Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2010 o 11:07, Damianuss1 napisał:

Widzę, że potwierdza się moje zdanie co do sterowania padem :P. Mam do Ciebie jeszcze
pytanko - czy na klocku jest autoaim?

Nie ma. A nawet jak będzie to pewnie będzie można wyłączyć tak jak w Red Dead Redemption.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widzę, że potwierdza się moje zdanie co do sterowania padem :P. Mam do Ciebie jeszcze

Dnia 11.08.2010 o 11:07, Damianuss1 napisał:

pytanko - czy na klocku jest autoaim?


Nie ma. Przynajmniej w demie - nie wiem jak będzie w fullu (pewnie będzie jako opcja).

ps. Za to w demie PC autoaim jest domyślnie włączony. Ktoś wie czy ta opcja dotyczy myszy, czy uaktywnia się dopiero po podłączeniu pada ? Ktoś sprawdzał ? Bo u mnie jest nieaktywna - domyślnie włączona a przestawić tego nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i już wczoraj ściągniete demko i od razu przeszedłem. Gra jest świetna i zapowiada się grą roku. Ta jedna misja a już jaki niedosyt zostawiła bo kończy się w takim momencie :p Sam nawet włączam by przez to 10min pojezdzic jeszcze trochę po mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak połączyć grę z Xfire, żebym mógł zrobić jakiś filmik na przykład? Bo widziałem, że ludzie mają w swoich profilach filmy z demka, więc raczej się jakoś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć co jest nie tak, że po wyjściu z demka cały pulpit pozostaje przyciemniony tak, że ledwo co widać i nijak nie idzie tego przywrócić.Jedynie powtórne logowanie do systemu pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 12:44, Smileyer napisał:

Może mi ktoś powiedzieć co jest nie tak, że po wyjściu z demka cały pulpit pozostaje
przyciemniony tak, że ledwo co widać i nijak nie idzie tego przywrócić.Jedynie powtórne
logowanie do systemu pomaga.

ctr-alt-del i pozniej anuluj (przynajmniej na 7ce to pomaga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 12:44, Smileyer napisał:

Może mi ktoś powiedzieć co jest nie tak, że po wyjściu z demka cały pulpit pozostaje
przyciemniony tak, że ledwo co widać i nijak nie idzie tego przywrócić.Jedynie powtórne
logowanie do systemu pomaga.



,,idzie" to przywrócić. Działa sposób o którym pisał Crew900 bodajże, CTRL+ALT+DEL i wszystko wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 11:57, Infes napisał:

No i już wczoraj ściągniete demko i od razu przeszedłem. Gra jest świetna i zapowiada
się grą roku. Ta jedna misja a już jaki niedosyt zostawiła bo kończy się w takim momencie
:p Sam nawet włączam by przez to 10min pojezdzic jeszcze trochę po mieście.


mozesz grac dluzej niz 10 min :)
http://mafiatown.gram.pl/forum/ominiecie-limitu-w-mafia-ii-demo-t1689.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2010 o 12:48, SmokeY napisał:

ctr-alt-del i pozniej anuluj (przynajmniej na 7ce to pomaga)


Że też na to nie wpadłem, dzięki. Działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 13:11, DesMonD__PL napisał:

Powiedzcie mi, czy używanie tego programu do zatrzymania czasu jest bezpieczne?
Nie zbanują mi konta?


a dlaczego mialo by sie tak stac? ja uzywam tej drugiej opcji z tym programem "stimmer" czy cos takiego, bo w tym pierwszym sposobem to bym cos popieprzyl pewnie, a jak narazie to mi wszystko elegancko dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 11:15, Lordpilot napisał:

> Widzę, że potwierdza się moje zdanie co do sterowania padem :P. Mam do Ciebie
jeszcze
> pytanko - czy na klocku jest autoaim
?
>

Nie ma. Przynajmniej w demie - nie wiem jak będzie w fullu (pewnie będzie jako opcja).

ps. Za to w demie PC autoaim jest domyślnie włączony. Ktoś wie czy ta opcja dotyczy myszy,
czy uaktywnia się dopiero po podłączeniu pada ? Ktoś sprawdzał ? Bo u mnie jest nieaktywna
- domyślnie włączona a przestawić tego nie idzie.



Emm... Jest Autoaim... Choć bardzo delikatny, co mnie bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 30 minut i jestem zachwycony. =D
Gra się super. Jedyne do czego mogę się przyczepić to jazda, która jest strasznie męcząca.
Ciekawi mnie też jak dużo rodzaji broni będzie w finalnej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem skasować swój pre-order tej gierki za jedynie 10h rozgrywki(podobno), ale po spędzeniu 4h z samym demem zmieniłem zdanie. W tym wycinku miasta można się naprawdę fajnie pobawić:
- kraść i tuningować samochody
- kupować bron i ciuszki( pistacjowy płaszcz FTW)
- okradać sklepy i uciekać przed prawem
- spowodować trójstronny konflikt my-gang-policja
- napastować obywateli: lać ich po pyskach, wyciągać z budek telefonicznych, wrzucać do wody na przystani itd.
Dzięki oprawie audio-wizualnej, klimatowi i dbałości o szczegóły gra sprawia mi to dużo większą frajdę niż takie GTA. Cieszy to, że policja potrafi też ścigać innych obywateli. Parę razy miałem sytuację, że ktoś im wjechał w tyłek i dostał za to mandat, albo zaczął uciekać i po kilku chwilach dostał kulkę. Jeśli zabijemy właściciela sklepu i wrócimy na miejsce zbrodni później to znajdziemy policyjne taśmy na drzwiach. Raz jak obrabowałem lokal i wróciłem tam zbyt szybko to zastałem barmana przy pogawędce z policją. Koleś rozpoznał mnie i wskazał jako sprawce przestępstwa- rozpoczął się pościg:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem zachwycony, świetne animacje,zastanawiam się czy będzie można pływać bo woda za domem jest zachęcająca :D Gra nawet działa dosyć płynnie jak na laptopa.Ale jakoś nie przypadła mi do gustu oprawa audio-wizualna, tzn słuchając radia muzyka potrafiła wprawić w klimat ale kiedy usłyszałem głos prowadzącego miałem jakieś mieszane uczucia.Zastanawiam się ile stacji radiowych pojawi się w oficjalnej wersji.Dziwne jest też to,że przy max ustawianiach i min obrazu granie nie powoduje większych zacinek :) I tak jak pisał wyżej SmokeY nawet przy takiej wersji można spędzić wiele godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, może nieco śmieszny, ale nie mogę się zdecydować - kupić na PC czy na PS3? Z jednej strony wole na PC, bo jak wiadomo jest większa wygoda i przyjemność z celowania, a do tego niższa cena, z drugiej słyszałem, że na PS3 ma być z miejsca jakiś darmowy DLC na wyłączność, chociaż w sklepie gram.pl nic tam nie jest o tym napisane (albo nie zauważyłem) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować