Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Rzeczywiście nie ma co porównywać Mafi 1 i Gta 4 bo to głupota. W starych grach nie ma tych wszystkich pixel shaderów, hdr itd. przez co grafika wydaje się może trochę ostrzejsza ale na pewno nie ładniejsza. To są 2 zupełnie różne technologie i nie ma sensu czegokolwiek porównywać.Ja osobiscie uważam że mafia jest ładniejsza od GTA 4, tyle że mowa tu o Mafi 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 09:03, Skom25 napisał:

Skąd taka informacja? Przecież takie zabezpieczenia stosuje tylko ubisoft... Może chodzi
Ci o steam?


Tak, mówię też o steam''ie. Czy na komputerze BEZ internetu będę mógł zagrać w Mafię II?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 09:35, Hommicide napisał:

Tak, mówię też o steam''ie. Czy na komputerze BEZ internetu będę mógł zagrać w Mafię
II?

Ciężko powiedzieć bo gra jeszcze nie wyszła, ale jeśli jest tak jak z innymi Steamowymi grami to będziesz potrzebował tylko jednokrotnego połączenia z serwisem (rejestracja gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal uważam, że w pierwszej

Dnia 12.08.2010 o 23:47, byverter napisał:

Mafii grafika jest ładniejsza niż w GTA IV.


Ten tekst zrolował mi rajtuzki :) Żeby nie było niejasności - uwielbiam pierwszą Mafię (prorder na "dwójke" już złożony), jest to jedyna gra w moim życiu gracza, ktorej bez wahania wystawiam 10/10. Jednak pisanie, że graficznie Mafia jest ładniejsz to jakieś nieporozumienie spowodowane bardzo kiepskim wzrokiem.

Te gry dzieli przepaść technologiczna. GTA IV debiutowało prawie 6 lat po Mafii - w kwietniu 2008 r. Jasne jest więc, że ma mnóstwo efektów i ficzerów, których w 2002 r. nie było (a gdyby były ówczesne kompy nie byłyby w stanie ich pociągnąć). Są gusta i guściki - ale nie brnij już w te herezje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę z tym patchem.
Cały czas blokuje i go AVG. Wyskakuje info, że jest zablokowany, macie na to jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 12:23, Jcl napisał:

Nie mogę z tym patchem.
Cały czas blokuje i go AVG. Wyskakuje info, że jest zablokowany, macie na to jakiś sposób?



chyba najprostszy, wyłączyć AVG na czas ściagania/instalowania patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem i nie działa.
A powstrzymać się 2 tyg. jeszcze trudno...
A do tego to chyba 60% ukończonej gry, to demo, mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 09:35, Hommicide napisał:

> Skąd taka informacja? Przecież takie zabezpieczenia stosuje tylko ubisoft... Może
Tak, mówię też o steam''ie. Czy na komputerze BEZ internetu będę mógł zagrać w Mafię
II?

Musisz mieć połączenie, by zainstalować grę. Następnie przy włączonym połączeniu z internetem klikasz w przejdź w tryb offline. Teraz możesz grać spokojnie bez netu. Niestety, aby przejść w tryb offline musisz być połączony z internetem co jest trochę bez sensu.
Ja tam się cieszę, że będzie steam. Co prawda sprzedałem swoje poprzednie konto (z 82 grami), ale steamworks to wiele zalet:
- Achievementy i rankingi
- Po zniszczeniu płyty, zawsze można pobrać grę.
- Nie trzeba instalować po ściągnięciu
- Patche automatycznie się instalują. Dzięki temu proces wydawania patchy przez developerów jest łatwiejszy i może być ich praktycznie nie ograniczona liczba.
- Możliwość zmiany języka gry na dowolny
- Bardzo łatwy dostęp do DLC i pełna ich kompatybilność z różnymi wersjami językowymi.
- Dobre forum wsparcia
No i są minusy:
- Wymagany internet przy instalacji i do przejścia w tryb offline. Przy awarii internetu jak jesteśmy zalogowani możemy grać dalej.
- Odsprzedaż gry nie jest "legalna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się mylę, ale chyba gdzieś czytałem że to demo to 60% ukończonej gry.
100% dostaniemy w pełnej wersji.
Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam pytanie do kogos kto ma gf 9600gt 512mb,a mianowicie gdy zagralem w demko ku mojemu zdziwieniu odpalilem na tej karcie phyksa na poziomie srednim i nawet dobrze dziala.A czy u kogos z was tez tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 15:39, Mario563456 napisał:

Witam !

Mam pytanie do kogos kto ma gf 9600gt 512mb,a mianowicie gdy zagralem w demko ku mojemu
zdziwieniu odpalilem na tej karcie phyksa na poziomie srednim i nawet dobrze dziala.A
czy u kogos z was tez tak jest?

u mnie wprawdzie w wersji mobilnej, ale ze średnim w sumie ujdzie, ale nie ma co ukrywać że większy komfort jest na off...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 19:06, Marcin08 napisał:

> Witam !
>
> Mam pytanie do kogos kto ma gf 9600gt 512mb,a mianowicie gdy zagralem w demko ku
mojemu
> zdziwieniu odpalilem na tej karcie phyksa na poziomie srednim i nawet dobrze dziala.A

> czy u kogos z was tez tak jest?
u mnie wprawdzie w wersji mobilnej, ale ze średnim w sumie ujdzie, ale nie ma co ukrywać
że większy komfort jest na off...


Tak to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 21:00, Tomek1120 napisał:

Shubert 38. Znaleziony w plikach gry.

Jak go odblokować? Na forum mafii czytałem, że w plikach dema są bronie ręczne, których ma nie być w pełnej wersji. Pewnie będą w DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 21:04, byverter napisał:

> Shubert 38. Znaleziony w plikach gry.
Jak go odblokować? Na forum mafii czytałem, że w plikach dema są bronie ręczne, których
ma nie być w pełnej wersji. Pewnie będą w DLC...

Steam\steamapps\common\mafia ii - public demo\pc\sds\cars

Auto nazywa się shubert_38_destr wystarczy podmienić z jakimś innym. Ja podmieniłem z lassiter_69. Jednak nie ma tuningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować