Zaloguj się, aby obserwować  
Firnomir

The Orange Box...

522 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2009 o 10:29, ArkStorm napisał:

W końcu się zebrałem :) i zakupiłem sobie klucz aktywacyjny OrangeBox`a :) na allegro,
25zł za taki pakiecik to śmieszna cena i żal nie brać. Jednakże trochę się rozczarowałem,
pierwsze co zrobiłem to zainstalowałem HL2, ku mojemu zdziwieniu nie ma on multiplayera,
a by cieszyć się grą po sieci trzeba dokupić pakiet HL2 deathmatch :> Jeżeli jestem
w błędzie to proszę o wyprowadzenie mnie z błędu :>

Nie jesteś w błędzie. Chyba było tak od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2009 o 10:37, hans_olo napisał:

Nie jesteś w błędzie. Chyba było tak od początku.


No trudno :) a może są jakieś ciekawe (darmowe) mody które mogą w pełni zastąpić HL2 Deathmatch? Póki co zainstalowałem Dragon Ball Source.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 10:51, ArkStorm napisał:

> http://www.hl2mods.co.uk/
> Pełna dowolność

Heh no raczej chodziło mi o jakieś polecane przez Was tytuły bo z google to ja umiem
korzystać ;) No ale i tak dzięki za fatygę :)


Przejrzałem tą listę i zainteresował mnie mod "Zombie Panic! Source". Jest do pobrania poprzez steama, wystarczy wklepać w zakładce "Sklep" nazwę moda i można go ściągnąć za darmo. Wygląda na klasyczny multi zombie vs ludzie, więc zapowiada się ciekawie. Grałem w coś podobnego w CoD4 kiedyś.
W każdym razie ściągam moda ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka do powyższego - obejrzałem gameplay na YT i gra wydaje mi się dość ... słaba, dziwna jakaś. Chyba nie dla mnie jednak. Więc tego moda sobię daruje, już lepiej posiekac zombiaki w L4D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 10:29, ArkStorm napisał:

/.../ a by cieszyć się grą po sieci trzeba dokupić pakiet HL2 deathmatch :> Jeżeli jestem w błędzie to proszę o
wyprowadzenie mnie z błędu :>

HL2: DM można łatwo zdobyć za darmo. ;)

Jeśli masz grafikę nVidia: http://www.steampowered.com/nvidia/
A jeśli masz ATi: http://www.steampowered.com/ati_offer1a/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 16:00, Kaucz napisał:

Może mi ktoś dokładnie wyjaśnić jakie gry(dodatki) znajdują się w pomarańczowym pudełku?

-_-

20090913160357

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 16:00, Kaucz napisał:

Może mi ktoś dokładnie wyjaśnić jakie gry(dodatki) znajdują się w pomarańczowym pudełku?




Half Life2
Half Life2: Episode One
Half Life2: Episode Two
Portal
Team Fortress 2

PS: I nie wiem czy też dodają czy nie. Może miałem wcześniej tylko nie zauważyłem. Chyba jeszcze HL2: Deathmach dodają

EDIT-Tyler mnie przegonił ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half Life 2 + oba dodatki - Episode One i Episode Two (z czego tylko ten ostatni jest jako-tako spolszczony). W skład pakietu wchodzą jeszcze sieciówka Team Fortress 2 i gra logiczna Portal w świecie HL.

Przegonili mnie, dziadki leśne. :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 16:04, Merovingian napisał:

Half Life 2 + oba dodatki - Episode One i Episode Two (z czego tylko ten ostatni jest
jako-tako spolszczony). W skład pakietu wchodzą jeszcze sieciówka Team Fortress 2 i gra
logiczna Portal w świecie HL.



A Episode One nie jest spolszczone? Jak nie jest to linkiem ktoś zarzuci :P? Bo do HL2 jest


EDIT- Odpaliłem EP1 i patrzę. No przecież dialogi po Polsku są...O co tu chodzi ;p?
EDIT2- Merovingian@ Ten drugi link do spolszczenia do EP1 nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 16:05, Mateuszencjowaty napisał:

A Episode One nie jest spolszczone? Jak nie jest to linkiem ktoś zarzuci :P? Bo do HL2 jest


Spolszczenie obu ww. gier jest praktycznie zerowe, bo menu + kilka wersów może sobie przetłumaczyć każdy niezaplanowany dzieciak.
Link: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=358&pid=987, naprawdę dobra robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do spolszczenia to ostatnio kupiłem Orange Box w wirtusie i oba epizody są w pełni spolonizowane kinowo(trzeba tylko w opcjach włączyć napisy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się naprawdę fajnie. Jeśli trafisz na dojrzałych ludzi. Bo dzieciaki na mikrofonie, co się drą w niebogłosy jak zobaczą zombiaka to porażka. Ale mówie - jak są dobrzy ludzie i teamwork to bardzo klimatycznie się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 16:05, Mateuszencjowaty napisał:

EDIT2- Merovingian@ Ten drugi link do spolszczenia do EP1 nie działa


Działał. Kiedyś. Ale skoro jesteście pewni, że spolszczenie w obecnym wydaniu gry jest pełne i porządne, to najprawdopodobniej po prostu je poprawiono względem edycji premierowej. Bo, wierzcie na słowo, różowo nie było. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować