Zaloguj się, aby obserwować  
Tokkarian

Michael Jackson - jakie jest wasze zdanie na jego temat?

224 postów w tym temacie

Dla mnie Michael Jackson zostanie jako król popu który pokazywał prawdę w swoich teledyskach jak władza traktuję ludzi. Był, jest i będzie ideałem w swojej dziedzinie. Co do pana Leszczyńskiego mówił prawdę, że każdy się śmiał jak Eminem parodiował MJ ale mi nie było do śmiechu chociaż lubię Eminema. To, że wybielał skórę? Po części prawda ale to i tak bujda tabloidów które pan Leszczyński czytał w szkole średniej. Chorym na Vitiligo można być w każdej chwili a on był chory na bielactwo częściowe, więc musiał wypełnić resztki czarnych plam przez wybielanie skóry - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 21:37, KooK napisał:

Nikt nie powiedział że MJ zostanie pochowany w hali sportowej. Z resztą, jak sobie to
wyobrażasz? Tam tylko odbędzie się ceremonia jego pogrzebu. Miejsce pochówku będzie tajemnicą
rodziny.


Tak, miałem na myśli ceremonię. Zresztą podano już nazwę cmentarza ;P. Chodziło mi o to, żeby ukochany Neverland był uwzględniony w którejś z ceremoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym poruszyć temat ceremonii pogrzebowej Jacksona.

Oczywiście został wychwalony, jaki to on nie był, co on nie zrobił dla świata i w ogóle wszystko. OK, szanuje go, był wyśmienitym artystą, ale oni z siebie robią pośmiewisko. Nie chcieli mu podać ręki, wszyscy się od niego odsunęli, a tutaj beczeli jakby nie wiadomo co się stało. Nie chodzi mi tutaj o to, że nic się nie stało, bo się stało. Ale ten ich płacz... szkoda gadać. Michael na pewno chciał show zrobić z swojego pogrzebu, ale nie chyba takie sztuczne. Tak samo podkładali mikrofon tej jego córce. Wiadomo, że go kochała, bo właściwie miała tylko jego. Mówić nie może, to jej dają ten mikrofon żeby tylko powiedziała te klika słów, choć nic nie może. Wszystko to się kręci wokół biznesu i tyle.

Nie tylko z wielkimi gwiazdami tak jest, ale i każdym z nas. No z wyjątkami. Gdybym tydzień przed jego śmiercią zapytał "Co sądzisz o Jacksonie, lubisz go?'' to bym został wygnany bądź wyśmiany. Jednak tuż po jego śmierci roiło się na wszelakich forach czy gg od opisów "Żegnaj królu" "Jak mi przykro" "Niech spoczywa w pokoju [*]" a tak go mieliście w kroczu. Postać na pewno wybitna, ale nadszedł jego czas, zresztą sam się do tego stanu doprowadził. Był wielkim artystą, ale czy tak wspaniałym człowiekiem ?(molestowanie). Teraz to na pewno każdy o nim powie dobrze. Bynajmniej ma w końcu spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popieram twoją wypowiedź, ja z kolei jestem ciekaw czy ktoś się pokusi żeby tą trumnę ukraść, według mnie wywalanie 200k $ na trumnę, to nawet dla króla przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 22:11, sevrond napisał:

popieram twoją wypowiedź, ja z kolei jestem ciekaw czy ktoś się pokusi żeby tą trumnę
ukraść, według mnie wywalanie 200k $ na trumnę, to nawet dla króla przesada.


Jak ukraść? Oni ją cementują, więc ni da rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ci powiem, że nie wiedziałem, myślałem że normalnie to zrobią.
Jednakże to chyba będzie jakiś cmentarz dla gwiazd, bo ma leżeć obok Walta Disney''a chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 08:18, sevrond napisał:

W sumie ci powiem, że nie wiedziałem, myślałem że normalnie to zrobią.
Jednakże to chyba będzie jakiś cmentarz dla gwiazd, bo ma leżeć obok Walta Disney''a
chyba.


Ale czy Walt Disney się nie hibernował? To on w grobie leży? Ja nic z tego nie rozumiem.

A taj jeszcze co do śmierci króla, to się ostatnio zacząłem zastanawiać czy on nie przedawkował tych leków specjalnie, bo podobno miał pół miliarda długów. Może po prostu chciał z sobą skonczyć, bo nie miał jak tego wszystkiego spłacić.

Budep - polak potrafi... nie zdziwiłbym się, gdyby tą trumnę jakiś Polak ukradł...
Wiesz a co do tego, ze nadszedł jego czas itp. to normalnie bym się do ciebie przeszedł i ci coś zrobił, człowiek miał nie całe 51 lat, zauważ, że to nie jest normalny wiek na odejście ze świata. A z tym, ze robił się coraz bardzej biały to taka choroba jest, owszem, miał operacje plastyczną na zmienienie koloru skóry, ale coś widocznie poszło nie tak...
A co do tego że chciał lepszy świat, to znasz innego artystę, który by miał aż tyle piosenek na temat tego, ze świat jest zły, że trzeba go zmienić na lepsze i watpię, żeby to było tylko taka spiewaninka, człowiek na prawdę chciał coś zrobić dla świata. A co do molestowania, to prawdopodobnie to nie prawda, został oczyszczony z zarzutów, z resztą Michael był wiecznym dzieckiem, głównie przez to, że nie miał swojego dzieciństwa, te dzieci które do siebie zaprasz, może zapraszał tylko po to, zeby z nimi pogadać, pobawić się (ile on przecież zabawek i innych niepotrzebnych pierdól kupował)...
PS masz słownik języka polskiego? Zajrzyj na słowo bynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jackson cierpiał na chorobę skóry - Vitiligo. Objawia się stopniowym zanikiem pigmentu, czyli barwnika w skórze. Te operacje były robione, żeby mógł istnieć w show-biznesie,a szczegółów nikt dobrze nie zna. Jego dermatolog może mu źle doradzał, operacje nie wyszły... licho wie. Musiał tak czy siak chronić się dobrze przed słońcem - stąd kapelusze,maseczki itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 11:47, Laid_back napisał:

Jackson cierpiał na chorobę skóry - Vitiligo. Objawia się stopniowym zanikiem
pigmentu, czyli barwnika w skórze. Te operacje były robione, żeby mógł istnieć w show-biznesie,
a szczegółów nikt dobrze nie zna. Jego dermatolog może mu źle doradzał, operacje nie
wyszły... licho wie. Musiał tak czy siak chronić się dobrze przed słońcem - stąd kapelusze,
maseczki itd...

I dlatego z tym nosem tak wyglądał bo miał komórki rakowe na kości nosowej ,którą musieli usunąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak to standardowe zabawy tabloidów - jego zdrowie, operacje czy ekscentryczność to jego sprawa. Dla ludzi najważniejsza powinna być jego muzyka, a nie wałkowanie życia prywatnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 18:51, majercak2311 napisał:

Jezu! Jackson był dobry, ale ludzi go nazwali pedofilem, a kiedy umarł wszyscy znowu
go pokochali. ;/ Takie zachowanie jest durne ;/


I tu masz rację. Pewnie za jakiś czas większość tych ludzi po prostu o nim zapomni. ehh... ci ludzie :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz co chwile sensacja... a to miał kochanke (nianie swoich dzieci) , a to jego duch chodzi po wili jego, PARANOJA liczy sie kasa a nie to że on umarł!
2Pac w jednej piosence powiedział!
"Nie ma znaczenia czy jesteś biały, czy czarny, bo wszyscy jesteśmy ludźmi" (2Pac-Ghetto Gospel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jego fanem to nigdy nie byłem, ale jest to jednak zamknięcie pewnego etapu w muzyce pop (tak jak śmierć Kurta Cobaina w rocku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykły człowiek, nawet trochę świrnięty z fajną muzą. Królem bym go nie nazwał bo nie jest godny naśladowania we wszystkim, a król powinien we wszystkim świecić autorytetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 12:32, razor3k napisał:

A teraz co chwile sensacja... a to miał kochanke (nianie swoich dzieci) , a to jego duch
chodzi po wili jego, PARANOJA liczy sie kasa a nie to że on umarł!
2Pac w jednej piosence powiedział!
"Nie ma znaczenia czy jesteś biały, czy czarny, bo wszyscy jesteśmy ludźmi" (2Pac-Ghetto
Gospel)


"Póki filozofia, która wywyższa jedną rasę, a inną poniża, nie zostanie ostatecznie i permanentnie skompromitowana i porzucona, póki nie będzie już obywateli pierwszej czy drugiej kategorii jakiejkolwiek narodowości, kiedy kolor skóry człowieka nie będzie miał większego znaczenia niźli kolor jego oczu i kiedy podstawowe prawa człowieka będą jednakowo gwarantowane dla wszystkich bez względu na rasę; dopóki ten dzień nie nastąpi, marzenie o światowym pokoju i światowym poczuciu obywatelstwa oraz o rządach światowej moralności nie pozostanie niczym więcej jak krótkotrwałą ułudą, tropioną, ale nigdy nie osiągniętą." Haile Selassie I

Rozwinąłem trochę twoją myśl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krulu chemu odeszłeś tak cie kohałem :<<<11!one R.I.P Rip Rest w pokoju [*]

A tak na serio, śpiewał fajnie. Media zrobiły z niego pedofila, debila i dzieciaka który nie ma co robić to wydaje kase na ''niepotrzebne'' operacje plastyczne. Nie da sie ukryć że to przykre, zwłaszcza że po jego śmierci wszyscy go kochają.

Praktycznie w ogóle go nie znałem, dopiero po jego śmierci zacząłem co nieco o nim czytać. I gdy już skończyłem, zrobiło mi sie go naprawde szkoda bo mimo wszystko to dobry człowiek był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować