Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmiński dzień community - rozdział pierwszy (Versus)

102 postów w tym temacie

Od jakiegoś czasu głosuje na Prince''a, więc i teraz na niego zagłosuje. Może i Wiedźmin jest niezłą grą (nie wiem, nie grałem), ale Geralt za krótko działa w branży komputerowej, by miał wygrać z kimś, kto jest w niej od kiedy pamiętam. Bo traktuje wiedźmina w tym przypadku jako zawodnika z gry, nie z książki.
A nawet jak Prince przegra, co jest możliwe, bo Geralt ostatnimi czasy zdobył rzesze fanów, to przynajmniej pokonał Larę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:28, Jaro7788 napisał:

Swoją drogą, jeżeli wygra Książę, to ciekawe, jak prowiedźmińskie GRAM.PL o tym napisze. :)


Sfałszują wyniki! Żądam przysłania obserwatorów z OBWE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywista, że Prince. No bo jak można inaczej? ;]

A tak swoją drogą, ciekawe, jak wyglądałby rysunek gdyby wygrała np. Lara Croft. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm zdziwił mnie trochę tekst pod obrazkiem z wiedźminem i princem. "Nie ma dobra i zła są tylko wybory i ich decyzje". Czyje decyzje wyborów? Hmm nie powinno być konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha! Normalnie wiedziałem, przewidziałem to!
Tak sobie ostatnio myślałem, że pewnie wygrany z Versusa będzie miał jeszcze dogrywkę z Geraltem. I co? I jest. xD

Ale mimo wszystko Wiedźmin jest jeszcze zbyt...hmm...młody (?) jako bohater gry komputerowej. Więc głos na Prince`a. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny news i kolejna literówka!!!
A co do rywalizacji, to dlaczego Geralt nie wystartował w eliminacjach? Baliście się że może nie wytrwać do finałów?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby prince w końcu zdechł... Geralt pomścij Freemana !!!

Patrząc na ten rysunek od razu można zobaczyć ,że te wszystkie wybory były ustawione ;p
walony prince od początku miał wygrać eliminacje ;p

----
A szkoda... bo chciałem zobaczyć jak Freeman okłada Geralta swoim łomem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:58, Mychaa napisał:

A co do rywalizacji, to dlaczego Geralt nie wystartował w eliminacjach? Baliście się że może
nie wytrwać do finałów?? :P


gospodarz zawsze przechodzi dalej bez eliminacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddałem głos na prince''a niestety nie podoba mi się jakiś taki dokooptowany na siłę przeciwnik. było dać Geralta na początek w eliminacjach. Zresztą jaki z niego bohater gier ? Kazdy z zawodników w versusie miał na koncie kilka ( Mario to nawet chyba kilkanaście) gier na swoim koncie. Nagle CDP chce zrobić z Geralta wielkiego Bohatera. No propaganda, bo nie wiem jak to nazwać, jest już wszędzie. Panowie i Panie z CDP zrobiliście dobrą grę która jak na razie nie zbiera batów. Jeśli coś jest dobre to ludzie po to sięgną ja np. chętnie chciałem kupić sobie Wiedźmina ale to że w przysłowiowej lodówce już nawet był zniechęciło mnie do zakupu.
Jak to powiedział Cygan: No śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - fajnie, że powstał Wiedźmin, ale trzeba myśleć perspektywicznie i zacząć prace nad nowym hitem. Pora usunąć te wszędobylskie wiedźmińskie ozdoby (szczególnie słynną rękę Geralta) i powrócić do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, dlaczego bierzecie to wszystko tak na poważnie. Przecież nie są to wybory prezydenckie (a szkoda :P). Co z tego, że Geralt nie brał udziału w eliminacjach, ktoś z Was ucierpiał? CDP chce promować Wiedźmina [fakt, z lekka przesadzają], ale nic złego się nie stało. Ja zagłosowałem, tak jak zagłosowałem dla zabawy. Żadnego z bohaterów nie czeka nagroda, więc nie trzeba się kłócić czy wyniki będą sfałszowane, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geralt to ekhem, nowiutka postać jeśli chodzi o gry komputerowe, dlatego głosuję na Prince''a. Na dodatek Prince jest porządnie wytrenowany przez perskich fachmistrzów i ma kontrolę czasu pod ręką (dosłownie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować