Zaloguj się, aby obserwować  
rogoz94

Metal i Rock vs Rap i Hip-Hop

470 postów w tym temacie

Ta już sobie zrobię eyelinera to znaczy że mam pełny makijaż,szminkę puder itp.Ziomalu Hunter07 idź ze swoimi kolegami ziomalami na trzepak, i nie słuchaj już tego HH bo widać że źle to na ciebie wpływa.I nie przesadź z Marychą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:21, HunterO7 napisał:

Niech każdy robi i wygląda
tak jak chce póki nie obraża innych. Amen :)


Bardzo dobrze napisane.
Poza tym ja do emo nic nie mam póki oni nic nie mają do mnie. Tak w zasadzie nie można mnie raczej nazwać metalem. Co prawda, noszę od czasu do czasu koszulki ulubionych zespołów, pieszczochę, mam naszywki na plecaku... Ale nie chodzę w glanach i nie będę, bo nie chcę, nie mam długich włosów (jeszcze :P), do tego dochodzi jeszcze twarz 10 latka, ale mniejsza z tym :P. Ale czy tak naprawdę tylko wygląd decyduje o tym, czy się jest metalem, czy nie? Jak dla mnie metalem można nazwać osobę, która nałogowo słucha tego gatunku muzyki, a nie "raz usłyszałem piosenkę Metallicy i jestem sobie mroczny pan".
@EmoDiarus wierz mi nie każdy facet z długimi włosami ma je tłuste i obleśne, nie każdy jest brudasem. Chyba nigdy na oczy nie widziałeś metala. Nasłuchałeś się po prostu stereotypów.

EDIT: O widzę, że do ludzi, którzy słuchają hip-hopu też się uprzedziłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EmoDarius :
1. Nie słucham HH, chyba że podliczyć pod to LP
2. Propagowanie narkotyków jest zabronione. Ja nie biorę.
3. Z ziomalami wolę chodzić w inne miejsca.

NuGGet
A ja w klasie mam emo dziewczyny, dlatego mój punkt widzenia jest inny. Pokażesz takiej pająka a ta ucieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:16, EmoDarius napisał:

Ja brudu nie mogę tolerować,ale metalom to nie przeszkadza,sorry

Yhy. Teraz podaj statystyki ile metalowców się nie myje. Znasz je, dziecko, czy tylko wysysasz z palca?

Dnia 06.05.2008 o 17:16, EmoDarius napisał:

ale uważam że metale to brudasy

Więc najwyraźniej jesteś głupi. Co najgorsze, to nie jest obraza, tylko fakt, bo jak można określić człowieka, który uogólnia całą subkulturę?

Dnia 06.05.2008 o 17:16, EmoDarius napisał:

i obleśnie wyglądają te długie tłuste włosy.

Długie włosy trzeba właśnie myć częściej, panie metro-czyścioszku.

Dnia 06.05.2008 o 17:16, EmoDarius napisał:

Nie dziwie się że większość dresów was nienawidzi

Nie powiem jakiej subkultury się dzisiaj nienawidzi, ale to nie metalowców;).

I to jest właśnie piękne. Hiphopowców i metalowców godzi starcie z emo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daruje sobie bo ŻAL z wami rozmawiać.Lp to nie HH tylko NuMetal :PP Tochers ludzie którzy na mnie jadą tez posługuja się stereotypami. Nic sensownego nie było napisane.Wy twierdzicie że EMo to Geje,Ja twierdzę że Metale to brudasy a raperzy to ćpuny.Żal ściska jak się na mnie rzuca stereotypami,a jak ja używam waszej broni to na mnie
jest że ja kieruję się stereotypami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:45, EmoDarius napisał:

Daruje sobie bo ŻAL z wami rozmawiać.Lp to nie HH tylko NuMetal :PP Tochers ludzie którzy
na mnie jadą tez posługuja się stereotypami. Nic sensownego nie było napisane.Wy twierdzicie
że EMo to Geje,Ja twierdzę że Metale to brudasy a raperzy to ćpuny.Żal ściska jak się
na mnie rzuca stereotypami,a jak ja używam waszej broni to na mnie
jest że ja kieruję się stereotypami :P

Dobra, ja nie jadę na stereotypach, to chyba możesz się pokusić o polemikę ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:40, squeglee napisał:

Yhy. Teraz podaj statystyki ile metalowców się nie myje. Znasz je, dziecko, czy tylko
wysysasz z palca?


To ty mi podaj ile procent EMO to Geje i lesby!! Ja nie powiem z czego ty wyssałeś swoje dane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, jestem dresem, uważaj na przejściach bo cie moja bawarą potrącę ziooom. Tylko sobie oka kredką nie wydłub, bo nie będziesz widział jak się tniesz. Swoją drogą, rozkminiłem dlaczego wy emoki, nosicie ubrania w paski, tniecie się po linii prostej, tak? Słitaśnie.

HunterO7
Wiesz, emo-panienki to mi tam nie wadzą, nieszkodliwe są, ale takie chłopaczki w spodniach tak obcisłych że wątpię żeby to byli mężczyźni, mnie wkurzają jak nie wiem co, od razu budzą we mnie nienawiść.

squeglee
Jedyny co dobrze gada ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:47, EmoDarius napisał:

To ty mi podaj ile procent EMO to Geje i lesby!! Ja nie powiem z czego ty wyssałeś swoje
dane :P

A GDZIE ja powiedziałem, że to geje i lesby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:48, squeglee napisał:

A GDZIE ja powiedziałem, że to geje i lesby?


No ty akurat nie.Ale czepiacie się mnie równo, wystarczy przeczytać wcześniejsze posty, a będzie że EMO to cioty i geje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja cię ostrzegę. Ksiądz (tak, ksiądz też może być spoko), opowiadał nam, że pewnego człowieka skazano za powiedzenie "głupi". Natomiast słowa "debil" i "idiota" uznał za określenia stanu umysłu :P Więc nie mów że EmoDarius jest głupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:51, HunterO7 napisał:

A ja cię ostrzegę. Ksiądz (tak, ksiądz też może być spoko), opowiadał nam, że pewnego
człowieka skazano za powiedzenie "głupi". Natomiast słowa "debil" i "idiota" uznał za
określenia stanu umysłu :P Więc nie mów że EmoDarius jest głupi :D

Dzięki za wsparcie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Próbowałem wyrównać szanse :P A tak swoją drogą to nie możecie sie drodzy geje, lesbijki i heteroseksualiści pogodzić ? Wiem, jestem czasami niereformowalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:40, squeglee napisał:

> Ja brudu nie mogę tolerować,ale metalom to nie przeszkadza,sorry
Yhy. Teraz podaj statystyki ile metalowców się nie myje. Znasz je, dziecko, czy tylko
wysysasz z palca?
> ale uważam że metale to brudasy
Więc najwyraźniej jesteś głupi. Co najgorsze, to nie jest obraza, tylko fakt, bo jak
można określić człowieka, który uogólnia całą subkulturę?
> i obleśnie wyglądają te długie tłuste włosy.
Długie włosy trzeba właśnie myć częściej, panie metro-czyścioszku.
> Nie dziwie się że większość dresów was nienawidzi
Nie powiem jakiej subkultury się dzisiaj nienawidzi, ale to nie metalowców;).

I to jest właśnie piękne. Hiphopowców i metalowców godzi starcie z emo ;)



Chciałem tu powiedzieć że każdego można zaszufladkować i przetoczyć parę stereotypów na inne subkultury.Na każdego coś mogę zawsze napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:56, EmoDarius napisał:

Chciałem tu powiedzieć że każdego można zaszufladkować i przetoczyć parę stereotypów
na inne subkultury.Na każdego coś mogę zawsze napisać.

Rozumiem więc, że nie uważasz metali za brudasów, że był to jedynie taki chwyt, podobny do chwytów rozmówców.
Osobiście mam włosy do ramion i myję je codziennie. Czasem jest to trochę irytujące, ale długie nieumyte włosy wyglądają tragicznie. I teksty w stylu "metalowiec=brudas" kwituję szyderczym śmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:55, HunterO7 napisał:

Nie ma sprawy. Próbowałem wyrównać szanse :P A tak swoją drogą to nie możecie sie drodzy
geje, lesbijki i heteroseksualiści pogodzić ? Wiem, jestem czasami niereformowalny :D


To gejów nic nie mam,zmniejszają mi konkurencje XD Serio ja nic do nikogo nie mam,to wy zaczeliście, a ja chce to skończyć.To nie jst tytuł wątka "Cały świat jedzie po EMO". Napisałem coś o muzyce i póżniej komuś się nie spodobało że jestem EMO i zaczął po mnie jechać.Litości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:51, EmoDarius napisał:

No ty akurat nie.Ale czepiacie się mnie równo, wystarczy przeczytać wcześniejsze posty,
a będzie że EMO to cioty i geje.


Nie, Emo to nie geje ani cioty. Gejami i ciotami można nazwać to, co po Emo pozostało, czyli bandy nastolatków, którzy, żeby być super i "odlot" zakrywają sobie połowę twarzy grzywką i tak dalej. Poczytaj sobie czym było Emo kiedyś, i wyłącz Vive i MTV. A, Bravo też odstaw. To szmatławiec, a nie czasopismo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:59, squeglee napisał:

> Chciałem tu powiedzieć że każdego można zaszufladkować i przetoczyć parę stereotypów

> na inne subkultury.Na każdego coś mogę zawsze napisać.
Rozumiem więc, że nie uważasz metali za brudasów, że był to jedynie taki chwyt, podobny
do chwytów rozmówców.
Osobiście mam włosy do ramion i myję je codziennie. Czasem jest to trochę irytujące,
ale długie nieumyte włosy wyglądają tragicznie. I teksty w stylu "metalowiec=brudas"
kwituję szyderczym śmiechem.


TAK,ZGADZA SIĘ!Nie mam nic do nikogo,jestem tolerancyjny,i po prostu chciałem pokazać oponentom jak to wygląda po drugiej stronie lustra,kiedy to ktoś was obrzuca błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzieeee !!! Zacznijcie gadać o muzyce... o utworach, wykonawcach itd. Mam już dość słuchania kto co i ile razy myje, albo jakiej szminki używa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować