Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2007 o 19:20, Irc100 napisał:

Było by cudownie gdybyśmy dostali 100 zł...ehhh.

Mam nadzieję że to prawda. Ma ktoś link do tego wywiadu gdzie Mike mówi że mamy dostać te
100 zł ?



nawet na stronie głównej gram.pl jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 19:20, Irc100 napisał:

Było by cudownie gdybyśmy dostali 100 zł...ehhh.

Mam nadzieję że to prawda. Ma ktoś link do tego wywiadu gdzie Mike mówi że mamy dostać te
100 zł ?

http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1880&str=3

Cytując:

"Podjęliśmy też bardzo ważną decyzje odnośnie EK. Po pierwsze wszystkim zamawiającym EK w preorderze, czyli wszystkim których dotknęło rozdzielanie wysyłki na dwie części, zostanie wysłany kupon o wartości 100 złotych do zrealizowania W DOWOLNY sposób w sklepie gram.pl. Wartość tego kuponu odpowiada mniej więcej wartości elementów które wysyłamy z opóźnieniem. Uznaliśmy, że zwykłe przeprosiny to za mało i załączając kupon chcemy dodatkowo podkreślić jak bardzo jest nam przykro, że nie wywiązaliśmy się z zawartej z naszymi klientami umowy.

Oczywiście akcja będzie nas kosztować bardzo dużo pieniędzy. Ale niestety za błędy trzeba płacić. Szczegóły całej akcji będą wkrótce ogłoszone, a ze wszystkimi klientami skontaktujemy się osobiście (telefonicznie lub emailem) i poinformujemy o tym. Nastąpi to zaraz po zakończeniu wysyłek brakujących elementów, czyli najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu (12-17 listopada). Zależy nam na czasie, tak aby kupon gracze mieli szanse wykorzystać na świąteczne zakupy."

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 19:09, heyboy napisał:

> Albo masz moc spełniania życzeń, no no ;)

To sobie kupię figurkę Geralta jak już będzie i może jeszcze zostanie na coś fajnego :)

I kości, kości. Ja chyba w nałóg wpadnę, ale fajowo gra się nimi w Wiedźminku i zawsze można sobie nowy mieczyk lub kurteczkę zafundować :D
A moja paczka już wysłana. Juhuuuuuuuu :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 19:29, Paladynka napisał:

> > Albo masz moc spełniania życzeń, no no ;)
>
> To sobie kupię figurkę Geralta jak już będzie i może jeszcze zostanie na coś fajnego :)

I kości, kości. Ja chyba w nałóg wpadnę, ale fajowo gra się nimi w Wiedźminku i zawsze można
sobie nowy mieczyk lub kurteczkę zafundować :D
A moja paczka już wysłana. Juhuuuuuuuu :))))


fajnie jakby w sklepiku pojawiło się takie fajne pudełko do gry jak w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym zaprzestaniem wydawania EK to trochę dziwny środek zaradczy, może niech po prostu robią przygotowania zaraz jak dostają prawa do tytułu, 1000 sztuk, jak przy CompanyOfHeroes to chyba zawsze się jakoś sprzeda i wybór dostawcy innego niż DPD też pozwoliłby odciążyć CDP jako winowajcę narzucającego dostawcę, klient sam by na siebie brał ryzyko wyboru takiej a nie innej firmy kurierskiej, a myślę, że przynajmniej dwie firmy już pozwoliły by na zdrową konkurencję samych firm kurierskich i to one by się martwiły o to aby przesyłką na 100% nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 19:32, kozikbz napisał:

> > > Albo masz moc spełniania życzeń, no no ;)
> >
> > To sobie kupię figurkę Geralta jak już będzie i może jeszcze zostanie na coś fajnego
:)
>
> I kości, kości. Ja chyba w nałóg wpadnę, ale fajowo gra się nimi w Wiedźminku i zawsze
można
> sobie nowy mieczyk lub kurteczkę zafundować :D
> A moja paczka już wysłana. Juhuuuuuuuu :))))

fajnie jakby w sklepiku pojawiło się takie fajne pudełko do gry jak w grze

Oj tak, tak, to by był ful wypas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:07, RaLu napisał:

Informujemy, że w dniu jutrzejszym potwierdzimy termin wysyłki pozostałych paczek z elementami
EK.


Podobnie jak wczoraj, również w dniu dzisiejszym kolejna partia przesyłek opuściła nasz magazyn.
Ostatnia część jest skierowana do realizacji i jutro zostanie wysłana.

Pozdrawiam,
Rafał Łubiński
sklep.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 15:24, Dalke napisał:

> Ehhh... wszystko fajnie, ale nadal mam "pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie

> wysłane 30 października 2007"
, a dok przestal odpowiadac na moje maile...
>
> I dlaczego nie jestesmy informowani bezposrednio?

A dzwoniłeś do nich?


Nie bardzo miałem czas wisieć na telefonie, dlatego kontaktowałem się z dokiem mailowo. Do tej pory dostawałem jednozdaniowe odpowiedzi, ale teraz jakoś się kontakt urwał... Jak się jutro nic nie wyjaśni to będę dzwonił oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam po raz setny chyba już mój numer przesyłki i wprowadzono juz do systemu:P Fajnie mam nadzieje że jutro moja paczucha do mnie dojdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja jak to zwykle ma w zwyczaju, jest wstrzymana. Ciekawe co bedzie jutro, niby obiecuja ze zostanie wyslana, ale, znajac zycie dalej bedzie wstrzymana. Ktos chce sie zalozyc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 20:49, Grzybek90 napisał:

Sprawdzam po raz setny chyba już mój numer przesyłki i wprowadzono juz do systemu:P Fajnie
mam nadzieje że jutro moja paczucha do mnie dojdzie:D


Witam w klubie. :) Sprawdzilem przed chwila moj numer przesylki na stronie DPD. Wyglada na to, ze moja paczka juz do mnie jedzie i jutro po pracy bede mial wrecie cala EK Wiedzmina. Nie moge sie doczekac. No i ta obiecana rekompesata tez fajna. 100 PLN na dowolne produkty w sklepie gram.pl na pewno sie przyda. Na pewno jest to lepsza gratyfikacja niz do 50% znizki na przedmioty w sklepie wiedzminskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 20:49, Grzybek90 napisał:

Sprawdzam po raz setny chyba już mój numer przesyłki i wprowadzono juz do systemu:P Fajnie
mam nadzieje że jutro moja paczucha do mnie dojdzie:D


Heh, ja odbieram paczki w miejscu odległym aż o 5min jazdy samochodem od centrum Warszawy i jeszcze nigdy paczka nie dotarła do mnie pierwszego dnia po nadaniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 21:03, Dalke napisał:

Heh, ja odbieram paczki w miejscu odległym aż o 5min jazdy samochodem od centrum Warszawy i
jeszcze nigdy paczka nie dotarła do mnie pierwszego dnia po nadaniu :/


A nie myślałeś nigdy (skoro to tak blisko) kopnąć się tam i odebrać ją osobiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 21:16, Boskii napisał:

> Heh, ja odbieram paczki w miejscu odległym aż o 5min jazdy samochodem od centrum Warszawy
i
> jeszcze nigdy paczka nie dotarła do mnie pierwszego dnia po nadaniu :/

A nie myślałeś nigdy (skoro to tak blisko) kopnąć się tam i odebrać ją osobiście?


Blisko centrum, ale nie Okęcia, a tam jest warszawski oddział DPD.
O wiele bliżej mam do CDP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 21:16, Boskii napisał:

> Heh, ja odbieram paczki w miejscu odległym aż o 5min jazdy samochodem od centrum Warszawy
i
> jeszcze nigdy paczka nie dotarła do mnie pierwszego dnia po nadaniu :/

A nie myślałeś nigdy (skoro to tak blisko) kopnąć się tam i odebrać ją osobiście?


Centrala DPD w Warszawie bynajmniej nie jest w centrum ;)

EDIT: ^^^ no właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować