Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2009 o 22:20, Damianuss1 napisał:

Zaznajomiłem się w końcu z nową mapką zombie (w singlu). Trzeba poćwiczyć przed grą z
innymi graczami. Muszę powiedzieć, że mapka fajna, ale moim zdaniem mało klimatyczna.
Odgłosy wydawane przez zombiaki są o wiele bardziej przerażające. Odzywki żołnierzy również
mi się podobają :). Ogólnie jest dobrze.


??? Przeczysz sam sobie? :o

A mapa rlz, ale trudna jest, nie ma jako tako takich miejsc gdzie można ładnie przykampić ... no i zombiaki nauczyły się biegać szybciej od graczy, co znacząco utrudnia grę :P Ale perki wymiatają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 23:56, Damianuss1 napisał:

> ??? Przeczysz sam sobie? :o
Czasami tak mam : P.

Zdarza się :P Bo mapka klimatyczna jest :P Tylko nie mogę odczytać napisu ze ściany w sali z generatorem, bo tak daje światłem po oczach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A taka śmieszna rozmowa z kolesiem z którym grałem:)

- So what we will do now? (pyta Rosjanin)
- Now? We will die.

To jest cały klimat tej mapki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uah, masakryczna mapa :D Świetnie zrobiona ^^ Powoli zaznajamiami się ze znajomymi z mapką i najlepszymi miejscami do kampy :P W 3 osoby udało nam się narazi dojść do 22 lvl xD Masakra była że hej, szkoda, że pokończyło się ammo do Ray Guna :P No i na końcu ciągle ktoś ginął i perki tracił i mimo paru brawurowych wypadów po ich zakup (na TS''ie: INSTANT KILL !! LECIMY PANOWIE!! PO JUGGERNAUTA!!111) polegliśmy przytłoczeni ilością zombiaków i brakiem w amunicji xP
Teraz to tylko wypatrywać jakichś fajnych fanowskich map z perkami i barierami elektrycznymi, mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 13:59, Outlander-pro napisał:

Uah, masakryczna mapa :D Świetnie zrobiona ^^ Powoli zaznajamiami się ze znajomymi z
mapką i najlepszymi miejscami do kampy :P W 3 osoby udało nam się narazi dojść do 22
lvl xD Masakra była że hej, szkoda, że pokończyło się ammo do Ray Guna :P No i na końcu
ciągle ktoś ginął i perki tracił i mimo paru brawurowych wypadów po ich zakup (na TS''ie:
INSTANT KILL !! LECIMY PANOWIE!! PO JUGGERNAUTA!!111) polegliśmy przytłoczeni ilością
zombiaków i brakiem w amunicji xP
Teraz to tylko wypatrywać jakichś fajnych fanowskich map z perkami i barierami elektrycznymi,
mniam :P

Do16 doszliśmy w 4, dopiero potem proage wyszedl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 15:23, soshman napisał:

Ja jakoś nigdy nie przyjrzałem się planszom z zombiakami... Ale po waszych wpisach widzę,
że chyba warto... :P


Eeee, Zombie Mode to świetna zabawa ;D Przeżyć jak nadłużej i odpierać niekończące się fale zombie-nazistów, po prostu miód ^^ Musisz nadrobić zaległości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Gra działa mi skokowo, a poziomy strasznie długo się wczytują. Moja konfiguracja:
Athlon 64 3200+ 939, Gigabyte K8VT 890-9, 1024 DDR 400 Mhz Kingstone, GeForce 6600GT 256 DDR, 160GB Samsung SATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 16:12, Achilleus napisał:

Mam problem. Gra działa mi skokowo, a poziomy strasznie długo się wczytują. Moja konfiguracja:
Athlon 64 3200+ 939, Gigabyte K8VT 890-9, 1024 DDR 400 Mhz Kingstone, GeForce 6600GT
256 DDR, 160GB Samsung SATA

Problem tkwi w za słabym sprzęcie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/O żal... Tak się składa, że mój komputer spełnia wymagania tej gry. Wydaje mi się, że problem nie tkwi w sprzęcie, tylko w samej grze.

PS: Poza tym, nie pytałem się o ocenę mojego sprzętu, tylko o pomoc odnośnie ww. problemu. Jak nie masz nic do powiedzenia to poprostu nie pisz, bo szkoda czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 19:56, Achilleus napisał:

/O żal... Tak się składa, że mój komputer spełnia wymagania tej gry. Wydaje mi się, że
problem nie tkwi w sprzęcie, tylko w samej grze.

PS: Poza tym, nie pytałem się o ocenę mojego sprzętu, tylko o pomoc odnośnie ww. problemu.
Jak nie masz nic do powiedzenia to poprostu nie pisz, bo szkoda czasu...


DŻAL.
Gra działa?
Nie licz na cuda, że będzie Ci chodziło na tym piecu przecież z NASA i będziesz miał miliard fpsów.
Ledwo spełniasz - ledwo grasz. ;]
A problem...chyba tkwi w tobie bo prawda boli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 20:02, NikiNicoo napisał:

Ledwo spełniasz - ledwo grasz. ;]


Z tym się nie zgodzę, ponieważ spełniając minimalne wymagania (jakby nie patrzeć, mój komputer jest trochę powyżej tych wymagań) powinno się bezproblemowo pograć. Dodam jeszcze, że Call of Duty 4: Modern Warfare chodziło mi na średnich detalach bez przycinek, a wymagania tej gry są podobne do CoD:WaW (jak nie takie same);)
Także zwracając się o pomoc nie pytam czy gra mi odpali tylko dlaczego jest tak źle zoptymalizowana. Na różnych forach są te same problemy. Długie wczytywanie nie jest uzależnione od konfiguracji.
Być może któraś łatka poprawi ten problem.

PS: I zaufaj mi. Mam wiele gier, które mają podobne wymagania. Jak działają? Zadawalająco!
PS2: Wydaje mi się, że skoki w tej grze nie są spowodowane w tym przypadku słabym komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz? Jakbym chciał wymienić komputer to bym już dawno wymienił, tylko chodzi o to, że chciałem grać na tym komputerze jak najdłużej. A tu co? Kicha. 2 lata i do wymiany.
Wszędzie złodzieje, tylko doić z człowieka potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 16:12, Achilleus napisał:

Mam problem. Gra działa mi skokowo, a poziomy strasznie długo się wczytują. Moja konfiguracja:
Athlon 64 3200+ 939, Gigabyte K8VT 890-9, 1024 DDR 400 Mhz Kingstone, GeForce 6600GT
256 DDR, 160GB Samsung SATA

Ja mam tak samo.. Mój sprzęt to: Athlon64 3200+, Radeon HD 3650 AGP 8x 512 MB, 2GB RAM... CoD 4 chodzi bardzo ładnie na rozdzielczości 1024x768 w średnich detalach a tutaj na każdych detalach właśnie chodzi skokowo a poziomy potrafią się wczytywać 15 min, o multi nie wspomnę... W dodatku jak chce zainstalować patcha 1.4 to pokazuje mi się taki komunikat: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4bbf565741f83218.html i gra się nie chce uruchomić.. Gra oczywiście oryginał. Czym to może być spowodowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 20:46, Achilleus napisał:

> Ledwo spełniasz - ledwo grasz. ;]

Z tym się nie zgodzę, ponieważ spełniając minimalne wymagania (jakby nie patrzeć, mój
komputer jest trochę powyżej tych wymagań) powinno się bezproblemowo pograć. Dodam jeszcze,
że Call of Duty 4: Modern Warfare chodziło mi na średnich detalach bez przycinek, a wymagania
tej gry są podobne do CoD:WaW (jak nie takie same);)
Także zwracając się o pomoc nie pytam czy gra mi odpali tylko dlaczego jest tak źle zoptymalizowana.
Na różnych forach są te same problemy. Długie wczytywanie nie jest uzależnione od konfiguracji.
Być może któraś łatka poprawi ten problem.

PS: I zaufaj mi. Mam wiele gier, które mają podobne wymagania. Jak działają? Zadawalająco!
PS2: Wydaje mi się, że skoki w tej grze nie są spowodowane w tym przypadku słabym komputerem.


Trzeba było się spodziewać, że WaW to nic dobrego xD
Ja się wystrzegłem bo wpierw kupiłem WaWa potem Modern Warfare.
Wymagania GTA IV spełniam prawie rekomendowane...
A ten tytuł według mnie jest całkowicie niegrywalny...tak samo Empire Total War.
Crysis w porównaniu do tych gier chodził jak marzenie. Coś niepokojącego dzieje się w ostatnim czasie w branży komputerowej. Także nie narzekaj na WaWa bo w porównaniu do GTA czy Empire to ameryka ;]
Jeżeli masz kasę, ochotę, jakiekolwiek pojęcie na temat sprzętu - ja bym nie czekał. W Grudniu mija dwa lata od zakupu pieca - wymiana grafy, zasilki, dołożenie pamięci, nowy cooler na proca i jadymy do 3,2-3,4Ghz. Zdziwiłbym się gdyby była to motoryzacja i byś narzekał. Ale że to jest informatyka i sprzęt...nie wzrusza mnie to bo to nic nowego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 14:31, KYSY646 napisał:

Czy patch 1.2 zawiera także poprawki z patcha 1.1?


Chyba nie, aczkolwiek głowy obciąć za to sobie nie dam. Rękę już tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 15:08, Kreeg napisał:

Chyba nie, aczkolwiek głowy obciąć za to sobie nie dam. Rękę już tak:)


Mi by było szkoda ręki bo jak pograsz w cod''a?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować