Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

ja mysle, ze TVP podpisze umowe licencyjna na wiosne a 3 sezon wyemituje w jesieni, kiedy jest najwyzsza ogladalnosc. tak jak to bylo w przypadku 2 sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 18:40, matiz123 napisał:

Czy Wy musicie ciągle strzelać tymi spoilerami? ;) Co drugi post to jakiś spoiler. A trzeba
gdzieś patrzeć, więc bardzo ciężko trzymać wzrok z dala od nich. :P To że już widzieliście
drugą serię "Zagubionych" nie oznacza, że możecie omawiać całą fabułę. :D

A jeśli mowa o wczorajszych odcinkach, to bardzo mi się one podobały. :) Mam nadzieję, że taki
poziom będzie utrzymany do końca serii. Albo że będzie jeszcze lepszy. :)


To lepiej od przyszłego tygodnia nie zalądać do wątku, bo wtedy startuje trzecia seria. To dopiero bedą dyskusje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność zabubionych na TVP napewno jest duża. Sam zacząłem oglądać ten serial gdzieś tak od 20 odcinka pierwszej serii. Wcześniej nie lubiłem żadnych seriali, ale to się zmięniło wraz z nadejściem 20 odcinka zagubionych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta lost to naprawde dobry serial . Super go zrobili na początku nic nie wiemy i z kazdym odcinkiem sie czegos nowego dowiadujemy . Juz chce 3 serie :D:D:D cieakwe co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 09:43, mallard napisał:

Hej! Patrzcie jakie fajne emoty!


Hm... dlaczego nad Eko jest aureolka ? To znaczy, że on umrze niedługo ? Bo co Bone''a i Shanon to wiem że nieżyją, ale Eko w ostatni czwartek nadal żył. ;)
A co do emotków, to najśmieszniejszy jest chyba Hurley z tymi swoimi cyframi na czole - prawdziwa obsesja na tym punkcie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 09:49, Seqiu napisał:

> Hej! Patrzcie jakie fajne emoty!

Hm... dlaczego nad Eko jest aureolka ?

Żyje, w czwartek jego retrospekcje, dowiesz się kim jest
(jesli nie chcesz czekać to dam ci kilka wskazuwek: na jego maczudze jest krzyż, na szyi też go ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2006 o 09:55, Maker3 napisał:

Żyje, w czwartek jego retrospekcje, dowiesz się kim jest
(jesli nie chcesz czekać to dam ci kilka wskazuwek: na jego maczudze jest krzyż, na szyi też
go ma)


No tak, te aureolki nad głowami sygnalizują, że osoby je posiadające mają coś wspónego z chrześcijaństwem ;) A Eko mógłby byc księdzem, bo jest taki uczynny - chyba najbardziej pokojowa postać na wyspie.

...;)...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 09:43, mallard napisał:

Hej! Patrzcie jakie fajne emoty!

Tak myśle że gdzieś widziałęm takie postacie , to są z Shout Parka .

A tak Ana - L , grała przypadkiem w Resident Evil ?
Szkoda że nie oglądałęm tego serialu od początku bo ostnio oglądałęm i nie wiem co i jak.
To w końcu oco chodzi z tymi innymi , czy ten koleś co złamał kark jedemu to on był z tamtej grupy , poźniej ta Ana l go zabiłą to on był tym innym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2006 o 10:00, olki77 napisał:

To w końcu oco chodzi z tymi innymi , czy ten koleś co złamał kark jedemu to on był z tamtej
grupy , poźniej ta Ana l go zabiłą to on był tym innym ??


Tak ten typek należał do Innych - niestety nie pamiętam jego imienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Hawajach odbył się przepremierowy pokaz odcinka A Tale of Two Cities.

~ S P O I L E R ~

Na początku leci piosenka - wzorem ubiegłorocznej premiery - tym razem "Downtown" (Petula Clark). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 11:32, ariwederczi napisał:

Wczoraj na Hawajach odbył się przepremierowy pokaz odcinka A Tale of Two Cities.

Masz na myśli pierwszy odcinek trzeciej serii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 10:00, olki77 napisał:

A tak Ana - L , grała przypadkiem w Resident Evil ?


Jasne.I jeszcze w chyba w którymś z Szybcy i Wściekli.

Seqiu:(SPOILER - chyba)Eko JEST księdzem.I nie jest taki bardzo pokojowo nastawiony,bo np. Locke''a traktuje z ,,baśki",gdy ten próbuje przekonać go,że cały ten bunkier to ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś wizje na zakończenie serialu? ;) Mój znajomy uważa, że samolot się nie rozbił, a pasażerowie zostali poddani experymentowi, i są w sytuacji jakiej są teraz. ;) Ale to raczej mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 20:13, Galadin napisał:

Ma ktoś jakieś wizje na zakończenie serialu? ;) Mój znajomy uważa, że samolot się nie rozbił,
a pasażerowie zostali poddani experymentowi, i są w sytuacji jakiej są teraz. ;) Ale to raczej
mało prawdopodobne.


Po oglądnięciu 18 odcinka 2 serii też zacząłem tak myśleć,ale ten odcinek powstał po to,by zaprzeczyć tej teorii,a odcinek finalny 2 sezonu wyjaśnia parę spraw i tajemnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 20:16, Skywalker560 napisał:

Po oglądnięciu 18 odcinka 2 serii też zacząłem tak myśleć,ale ten odcinek powstał po to,by
zaprzeczyć tej teorii,a odcinek finalny 2 sezonu wyjaśnia parę spraw i tajemnic.


Kolega mi mówił, że wyjaśnia się częsciowo z tym wpisywaniem kodu, dlaczego samolot się rozbił. Ale wolę nie psuć sobie przyemności i obejżę w TV bez podpowiedzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować