Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2007 o 17:27, Seoman. napisał:

> Właśnie odebrałam resztę mojej EK i zaraz zasiadam do szczegółowego oglądania zawartości.
Nie
> da się ukryć, pięknie całość wygląda:))))) Jest prawie wszystko, brakuje jedynie plakatu.


Plakaty dostaniecie w 3 paczce w ktoryms poscie ktos napisal iz zadzwonil do BOK-u a tam mila
pani powiedziala mu ze plakaty wyslane beda w przyszlym tygodniu( zabraklo)

Tak wiem o tym. Nie żebym z tego powodu szczególnie rozpaczała, za dużo jest w pudle cudeniek do oglądania. Napisałam tylko o tym braku plakatu, bo sporo osób na forum się o to dopytuje.
BTW Ale samo wydanie jest tip-top, począwszy od wypasionego pudła, a skończywszy na niepozornym pudełku z pięknymi kartami. O książkach nawet się nie będę rozpisywać, bo już wszyscy co je oglądali się nimi zachwycają.
Życzę wszystkim, którzy jeszcze czekają, aby dostali paczki jak najszybciej i mam nadzieję, że to co zobaczą po otwarciu szarego, tekturowego, pocztowego pudła wynagrodzi im dni oczekiwania i nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, do tej pory siedziałam cicho i czekałam na swoją przesyłkę z dodatkami do EK WIEDZMINA. Status zamówienia zmieniał się od czasu do czasu, ale dzisiaj pojawił się taki:
wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta
dzwoniłam do was, ale nikt już nie odbierał, nie wiem do której pracujecie, ale mając takie opóźnienia należałoby posiedzieć troszkę nadgodzin.
Pytam się o co chodzi?? Co znowu nie tak z moim zamówieniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja swoją EK "już" mam.I to od całych 10 minut.:-)
Wydanie naprawdę porządne i robiące wrażenie.Szkoda byłoby , gdyby z powodu wielkich perypetii związanych z tą konkretną EK , CDP całkowicie zrezygnował z bogatszych wydań.Mam nadzieję , że tak sie nie stanie i jeszcze nie raz wpadnie nam w ręce jakaś ciekawa edycja i to w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:17, Kris Leap napisał:

Mam małe pytanie:
Czy ktoś z pre-orderowców EK dostał bon na 100 zł w paczce?
I co ze zniżkami na towary w wiedżmińskim sklepie??

NIkt nic nie dostał, sprawa będzie się wyjaśniać od przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O zmienił mi się status... Szkoda że na "wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta". Dzwoniłem do DOKu ale nikt nie odbiera. Wie ktoś o co chodzi?

P.S. DOK jest jutro czynny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:20, Solmath napisał:

O zmienił mi się status... Szkoda że na "wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia,
prosimy o kontakt z działem obsługi klienta". Dzwoniłem do DOKu ale nikt nie odbiera. Wie ktoś
o co chodzi?

P.S. DOK jest jutro czynny?

Mam dokładnie to samo, DOK czynny jest od pon-pt między 9-17, status zdaje się pojawił dopiero ok godz 17.
Ile jeszcze problemów z tą EK będzie???
Teraz czekać do poniedziałku z wyjaśnieniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:20, Kris Leap napisał:

Paladynka

Wielkie dzięki za pomoc

Nie ma za co, polecam się wdzięcznej pamięci ;) A na przyszłość rada, gdy jesteś na forum: klikaj w Odpowiedz przy poście, a wtedy wiadomo do kogo piszesz. Teraz nie ma problemu bo nie ma natłoku postów, ale nieraz jest taki harmider, że twoja wypowiedź nie napotka odzewu tylko dlatego, że nie zwracasz się do konkretnej osoby.
Pozdrowienia :)
BTW Masz już całość kolekcjonerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:14, KrzychW napisał:

A ja swoją EK "już" mam.I to od całych 10 minut.:-)


Szczęściarz. Moją Masterlink przetrzymuje już od dwóch dni w poznańskiej sortowni.
Ktoś wie czy Masterlink jutro pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:31, Boskii napisał:

> A ja swoją EK "już" mam.I to od całych 10 minut.:-)

Szczęściarz. Moją Masterlink przetrzymuje już od dwóch dni w poznańskiej sortowni.
Ktoś wie czy Masterlink jutro pracuje?

Trudno na to odpowiedzieć. Podobnie było przy EK Neverwintera. Były osoby, które dostały grę w sobotę, ale sporo ludzi, w tym pisząca te słowa, dostały ją w poniedziałek. Mój kurier sam był zdziwiony, że nie dano mu tej paczki w sobotę, a na opakowaniu była wielka, czerwona naklejka: SOBOTA. Jak więc będzie w twoim przypadku to nie wiem, ale mam szczerą nadzieję, że ją dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 15:36, Dalke napisał:

> /ciach/
> > Tzn. masz plakat? :>
>
>
> Tak mam plakat

Hehe, a ja będę czekać na trzecią przesyłkę :D To dopiero są wrażenia.


Ja też będe czekał, bo brakuje mi też plakatu, a oprócz tego plastikowe "cuś" z miejscami na przedmioty jest uszkodzone (miejsce na medalion jest pęknięte i medalion wypada za to). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:39, Paladynka napisał:

Jak więc będzie w twoim przypadku to nie wiem, ale mam szczerą nadzieję, że ją dostaniesz
:)


Ok dzięki za informacje. Z resztą czekałem tyle czasu to jeden weekend więcej mnie nie zbawi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z masterliniem nigdy nie miałem problemów. Zawsze mam na drugi dzień. Wydanie ładne chociaż mam rysę w kształcie kwadrata na pudełku ale trudne do zauważenia. Jeśli oddadzą 100 zł to będzie najlepsza transakcja w moim życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta- o co znowu chodzi, wypowiedziałby się ktoś z niebieskich bo to już przestaje być śmieszne. Karzecie się kontaktować kiedy się już nie da, a czekanie do poniedziałku to już lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest godzina 19, a moja paczka ma wciąż status wstrzymane, zapewne nie zmieni sie to już dzisiaj, ale jeszcze poczekam. Jeżeli sytuacja będzie taka sama po weekendzie, będę zły i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zmieniło mi się na "wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta"...zaraz dostane dosłownie k*** bo inaczej tego nie da sie wyrazić arghhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem moją paczuche:P To wydanie jest naprawde wspaniałe i ten medalion jest dosyć ciężki:P Szkoda tylko że nie dostałem go razem z grą ale na takie piękne pudełeczko z takim wyposazeniem warto było czekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować