Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2010 o 23:02, Marcin08 napisał:

chcąc nie chcąc musze w takim razie Steama zainstalować, choć nie przepadam...


Też nie, ale to przyszłość PC. Coraz więcej gier obsługują te zabezpieczenia. Szkoda że będzie do ściągnięcia dopiero od wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 23:22, Kraju napisał:

> chcąc nie chcąc musze w takim razie Steama zainstalować, choć nie przepadam...

Też nie, ale to przyszłość PC. Coraz więcej gier obsługują te zabezpieczenia. Szkoda
że będzie do ściągnięcia dopiero od wieczora.



Chcialem sie spytac o demko a mianowicie-bedzie dopiero dostepne od jutra wieczorem????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 23:22, Kraju napisał:

> chcąc nie chcąc musze w takim razie Steama zainstalować, choć nie przepadam...

Też nie, ale to przyszłość PC. Coraz więcej gier obsługują te zabezpieczenia. Szkoda
że będzie do ściągnięcia dopiero od wieczora.


skąd to info, że od wieczora? Tak sądziłem i przypuszczałem ale potwierdzenia mojego myślenia nigdzie nie znalazłem. Rzuć linkiem jak masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 23:33, Mario563456 napisał:

Chcialem sie spytac o demko a mianowicie-bedzie dopiero dostepne od jutra wieczorem????????????????


Po primo mniej wykrzykników, bo udowodniono że jak ktoś daje więcej niż trzy, to masz zaburzenia z osobowością i psychiką. Po drugie to musisz mieć steama. A po trzecie to patrz na czas Amerykański. Steam wrzuci demko o jakiejś 12-13 czasu amerykańskiego, zatem u nas będzie pod wieczór lub wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 23:37, Kraju napisał:

> Chcialem sie spytac o demko a mianowicie-bedzie dopiero dostepne od jutra wieczorem????????????????


Po primo mniej wykrzykników, bo udowodniono że jak ktoś daje więcej niż trzy, to masz
zaburzenia z osobowością i psychiką. Po drugie to musisz mieć steama. A po trzecie to
patrz na czas Amerykański. Steam wrzuci demko o jakiejś 12-13 czasu amerykańskiego, zatem
u nas będzie pod wieczór lub wieczorem.


Ale ty gosciu jestes cwany i wygadany hahaha uwazaj bo ci z tylu zabraknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 09:36, Rogalenko napisał:

Demo Mafii 2 już dostępne !

No to nie bądź samolub i podaj link ;)

Spoiler

Którego pewnie nie masz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh no spokojnie.
Dla mnie w sumie nie wstyd się przyznać bo nie mam konta steam.
Macie więc szczęście bo ja czekam na otwarte serwery i pewnie sobie jeszcze poczekam.

Peace brothers :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tak 30 - 35 p na optymalnych ustawieniach. Nie interesowałem się to grą do puki nie zagrałem w demo.
Tutaj moja konfiguracja komputera w razie nie ścisłości :) - Intel C2D E8400 3,00 GHz x2 - 2 gb ram, Ge Force 9800 GT 512 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no u mnie w porywach do 25, ale musze powiedzieć ze jest mega :)
fajnie bo wyglada na to że licznik jest ustawiony tylko na swobodna eksploracje miasta (ograniczonego mocno na potrzeby dema. Fajnie wyglada, poczatkowo ustawiłem sterowanie autem na realistyczne, ale blyskawicznie zmieniłem bo to wyższa szkoła... :) na razie prawie nie pograłem, ale kurcze, podoba mi sie mooocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo ukończone - wrażenia? Pozytywne :) Oczywiście jak wszyscy inni czekałem na mafię, ale, że nie byłem przesadnie (jak to się mówi) zhypowany, więc też mogę być zadowolony z tego co widziałem. Nie oczekiwałem czegoś ponad Mafię, tylko taki uwspółcześniony model. I jako to wygląda bardzo przyzwoicie.

W demie otrzymujemy jak każdy wie jedną misję, która według napisów na początku nie pojawia się w grze. Tyle, że końcówka dema, nieco suspensowata urywa się na "to be continued", więc nie wiem jak na to zapatrywać...

Początek dema ma miejsce w domie Vito - odbieramy telefon z zawołaniem na misję, następnie możemy skorzystać z dobrodziejstw domu. W interakcjach - wybór stroju, możliwość zjedzenia czegoś, jedno znane wszystkim pisemko, radio z 3 miłymi uszom stacjami i możliwość spacerku po całej rezydencji z zabawą z otwieraniem okien/kurków od kranu/włączaniem świateł włącznie. Nie jest to GTA i dobrze, choć szczegóły miłe.

Niestety, w demie nie ma możliwości nacieszyć się samym miastem, chyba że w wersji minimalistycznej - czas przebywania na otwartej przestrzeni ograniczony jest do 10 minut, ale to dość czasu, by dotrzeć na misję, zahaczając o parę miejsc. Można więc tankować na stacji, odwiedzić bar (kawka, cola, hot-dog, wszystko oczywiście tylko animacje konsumpcji, płacimy za dolary posiadane dolary, mamy tu ich dość by pozwolić sobie na wszystko z wymienionych), sklepik z bronią (stylowego Tommyguna się tu nie dorobimy, ale podczas misji już tak) i swobodna jazda. Modele jazdy są dwa (do zmiany w ustawieniach) - zwykły i realistyczny, sprawdzałem tylko pierwszy - daje radę, choć pad z pewnością byłby bardziej komfortowy.

Misja... Włoskim korzeniom Vita jednak daleko do bycia kozakiem, więc trzeba było się odzwyczaić od gry na rambo z innych gier. Krycie za zasłona, pomoc kolegów i flankowanie są elementarne, zarazem sam postrzał tak nie boli (miła gra słów), bo zamiast paska życia mamy słynny "krwawy oddech". Co nie oznacza, że można być nieostrożnym - wystarczyło mi raz, w biegu wpaść na rzucany koktajl Mołotowa, a drugi - nadziać się na bliskodystansowy postrzał ze strzelby, by przypomnieć sobie bardziej rozważny styl gry. Obie sytuacje zakończyły się oczywiście śmiercią, a autosave nie następują tu po każdym starciu. Jak w pierwszej części... AI nie takie złe, tylko wydaje mi się mało agresywne. Zajętych pozycji pewnie nie będziemy już musieli oddawać, zazwyczaj nie ma niemilca, któremu dwie-trzy kulki z rozpylacza nie starczyły na pożądane śmiertelne przesycenie. A zachowanie mieszczan bardzo podobne do tego z pierwowzoru, więc jest, jak ma być. A policja, jak to policja - mandat za prędkość zapłaciłem, oczywiście można też odmówić, ale czas do namysłu jest tu ograniczony.

Fabuły zbyt wiele tu nie było, jak to na pół godziny, ale całość jest bardzo filmowa. A i dialogi między postaciami przyjemne. Towarzysze nawet przypominają tych z pierwszej części, nie fizjonomią, ale stylem już tak. Joe wydaje się być luzakiem, choć jednak większym niż Paulie, zaś ten drugi (nonen nescio) powagą przypomina Sama. Jest jeszcze jedno odwołanie do Sama, ale pozostawiam je już do zauważenia Wam ;)

Grafika ładna, ale screenów nie daję, inni mają lepszy sprzęt, ja grałem na laptopie. Bardzo przyjemne jest niszczenie środowiska, chociażby kruszenie kolumn strzałami w kryjących się tu przeciwników, natomiast zaskoczyły mnie artefakty, rzecz nieczęsto spotykana.

Osobiście pełnej wersji jeszcze nie zamówiłem, poczekam na oceny. Jeśli reszta gry okaże się naprawdę dobra - biorę. Bo tytuł zapowiada się na grzechu warty. Przyjemności innym z dema :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 12:22, Liqid napisał:

W demie otrzymujemy jak każdy wie jedną misję, która według napisów na początku nie pojawia
się w grze. Tyle, że końcówka dema, nieco suspensowata urywa się na "to be continued",
więc nie wiem jak na to zapatrywać...


Z tego co czytałem, to misja w demo jest piąta misją w grze, więc nie ma bata, musi się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w filmiku mignęła mi scena tak jakby wlaśnie z tej misji, ale w scenerii zimowej, może w ten sposób "nie pojawi się w finalnej wersji gry" :)

demo jak demo, ale wygląda na to że bedzie taka jak oczekiwałem, cieszy mnie to że optymalizacja nie jest spieprzona i naprade bedzie mozna cieszyć się tą grą, jednym slowem w pełni usatysfakcjonowany jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować