Zaloguj się, aby obserwować  
Firnomir

The Orange Box...

522 postów w tym temacie

>
O ile wiem to chyba nie da się usunąć gry z konta, można tylko dać grę jeśli się ma 2 egzemplarze. Jesli chcesz grać w swoje gry na innym kompie, to można się zalogować na swoje konto, i ściągnać sobie gre na ten komputer.


@Modok
Ty to nie pytaj się innych czy umieją czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG to było jak Valve dało użytkownikom gry Day of Defeat:Source po prezencie że mogli innym dać to było na 14 dni , a teraz jak masz 2 kopie gry to na zawsze dajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 21:01, M3rc3n0r napisał:

To chyba nie ma znaczenia :D. Tak czy siak, STEAM pozwoli Ci oddać tą kopie, którą dostałeś
kupując OB. Half life 2 którego kupiłeś, nie będzie się różnił od tego, którego już masz.



Ale ja nie chcę oddawać tej kopii, którą dostałem z Orange BOX, pragnę pozbyć się tego Half- Life'' a, którego kupiłem osobno.
Boję się, że mogą powstać różnego rodzaju komplikacje w stylu, że nie będę mógł grać w Half- Life'' a, ponieważ tą kopię gry będzie miała osoba, której ją dałem, oto mi chodzi przez cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie rozumiesz będziesz miał 2 Half-life ciesz się z tego powodu.

1 kopie możesz sprzedać na Alego lub dać komuś.

chcesz to możesz mi go dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie coś nie jest możliwe. Kupując Orange Box dostajesz te gry osobno. Steama nie interesuje, czy ten half life masz kupiony osobno czy też z OB. Dla tego systemu to jest jeden i ten sam Half life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież wykonuję to :/ Np. zabrać granat zombinatonowi , zabrałem i nic mi nie zaliczyło :/ Albo uderzyć przy użyciu gravity gun , z 15 stworzeń zabiłem i nic :/
A na Angielskim gram bo lubię angielski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 23:48, Crew 900 napisał:

A można coś z tym zrobić jak się odblokuje ?

w TF2 i owszem, w HL2 nic poza satysfakcją...
Wolisz angielski? Witaj w klubie :) Angielski HL''owi daje klimat. Spolszczyli go okrutnie slabo, wiec pozostaje przy angolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 17:08, Crew 900 napisał:

A jak ustawić boty w Team Fortress 2 ? Bo pierwszym raz gram w to i gram jak ostatni
lamer .. A z botami chciałbym poćwiczyć ....


W TF2 nie da się normalnie grać z botami jak w CS:S.Tu trzeba je dodawać po kolei,ale i tak będą stać w miejscu i nic nie robić.Jeżeli chcesz je ruszyć to wpisz w konsoli bot_mimic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, jak gram w TF to co kilka minut gra zacina się na kilka sekund :P a jako że jest to gra multiplayer to najczęściej ginę przez to ;/ macie może jakieś rady ? w portalu tez tak mam ale rzadziej i tam mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować