Zaloguj się, aby obserwować  
Firnomir

The Orange Box...

522 postów w tym temacie

Wracam do tematu:

Kupiłem The orange box orginał tyle że... W Ukrainie :p Wiele taniej ale mam inny problem: Otóż jak tę grę zarejestrowac w steamie? Na pudełku nie ma żadnego klucza, w grze tez, po prostu zainstalowałem half-life 2 i wszystko gra... Chce sciągnąc łate polonizującą ale musze miec zarejestrowaną w steamie... więc proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem właśnie Portala i zakończyłem moją przygodę z OB, i moge z tego miejsca poinformować, że jest to cudo techniki. Mam także pytanie. Na kiedy przewidywana jest premiera Epizodu trzeciego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie: otóż czy w,, The orange box,, jest też podstawowe,, Half Life 2,, i dodatek,, Epizode 1,, czy tylko drugi dodatek pt. ,,Epizode 2 ,, ,,Portal ,, i ,,Team Fortness,,? Za odp. z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 16:08, meta28 napisał:

Witam mam pytanie: otóż czy w,, The orange box,, jest też podstawowe,, Half Life 2,,
i dodatek,, Epizode 1,, czy tylko drugi dodatek pt. ,,Epizode 2 ,, ,,Portal ,, i ,,Team
Fortness,,? Za odp. z góry dzięki.

sa EP.1 i EP.2 a do tego dorzucaja jeszcze Lost Coast, i Peggle Extreme :) ja wlasnie "instaluje(wlasciwei to sciagam) na steamie HL2, bo chce sobie sciagnac Zombie Panic Source

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 19:33, rozkosz napisał:

Na kiedy przewidywana jest premiera Epizodu
trzeciego?

Ojj... jeszcze poczekasz, bo nikt Ep three nie zapowiadal jak narazie... :(
Tworcy jednak mowili ze Three zakonczy sage HL 2 i tym samym otworzy byc moze... prace nad Half-Life 3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 16:28, meta28 napisał:

czyli wszyskie 5 gier tak ? ,, Half Life 2,,, Epizode 1,,. ,,Epizode 2 ,, ,,Portal ,,
i ,,Team Fortness,,?

Jak najbardziej, a do tego nieoficjalny dodatek Lost Coast i inigierka Peggle Extreme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. to znaczy że nei muszę kupować osobno podstawki Half Life 2 i dodatku Epizode 1 bo będę miał je wszystkie w jednym pudełku :). Będę miał w co graćw samotne noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 18:05, meta28 napisał:

Dzięki za odp. to znaczy że nei muszę kupować osobno podstawki Half Life 2 i dodatku
Epizode 1 bo będę miał je wszystkie w jednym pudełku :). Będę miał w co graćw samotne
noce

nie ma sprawy :) po to jest gram.pl aby zadawac pytania i udzielac odpowiedzi.
i zapraszam Cię na mojego gramsajta !
I zeby nie bylo offtopu wiec:
gra ktos z was w TF2? Albo w jakiegos moda do HL2? np. w Zombie Panic Source? wlasnie zaczynam to na stimie sciagac, moze jutro bedzie u mnie na dysku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 16:22, Kirabax napisał:

> Na kiedy przewidywana jest premiera Epizodu
> trzeciego?
Ojj... jeszcze poczekasz, bo nikt Ep three nie zapowiadal jak narazie... :(
Tworcy jednak mowili ze Three zakonczy sage HL 2 i tym samym otworzy byc moze... prace
nad Half-Life 3!


Heh H-L3 to marzenie, które nigdy się nie spełni. jako trzecią część możemy traktować epizod 2 i 3 a to cholernie szkoda:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 21:20, rozkosz napisał:

Heh H-L3 to marzenie, które nigdy się nie spełni. jako trzecią część możemy traktować
epizod 2 i 3 a to cholernie szkoda:/.

A ja jednak bede siebie utrzymywal w przekonaniu ze tworcy jednak zrobia Half Life 3. Te epizody to po to, aby zarobic, oraz rozwinac jak najbardziej HL2. Na poczatku na HL2 tez nikt nie liczyl, a jednak sie pokazalo. Ja bede czekal na HL3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 19:24, Sirmaggus napisał:

A jak teraz serwery działają? Instaluje sie bez problemu?

U mnie wszystko dziala, a co, masz jakies problemy ze "stimem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problemy ze Orange Box-em. Podczas instalacji po podaniu cd-key-a pojawia mi się pierwszy błąd:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1df659894c823c30.html
Potem wszystko się instaluje a na koniec pojawia mi się drugi błąd:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24fdd57dc6c0df14.html
W moich gram mam Team Fortress2 ale Pre-load, a EP2 i Portal-a nie mam. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 10:22, nerull7 napisał:

Witam
Mam problemy ze Orange Box-em. Podczas instalacji po podaniu cd-key-a pojawia mi się
pierwszy błąd:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1df659894c823c30.html
Potem wszystko się instaluje a na koniec pojawia mi się drugi błąd:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24fdd57dc6c0df14.html
W moich gram mam Team Fortress2 ale Pre-load, a EP2 i Portal-a nie mam. Wie ktoś jak
rozwiązać ten problem???


Też tak miałem, w moim przypadku pomogła cierpliwość tzn poczekałem aż serwery steam przestaną być zajęte i wtedy zainstalowałem. Ewentualnie możesz sprawdzić czy nie masz Steama zablokowanego w firewallu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 15:48, Znochu napisał:

Też tak miałem, w moim przypadku pomogła cierpliwość tzn poczekałem aż serwery steam
przestaną być zajęte i wtedy zainstalowałem. Ewentualnie możesz sprawdzić czy nie masz
Steama zablokowanego w firewallu.

Dzięki za pomoc. Firewall-a to mam tylko systemowego czyli żadnego i na dodatek go wyłączyłem bo miałem problemy z netem. Teraz muszę tylko ojca przekonać żeby zostawił włączony internet na noc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:46, Kirabax napisał:

> Heh H-L3 to marzenie, które nigdy się nie spełni. jako trzecią część możemy traktować

> epizod 2 i 3 a to cholernie szkoda:/.
A ja jednak bede siebie utrzymywal w przekonaniu ze tworcy jednak zrobia Half Life 3.
Te epizody to po to, aby zarobic, oraz rozwinac jak najbardziej HL2. Na poczatku na HL2
tez nikt nie liczyl, a jednak sie pokazalo. Ja bede czekal na HL3.


Ale to nie są moje wymysły. Sami twórcy piszą, że H-L3 nie będzie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serio? blee
Ja bym w to watpil :). Jakby powiedzieli ze HL3 bedzie to fani by sie juz cieszyli itd. A moze poprostu valve nie powiedzialo, ze bedzie HL3 bo trojka bedzie sie nazywac np. half Life Next Generation ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
A można wiedzieć gdzie tak powiedzieli?
Bo jak narazie to nie komentują hl3, ale na pytania z nim związane odpowiadają że seria nie skończy się na EP3 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:50, Rumcajs52 napisał:

>
A można wiedzieć gdzie tak powiedzieli?
Bo jak narazie to nie komentują hl3, ale na pytania z nim związane odpowiadają że seria
nie skończy się na EP3 ;D


Ciekawe, moge przysiądz, że czytałem artykuł gdzie była informacja głosząca brak kontynuacji a teraz mam problem z jej odszukaniem. Tak czy inaczej nie martwi mnie to:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować