Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Przedostatnia partia? Co to za firma która przez 5 miesięcy produkuje dodatki i jeszcze połowa z nich jest uszkodzona?

Znając moje szczęście to moja EK będzie w ostatniej partii. Nie zdziwiłbym się wcale gdybym musiał czekać na paczkę kolejny miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no nie mam słów na to co oni sobie z nas robią... czy tam ktoś w ogóle jeszcze pracuje?? czy ktoś to czyta?? Nadal wstrzymaną mam... a już sie miesiąc zbliża od zamówienia... nie chce kląć żeby bana albo degrada nie zarobić ale już nie wiem jak to nazwać. Ja, płacąc 200zł, dostaje paczkę dużo później niż co co zamówili za 90zł... no pewnie zarobili i mają nas gdzieś... nie wierze że nadal nie dorobili części. mieli mieć je już gotowe miesiąc temu więc góra tydzień dorabiali. Może niech chociaż ktoś z niebieskich powie nam całkiem szczerze co tam się naprawdę dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 15:35, Arthas3 napisał:

Moja przesylka rowniez nadal wstrzymana :( nr. 1357.
Nalfein, Dark master - jakie macie nr?

Moja 124.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie juz zmienil status na "pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 22 listopada 2007" tyle czekania od Wt, 30.10.2007 " chyba musiała moja interwencja dobrze to zmienić.
Ale sprawa i tak zgłoszna do UOKiK (szczegóły na moim gs) więc CDP i GRAM.PL nie ma zmiłuj sie.

edit:
ja mam nr EK 123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja. CDP by się przejmowało jakimś tam Urzędem Ochrony Konsumentow. Moja paczka też ma ten sam status, co Twoja. Ale to pewnie czysty przypadek. Niemniej się cieszę, że ten przypadek się zdarzył. I mam nadzieje, że jeszcze dzisiaj to wyślą, a DPD się spręży i jutro mi dowiezie. Całą, niepokiereszowaną, bo inaczej kurier może mieć nieprzyjemności.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Waszym miejscu zacząłbym się cieszyć dopiero kiedy będzie status "wysłane".

U mnie było zostanie wysłane 8 listopada po czym 9 się pojawiło "wystąpił błąd podczas realizacji zamówienia, skontakuj się z dok" i trwa tak dnia dzisiejszego... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 17:08, Solmath napisał:

Na Waszym miejscu zacząłbym się cieszyć dopiero kiedy będzie status "wysłane".

U mnie było zostanie wysłane 8 listopada po czym 9 się pojawiło "wystąpił błąd podczas realizacji
zamówienia, skontakuj się z dok" i trwa tak dnia dzisiejszego... :/


weź nie strasz :D ciesze sie że wogóle mój status sie zmienił, poza tym wierz mi to nie był przypadek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem po co taki tu zamęt jest.. co to jest za problem ... powiedzmy
zbliża się jakaś premiera gry ok.. czekam na premiere rano ide do Media Markt kasuje TANIEJ gre niz np na gram.pl czy play.com czy pl juz nie pamietam... nie trace swoich WPLN na gram i jeszcze dostaje nowe... nie pąłce za przesyłke i mam nawet taniej gre niz tu.. :/
dodatkowo jak mamy szczęscie to sie trafi edycja kolekcjonerska..

niedawno byłem w MM i widze wiedzmina edycje normalną i specjalną i kolekcjonerską za 79 zł.. czy coś.. bez łaski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 17:32, Chester001 napisał:

ja nie wiem po co taki tu zamęt jest.. co to jest za problem ... powiedzmy
zbliża się jakaś premiera gry ok.. czekam na premiere rano ide do Media Markt kasuje TANIEJ
gre niz np na gram.pl czy play.com czy pl juz nie pamietam... nie trace swoich WPLN na gram
i jeszcze dostaje nowe... nie pąłce za przesyłke i mam nawet taniej gre niz tu.. :/
dodatkowo jak mamy szczęscie to sie trafi edycja kolekcjonerska..

niedawno byłem w MM i widze wiedzmina edycje normalną i specjalną i kolekcjonerską za 79 zł..
czy coś.. bez łaski...


TERAZ to ja też to już wiem. Jak to mówią, "mądry Polak po szkodzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma pod nosem MM czy empik lub inne markety.
Niektórym taniej zamówić na gramie niż jechać np 100km po grę i płacić za bilet. Ja np mam do empiku jakieś 10-15 min drogi pieszo, a zwyczajnie nie mam czasu na to żeby chodzić i sprawdzać ceny nie mówiąc już o MM do którego żeby dojechać potrzebowałbym z 2-3 godziny wolnego czasu, którego w ciągu dnia poprostu nie mam.
Dlatego zamawiam na gram bo przychodzi paczuszka do domu, a jak nie mogę odebrać to wystarczy skoczyć na przeciwko na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]
nie trace swoich WPLN na gram i jeszcze dostaje nowe...
[/quote]

Więc jeśli tak... to po co Ci te wPLN-y??? Jeżeli kupujesz gry w MM czy Empiku.
Zbierasz sobie od tak dla hecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ,że wysyłka wciąż wstrzymana,a na sklepie sram.pl EK wieśka jest dostępna(duża ilość , ponad 10 sztuk)?

Super ,poprostu super. Ciekawe czym się będą tłumaczyć ,gdy się spytam jutro w DOKu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem. Pudło na szczęście niueszkodzone (ale wyglądające jakby kilka miesięcy przeleżało w magazynie), plakat jest, naklejki nie zaobserwowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka nadal wstrzymana, biorąc po uwagę że jest piątek, najwcześniej dostanę w poniedziałek lub wtorek. Czyli 5 tygodni - gratulacje - idę na rekord :D Oczywiście to przy założeniu że dzisiaj wyślą, w co wątpię, nic na razie na to nie wskazuje. Mam takie nieodparte przeczucie , że resztę EK dostanę razem z EK Wiedźmina II ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować