Zaloguj się, aby obserwować  
Firnomir

The Orange Box...

522 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2008 o 23:06, Tokix napisał:

I Ty to nazywasz "przejściem gry" ? -.^

Speedrunning to również przechodzenie gry , tylko że ''''na szybko'''' , więc nierozsądnym wydaje się nazywanie tego inaczej.

Dnia 29.12.2008 o 23:06, Tokix napisał:

Co z Ciebie za gracz . Ze skryptami to sobie możesz /.../.

Ze skryptami to bardzo wiele można.

Dnia 29.12.2008 o 23:06, Tokix napisał:

W grze chodzi o użycie wyobraźni i skorzystać z umiejętności przewidywania .

A także o zręczność i spostrzegawczość , czyli to co najważniejsze w SDA.

Dnia 29.12.2008 o 23:06, Tokix napisał:

Chyba ambitniej przejść bez żadnych glitchy etc .

Zależy jak dla kogo.

Dnia 29.12.2008 o 23:06, Tokix napisał:

Jeżeli przejście gry w ten sposób daje Ci przyjemność, to wybacz, ale czas się ogarnąć . : )

Właśnie czas najwyższy żebyś się ogarnął. Przechodzenie gry na czas to nowa moda , wypadało by być bardziej nowoczesnym i z akceptacją przyjąć nowy trend w graniu. ;)

Dnia 29.12.2008 o 23:06, Tokix napisał:

To tak jakbyś grał w call of duty z aim botem i twierdził, że takiego skilla masz .

Nie. Raczej , można poczuć się jak gracz pr0 , który wymiata innych graczy , którzy uważają się za pr0 , a nie żadne tam boty. Tak przynajmniej słyszałem , bo nie próbowałem jeszcze. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ponawiam swoje pytanie gdyż nie udzielono mi na nie odpowiedzi : czy u was też jest tak że w Half-life 2 są dialogi (tekst) po angielsku , w Episode one nie ma tekstu gdy mówią (oczywiście mowię tu o właczonych napisam w opcjach) , a w episode two dialog (tekst) jest po polsku?Menu we wszystkich 3 cześciach half life 2 sa po polsku.
Proszę o informacje bo nie wiem czy tak ma być czy nie .
PS.Nie muszę zaznaczać że mowie o oryinalnym Orange Box-ie który zakupiłem wczoraj :)
PS.Jeśli tak ma być to może ktoś mi podać ink do bezpiecznej strony skąd można pobrać spolszczenie do Half-life 2 i Episode one i czy trzeba go będzie jakoś wrzucać do jakiegoś folderu czy normalnie da sie go zainstalować ? będę wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz nic zepsutego, po prostu jedynym rozwiązaniem jest ściągnięcie spolszczenia do H-L2 i Ep1. Do podstawki jest mod spolszczający, a episode zwykła instalka. Co do linków, google nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedni lubią gryźć lody na patyku, a inni lubią je lizać.
Jedni lubią TVN Turbo, inni lubią Discovery.
Jedni lubią kebab, inni lubią porządny obiad.

Są różni ludzi i różne gusta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 11:49, zajacisko napisał:

Nie masz nic zepsutego, po prostu jedynym rozwiązaniem jest ściągnięcie spolszczenia
do H-L2 i Ep1. Do podstawki jest mod spolszczający, a episode zwykła instalka. Co do
linków, google nie boli:)


Czyli jak rozumiem tak ma być? Nie jest to wina płyty tylko tak jest... bo tak ma być :D
Google nieboli ale nie chcę sciągnac sobie wirusów dlatego zapytałem :).
Po drugie nie rozumiem czemu tylko episode 2 jest przetlumaczony a reszta nie :) No ale skoro tak jest to dobrze bo bałem sie że dostalem trefny towar :)
Skoro mówisz że tak mabyć jak napisałem w swoim pytaniu to jestem spokojny i musze znaleźć spolszczenie do Half-life 2 i Episode 1
PS. Dzieki za odp. ale jak możesz to podaj mi link do strony o Half-life 2 albo inna stronke z spolszczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja: ściągnąłem spolszczenie do HAlf-life 2 z tej strony: http://www.hl2-pl.info i zainstalowalem , ale po uruchomieniu gry dalej sa napisy angielski. Co robić? Może mi ktoś napisac skad i jak zainstalować mod/spolszczenie?
Za odp. dzieki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 13:56, Tieru napisał:

/.../ Co robić? Może mi ktoś napisac skad i jak zainstalować mod/spolszczenie?


Skoro zainstalowałeś już spolszczenie, to wystarczy teraz nie tyle odpalić grę, co moda "Half-Life 2 PL" (lub coś w tym stylu) w Steamie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Czy jeśli kupię klucze do gier z Orange Box i je wgram na swoje konto, to grę będę mógł od razu uruchomić czy całą będę musiał ściągać? A jeżeli tak, to długo będą się te gry ściągać? Czy to zależy od szybkości neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. No nie masz wyboru, musisz ściągnąć całą grę - trudno, żeby jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystkie pięć gier z Orange Box znalazło się na Twoim dysku po samym wpisaniu cd-keya.
Tak, szybkość ściągania się gier na Twój dysk twardy zależy głównie od prędkości Twojego łącza internetowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 16:06, M3rc3n0r napisał:

Ja mam neo 1Mb/s i ani razu nie spotkałem się z muleniem. Na dodatek, w przypadku gier
opartym o silnik source, gdy ma się już jedną, to pozostałe ściągają się szybciej.


ściągają się szybciej fakt,ale raz sciągałem Lost Coast i HL2 naraz i coś sie porombało i nie mogłem żadnej gry na HL2 uruchomić,pozostało mi wyczyszczenie decala i sciaganie od nowa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 19:58, balduran2 napisał:

Czy Team Fortress 2 jest grą tylko i wyłącznie z trybami multiplayer?

Tak. Przynajmniej wersja X360.

Dnia 06.01.2009 o 19:58, balduran2 napisał:

Czy są jakieś tryby dla 2 graczy na jednej konsoli (X360)?

Nie przypominam sobie o niczym takim - jeśli jednak chcesz mieć pewność, jutro mogę sprawdzić i napisać na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 19:58, balduran2 napisał:

Czy Team Fortress 2 jest grą tylko i wyłącznie z trybami multiplayer?
Czy są jakieś tryby dla 2 graczy na jednej konsoli (X360)?


Jest to tylko gra przez internet, ale za to jaka świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 20:08, WorldWar3PL napisał:

Nie przypominam sobie o niczym takim
- jeśli jednak chcesz mieć pewność, jutro mogę sprawdzić i napisać na forum

Byłbym wdzięczny,
chociaż nie wiem czy zrobi mi to jakąś różnice - bo i tak zamierzam kupić The Orange Box.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy jeżeli ktoś po ściągnięciu gier, nagrałby mi je na płytkę i ja bym chciał je uruchomic na moim koncie steam na którym mam zarejestrowany orange box (poprostu nie chce mi się ściągac :/) to czy by to działało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować